Jump to content
Dogomania

Ares vel Karo za TM! Odszedł w wspaniałym domku u boku wspaniałej osoby...


Sally (od Koanka)

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będę robić zdjęcia na bieżąco ale o wstawienie muszę kogoś poprosić :oops:
Wiem że Aresik musi się troszkę przyzwyczaić,mam wolne do wtorku więc jakoś damy radę:lol:
Najważniejsze że udało mi się go dzisiaj przywieżć,bo przy niesprzyjających okolicznościach musiałby czekać do połowy sierpnia:mad:

Link to comment
Share on other sites

ojej to faktycznie cudnie, że się udało teraz :loveu::loveu::loveu: połóż się spac, zachowuj się jakby nic się nie zmieniło, niech Ares poczuje Twój spokój, niech poczuje, że tak już będziecie sobie zyć razem i że to jest normalne - on czuje jak Ty się ekscytujesz i też go to dodatkowo pobudza pewnie

Link to comment
Share on other sites

Nie dał mi odejść do 3 nad ranem...:cool3:
Dzisiaj jest bardzo pobudzony,bez przerwy biega,w tą i z powrotem i bez przerwy dopomina się o jedzenie,
Chyba musiał dostawać dużą porcję albo to nerwowe....
Przez to bieganie tylko sapie ,nie wiem ile kilometrów nabiegał(pies z ADHD :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Mogłabyś do mnie przysyłąć, ale nie teraz, bo wyjeżdżam... Ale jak chcesz to wyślę Ci instrukcje na pw to sobie poradzisz i obejdzie się bez pośredników, co ty na to? I informuj nas koniecznie o wszystkim :evil_lol: Na niepokój nie mogę nic więcej poradzić jak na to, byś ty byla spokojna... Sama jednak wiem, co mówię, bo mój pies ma nocowstręt i nie umie sobie znaleźć miejsca jak wszyscy idą spać :shake: Trzymam mocno kciuki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kiedy go wykąpałam to tak sobie myślę że on to chyba mix teriera rosyjskiego-takie ma kręcone loczki na łapach :evil_lol:
Teraz po popołudnie dałam mu jedzonko,wyszliśmy na chwilę na spacerek ,pokręcił się troszeczkę i położył się na fotelu :lol:
Mam wrażenie że w porównaniu do poranka jest troszeczkę spokojniejszy-zobaczymy co noc przyniesie.......
Nie lgnie do mnie ,jest jakby obok najbardziej cieszy go widok małej koteczki,ale też nie zbliża się tylko merda ogonkiem ,psy na spacerku też mija ,nie podchodzi:p
Zdjęcia jest mu tak żle zrobić-tej czarnej mordki wcale nie widać ,kiedy tylko ma fajną minkę to zanim ja się wystroję to zamknie oczy i mordkę i już :cool3: po zdjęciu :razz:

Mogę spróbować ze zdjęciami ,w najgorszej wersji poczekam na pomoc.
Powodzenia na wyjeżdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się czy on kiedykolwiek mieszkał w domu ,bardzo się stresuje tak jakby mu brakowało przestrzeni-może się mylę ,może to tylko stres przed nieznanym.....
Jedno też mnie zastanawia czy nie ma dysplazji bo dziwnie stawia łapki....
Za to apetyt też ma chyba stresowy:evil_lol: biega ciągle do miski ,może coś przybyło :p
Oczywiście kolejna noc w plecy-dzień jeszcze,jeszcze,noc masakra żadne
miejsce nie pasuje,światło i bez światła też żle :cool3:.......
Wygląda jak duży szczenior :loveu:zdjęcie zrobić graniczy z cudem ,biega jak torpeda :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cierpliwości Halizo :).
On teraz potrzebuje czasu i spokoju, żeby się przyzwyczaił, żeby zobaczył że ma już[U] swój[/U] dom i żeby poczuł się bezpieczny.

Może on ma taki charakter że potrzebuje być dużo z człowiekiem ?
Mój psiak to cały czas za mną biega, wszędzie chodzi za mną , jak jestem z nim sama,a jak są inni domownicy to im towarzyszy.

A lekko kręcone włoski mają też briardy :).

Link to comment
Share on other sites

Może on ma taki charakter że potrzebuje być dużo z człowiekiem ?
Mój psiak to cały czas za mną biega, wszędzie chodzi za mną , jak jestem z nim sama,a jak są inni domownicy to im towarzyszy.

A lekko kręcone włoski mają też briardy :).[/quote]
Tylko że to nie jest biegane za mną,tylko w kółko po całym mieszkaniu :roll: jest tak gorąco a on ledwie sapie-ja to tylko do miski -a tak to generalnie jest głuchy i ślepy :p
Boi się psów,na spacerku udaje że ich nie widzi a jak niespodziewanie zaszczekają to ucieka ......
Włoski kręcone to ma tylko na łapkach i dzisiaj zobaczyłam ,że na tylnych łapkach ma 5 pa
Śmieszne są takie mixy ,tyle można się w nich doszukać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza'] " Może on ma taki charakter że potrzebuje być dużo z człowiekiem ?
Mój psiak to cały czas za mną biega, wszędzie chodzi za mną , jak jestem z nim sama,a jak są inni domownicy to im towarzyszy.

A lekko kręcone włoski mają też briardy :).[/quote]"-cytat :
Tylko że to nie jest biegane za mną,tylko w kółko po całym mieszkaniu :roll: jest tak gorąco a on ledwie sapie-ja to tylko do miski -a tak to generalnie jest głuchy i ślepy :p
Boi się psów,na spacerku udaje że ich nie widzi a jak niespodziewanie zaszczekają to ucieka ......
Włoski kręcone to ma tylko na łapkach i dzisiaj zobaczyłam ,że na tylnych łapkach ma 5 pa
Śmieszne są takie mixy ,tyle można się w nich doszukać :lol:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Czasami coś mi się pochrzani w tym pisaniu :oops:
Kiedy odejdzie jeden psiak to tak ciężko ....ciągle na Aresika wołam Stinuś :shake:chociaż on jest tak zagubiony że gdybym wołała Pankracy to też nie miałoby większego znaczenia :evil_lol:
Teraz się położył na fotelu może troszkę pośpi a ja mam czas troszkę pomarudzić :p
Jeszcze mam dwa dni wolnego :lol: więc może troszkę dotrzemy się :loveu:
Przy waszym wsparciu idzie łatwiej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W schronisku też łaził czasem w kółko wiec sie nie przejmuj :)
Dałaś mu dom wtedy kiedy najbardziej tego potrzebował, poza tym on jest juz schorowany i tez przez to moze chodzi.
PS usciskaj go od Oli bo sie nie zdazyłam pozegnac :P:)
z góry dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...