Jump to content
Dogomania

Tulln - Europejska


Lara

Recommended Posts

Ja tak na 50% sie wybiore z beaglem, tyle ze to raczej bedzie moja 1 zagraniczna wystawa i to taka powazna :P Nie wiem co i jak tam jest :P A znajac mnie to sie bedzie ciezko nawet dogadac po niemiecku 8) :-? No ale kiedys trzeba zaczac ;) Moze dajcie mi jakies wskazowki co do takich zagranicznych wystaw co :P?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i nie wolno uzywac suszarek na wystawie bo mozna z niej wyleciec.

Od dobrych kilku lat używam suszarek na wystawach (nie tylko w Austrii, ale i w innych krajach) i nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi, ani tymbardziej nikt mnie nie wywalił :o

Zresztą, dużo ludzi tak przygotowuje psy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Moi Drodzy! za kilka dni mija pierwszy termin nadsylania zgloszen!! 11 marca dokladnie!! :D Kto chce zaplacic o 10euraskow mniej to niech wypelnia formularz i wysyla kaske :D

ja wlasnie wypelniam formularz, reszta zdecydowanych tez [color=red]DO ROBOTY!!![/color]

:B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[quote]buu nie jestesmy tego samego dnia, pewnie sie nie zobaczymy[/quote]

ha ha ha, Martyna - jesli zostaniemy na BISa to bedziemy siedziec w Tullnie do niedzieli :wink: A jak bys troszke nad Larsonem popracowala aby sie ladnie wystawiala to na bank na BISa zostaniemy i sie zobaczymy :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Zeliika, wpisalas na zgloszeniu dane o karcie? :lol: Ja mam stracha.... wiec zrobie chyba przelew i dolacze dowod wplaty... a moze ja staroswiecka jestem :oops:[/quote]

U mnie lenistwo i skapstwo zwyciezylo strach. Przelewy zagraniczne sa platne - nie pamietam teraz, ale chyba okolo 20 pln w millenium. dodatkowo, dochodza koszty bankow - posrednikow, ktore generalnie organizatorzy wystaw ceduja na uczestnika. tak wiec koszt przelewu moze wyniesc 50 lub 80 zeta, nigdy do konca nie wiadomo zanim nie dostaniesz post wyciagu z konta. wiem ze banki - posredniki sa potrzene, gdy robisz przelew do kraju spoza strefy Euro, moze w przypadku Austrii nie sa potrzebne.
Ja ostatnio robilam przelew na Litwe i wpisalam opcje, ze kosztami posrednikow obciazony jest beneficjent (organizator wystawy) i jakos przeszlo plazem. Ale znajac skrupulatnosc Austriakow...
Tak, podalam numer karty i date waznosci. I chcialabym, by w ten sposob mozna bylo oplacac wszystkie zagraniczne wystawy - to dla mnie najwygodniejsza forma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']
ha ha ha, Martyna - jesli zostaniemy na BISa to bedziemy siedziec w Tullnie do niedzieli :wink: A jak bys troszke nad Larsonem popracowala aby sie ladnie wystawiala to na bank na BISa zostaniemy i sie zobaczymy :D :D :D
[/quote]

aaa no szczerze wam zycze, zebyscie zostali :D :-)))) a co do wystawania to musiscie sie zglosic do Ewy :) bo w Gdansku przezylam kleske jak handler :D i z nia przegralam! Do tej pory nie moge sie otrzasnac :-) hihihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...