Jump to content
Dogomania

Ares vel Karo za TM! Odszedł w wspaniałym domku u boku wspaniałej osoby...


Sally (od Koanka)

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ares poczuł sie dzis gorzej. Od razu został przeniesiony do laminatu, nie umiał nawet wejść po schodach;/ Na szczescie był dziś wet, okazało sie że Ares ma oczopląs, który prawdopodobnie jest spowodowany tym że Ares miał zapalenie ucha środkowego. Dostał bardzo silne środki, przydałby sie dom dla Aresa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sally (od Koanka)']ja zaglądam, ja zaglądam, no i ty zaglądasz... Pędzę jutro do niego i się wszystkiego dopytam... Domek by się przydał ;)
[B]Halizo[/B], kiedy odwiedzisz naszego cudnego zwierza? :p[/quote]
Wybierałam się w niedzielę ale pogoda mnie troszkę przestraszyła :evil_lol: odległość też (342 km)....ale wszystko na dobrej drodze.:lol:
Teraz najważniejsze żeby wyzdrowiał :p

Link to comment
Share on other sites

No to w niedzielę też się muszę wybrać...
Byłam dzisiaj u naszego uroczego zwierza. Ci, co widzą go codziennie powiedzieli, że jest poprawa. Z moich obserwacji wynika, że źle nie jest. Owszem, Aresik zatacza się odrobinę, ale był bardzo dzielny na spacerku, tylko trochę zwolnił. Najgorzej było jak próbował kopać, bo wtedy tracił równowagę, ale tak poza tym nie jest najgorzej. Leki dostaje, a skoro widać poprawę, to wszystko na najlepszej drodze... Kciuki się przydadzą.

Link to comment
Share on other sites

Już jestem, jestem. Zdjęć niestety nie przynoszę, ale garstkę informacji oficjalnych z naszej strony :eviltong: Żeby była jasność, co do Aresikowego chorowania:
[CENTER][B]"16 czerwca nie na żarty przestraszył nas Ares. Rano znaleźliśmy go leżącego w kojcu – miał oczopląs, nie potrafił wstać, ledwo oddychał.[/B] Szybko została przeprowadzona konsultacja weterynaryjna – nasz podopieczny otrzymał steryd i antybiotyk. Trudno powiedzieć co było przyczyną tego stanu, ponieważ dokładne badanie mózgu możliwe jest tylko poprzez tomografię komputerową, która jednak nie jest dostępna w naszym województwie. Najprawdopodobniej jednak s[B]ilne zapalenie ucha, na które chronicznie cierpi psiak (a które było nadal w trakcie leczenia) spowodowało uszkodzenie błędnika[/B]. Na szczęście [B]po lekach stan Aresa nieco się ustabilizował[/B] – na chwilę obecną nasz podopieczny czuje się już dość dobrze, chodzi, nawet próbuje biegać, przytula się do ludzi. Nadal [B]ma pewne trudności z utrzymaniem równowagi, nieco „zarzuca zadem”, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. [/B]Oczywiście psiak ciągle jest na antybiotyko- i sterydoterapii, która będzie kontynuowana do czasu uzyskania zdecydowanej poprawy stanu zdrowia."
[/CENTER]
[LEFT]Jak widać - wszystko wskazuje na to, że choroba mu minie, że to kwestia czasu. Mimo to proszę was o trzymanie kciuków.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...