Jump to content
Dogomania

Tulln - Europejska


Lara

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj! no to spora polska druzyna sie szykuje!! :D

a austryjacy maja dobrze zorgnnizowane wystawy? KARKA pewnie wie cos na ten temat :D

No nie powiem byłam zaledwie kilka razy ale zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik i nie mogłabym złego słowa powiedzieć. :D Szczególnie podoba mi się Tulln gdzie oprócz psów można obejrzeć rasowe koty , ptactwo i koniki :hmmmm: nie wiem czy czegoś nie pominęłam . Polecam austriackie wystawy .

Link to comment
Share on other sites

karka to takze tak jest na w Czechach na wystawie..w tym roku tak było w Brnie...A ja tak wole Czeskie wystawy..i własnie Brno najbardziej!A z Austrii pamietam tylko to ze sa małe ringi a na halach wszyscy pala i mozna siekiere zawiesic...i nie wolno uzywac suszarek na wystawie bo mozna z niej wyleciec.

Link to comment
Share on other sites

Tak w Brnie w tym roku było podobnie /psy, koty itd/ ale w poprzewdnich latach :hmmmm: nie przypominam sobie albo poprostu nie zauważyłam.Również lubię czeskie wystawy . Nie odczułam tego by ringi były małe ale każdy z nas wystawców ma przecież swoje zdanie.

A jesli chodzi o :sg168: paskudny nawyk -sama nim jestem ale szanując osoby niepalące nigdy nie palę w halach tylko wychodzę na zewnątrz.To już sprawa kultury osobistej zresztą i u nas wystawcy palą w halach co widzialam nieraz nie dwa :(

Suszarki - my w tym roku używałyśmy do przygotowania psów /Wieselburg/ i nikt nas nie wywalił :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...