Jump to content
Dogomania

Ares vel Karo za TM! Odszedł w wspaniałym domku u boku wspaniałej osoby...


Sally (od Koanka)

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęć nowych brak, moim staruszkiem i bez niczyjej pomocy lepszych niż [B]Ihabe[/B] nie zrobię.
Nie wiem, co rozumiesz przez radzenie sobie w schronisku... Jak każdy pragnie czułości i bliskości człowieka, której w schronisku ma tyle, na ile czas pozwoli wolontariuszom. I tak ma szczęście, mógł gorzej trafić. Ale w depresję nie popadł, takie odnoszę wrażenie, wychodzi sobie do kojcowych klat i obserwuje, trochę poszczeka...

Link to comment
Share on other sites

No wiem,wiem że czekacie na wiadomości :eviltong: ale niestety droga Aresika do domu to nie rzut beretem :evil_lol:
Jeeeesteeeśmy w domu :loveu: oboje bardzo umęczeni -chociaż Aresik przez drogę był cudowny ,leżał grzecznie ,czasami przewracał się na drugi bok.W domku jest trochę niespokojny ,chodzi za mną krok w krok teraz na chwilę się położył więc korzystam :evil_lol:
Zdjęcie z podróży wysłałam z komórki do p.Krzysia a na resztę będziecie musiały poczekać-nie umiem wrzucać :oops:

Link to comment
Share on other sites

W domku dostał troszkę jedzonka (minę miał że chyba mało) przez drogę wypił 1 l wody,byliśmy jeszcze na spacerku-po schodach to on nie umie chodzić ,więc troszkę to nam zajmuje czasu ,ale wszystko pomalutku,damy radę (koty oglądają go jako dziwne zjawisko)
Jakiś taki czarny :crazyeye::crazyeye:
Dosłownie padam,od 6 rano do 21 w podróży :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...