Jump to content
Dogomania

9-10.05.2009 Bratysława


Sajko

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']a ma ktoś może namiar na jakis fajny, tani ;) hotelik w okolicach Bratysławy???[/quote]


[URL="http://www.hotelstar.sk"]Hostel Star[/URL]

hehe mi to zniżkę powinni tam juz dac :)

[quote name='AiK']moja Lala też ale czasami jadą z nami mniej grzeczne których nie da się do klatki a jest miejsce tylko pies Twój będzie musiał jechać dla zgody w klatce to jak jęździ to będę mogła brać Cię wtedy pod uwagę ostatnio brakowało nam jednej osoby i odpuściliśmy sobie wyjazd i wybraliśmy inną wystawkę na którą byli chętni[/quote]

spoko my w klateczce bez problemu :)


rozumie ze na swiatówke jedziesz :)


ale tam juz mam transport :)


TZ mnie zabiera :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']mamy klatke w której w zasadzie mogłby jezdzic ale jeszcze nie jechalismy w tak duzym aucie(prócz busika do Bratysławy) zeby klatke moznaby było rozkładac, ale on grzeczny w czasie podróży :)[/quote]
moja Lala też ale czasami jadą z nami mniej grzeczne których nie da się do klatki a jest miejsce tylko pies Twój będzie musiał jechać dla zgody w klatce to jak jęździ to będę mogła brać Cię wtedy pod uwagę ostatnio brakowało nam jednej osoby i odpuściliśmy sobie wyjazd i wybraliśmy inną wystawkę na którą byli chętni

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://skj.sk/spring09/spring%20_prihlaska.pdf[/URL]
ENTRY FEES
1st ENTRY CLOSE 09.03.2009
1st dog
one show only € 38
both shows € 71
any additional dog
€ 36
€ 67
competitions
€ 10
€ 15
baby, puppy, veteran
and honorary classes
€20
€ 35
2nd ENTRY CLOSE 03.04.2009
1st dog
€ 45
€ 85
any additional dog
€ 43
€ 81
competitions
€ 10
€ 15
baby, puppy, veteran
and honorary classes
€25
€ 45

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984'][URL="http://www.hotelstar.sk"]Hostel Star[/URL]

hehe mi to zniżkę powinni tam juz dac :)



spoko my w klateczce bez problemu :)


rozumie ze na swiatówke jedziesz :)


ale tam juz mam transport :)


TZ mnie zabiera :evil_lol:[/quote]
nie na światówkę tylko majówkę;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś jedzie z warszawy na 2 dni i miałby miejsce dla 1 osoby i 1 młodej bokserki i malutkiej buldozki francuskiej (w kennelu)? Oczywiscie dokładam sie do wzelkich kosztów.

Chyba ze jest wiecej osob chetnych i bysmy zakombinowali jakis busik?
Mamy juz 2 osoby z 2 psami ( 1 duzy samiec, i 1 srednia sunia, 1 mała sunia w transporterku).
Mamy tez namiar na bardzo tani nocleg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Czy psom w klasie HONOROWEJ jest przyznawany wniosek na championa??????????[/quote]

ZA SKJ:
[I]čestná – prístupná pre jedince s titulom národný alebo medzinárodný šampión krásy, klubov
– môže sa otvárať na všetkých typoch výstav, neudeľuje sa v nej CAC ani CACIB,[/I]
Czyli nie przysługuje, ani CAC, ani CACIB ;)

Link to comment
Share on other sites

Na jaki nr. konta wpłacaliście kase? czy wysyłał ktoś zgłoszenie emailem ( czy przyjęli?) Może ktoś się orientuje czy można płacić na wystawie.? Pocztą wysyłać zgłoszenie to dzisiaj nie ma już sensu chyba (termin zgłoszeń do 3.04

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']Na jaki nr. konta wpłacaliście kase? czy wysyłał ktoś zgłoszenie emailem ( czy przyjęli?) Może ktoś się orientuje czy można płacić na wystawie.? Pocztą wysyłać zgłoszenie to dzisiaj nie ma już sensu chyba (termin zgłoszeń do 3.04[/quote]


możesz wysłać pocztą, priorytet polecony idzie 2 dni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']Na jaki nr. konta wpłacaliście kase? czy wysyłał ktoś zgłoszenie emailem ( czy przyjęli?) Może ktoś się orientuje czy można płacić na wystawie.? Pocztą wysyłać zgłoszenie to dzisiaj nie ma już sensu chyba (termin zgłoszeń do 3.04[/quote]

JOLY pocztą możesz wysłać zgłoszenie nawet jutro i przyjmą. Dzwoniłem. I dobrze, bo maliem wysłałem miesiąc temu , nikt nie odpowiadał i okazało się, że... nie przyjmują mailem. A faks mają kiepski.
A propos majowej Bratysławy - mogę mieć dwa, trzy miejsca w samochodzie (na sobotę i niedzielę). Mogę zabrać z Warszawy, Częstochowy, Katowic.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. Wysłałam wczoraj pocztą. Trochę się martwiłam czy przyjmą jeszcze. Pani na poczcie powiedziała że polecony priorytet idzie 3 nawet 4 dni na Słowację. Ale jak dzwoniłeś to super. powinno być ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feeria']Majowa Bratysława przedłużyła termin zgłoszeń do 15 kwietnia 2009r.

Czy ten polecany Hotel Star przyjmuje z psami?[/QUOTE]

To super :multi::multi::multi:, bo ja chciałam jeszcze zgłosić a obawiałam się że zapłacę a już nie przyjmą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...