Jump to content
Dogomania

Czy Wasze psy pójdą z obcym człowiekiem?


AjriszZona

Recommended Posts

Bodajże w ostatnim "Przyjacielu psie" prezentowali smycze, w tym model "antywłamaniowy" - uśmiałam się jak nic ;). A Afrę zostawiam jak wchodzę na chwilę do sklepu, o ile ze środka widzę ją przez okno. Myślę, że mimo wszystko większy pies lepiej sobie radzi sam. Chodzi już nie tylko o gabaryty, ale o sam wygląd - potencjalny złodziej zastanowi się kilka razy zanim zabierze się za amstaffa czy rottka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='M@d'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/188996-Pozna%C5%84.-Onka-Basta-i-jej-Pani-potrzebuja-pomocy.-Zbieramy-fanty-na-bazarki-dla-Basty[/URL]

To chyba ten...
Dogo jest indeksowana przez wujka Google i po wpisaniu "Basta i jej pani potrzebują pomocy" wyskakuje na 1 miejscu ten temat z Dogo... :lol:[/QUOTE]

Tak, to ten wątek. Dzięki, że go poszukałaś. Pozdrawiam serdecznie :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Trudno mi wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś obcy miałby dostęp do moich psów bez mojej kontroli, ale w sumie przychodzi mi do głowy jedna - córki wszędzie ze mną jeżdżą, więc gdyby ktoś włamał się do auta np. na parkingu pod sklepem, to mógłby jakoś spróbować je przekonać do pójścia ze sobą. Z tym, że nie wiem, czy ktoś chciałby włamywać się do samochodu, w którym siedzą dwa pitbulle i jeszcze na dodatek je uprowadzać ;)

Starsza kocha ludzi i ufa bezgranicznie. Mogłaby iść. Ale młodsza jest lękliwa i uzależniona ode mnie. Ona pewnie oszczekiwałaby się ze strachu i zapierała. Sama nie wiem... może na przysmaki?

Link to comment
Share on other sites

Hmm... myślę, że Niko (york) najmłodszy z moich psów, gdyby nikogo znajomego nie było w pobliżu mógłby pójść za kimś obcym bo to taka przylepa, natomiast dwa starsze psy są raczej nie ufne w stosunku do innych, całkowicie nie znanych ludzi. Chociaż sama nie wiem ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...