Jump to content
Dogomania

Zamość młody czarny spaniel . ma dom


Dziunia1602

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=2]Niedawno do zamojskiego schroniska trafił czarny spanielek.Jest bardzo wystraszony i nie radzi sobie absolutnie ze schroniskową rzeczywistością. Został zdominowany i śpi najprawdopodobniej na betonie, bo do budy się nie dostaje (mniej bud niż psów). Pies potrzebuje pomocy,jest [FONT=Arial][SIZE=2]bardzo wystraszony i nieszczęśliwy.Na razie nie mamy możliwości umieszczenia go tutaj w domu tymczasowym,dlatego prosimy o pomoc. Jako kontakt proszę podać następujący telefon: 609160440 [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrowienia[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Alina Fert[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zamość

[IMG]http://psitulisko.w.interia.pl/sch.zamosc003.jpg[/IMG]

[IMG]http://psitulisko.w.interia.pl/sch.zamosc002.jpg[/IMG]

[IMG]http://psitulisko.w.interia.pl/sch.zamosc004.jpg[/IMG]
[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za założenie wątku, ja jeszcze nie potrafię.
Postaramy dowiedzieć się czegoś więcej o piesku.Będziemy informować na bieżąco. Na razie jak widać pies przerażony i biedny po prostu. Schronisko żadnemu zresztą psu nie służy, a jeszcze zamojskie...

Link to comment
Share on other sites

Asia i Gingeer juz zawiadomilam to ona specjalistka od spanielkow pisala o tym domu kolo Warszawy dwa dni temu chcac wyadoptowac czarnego spaniela ze Slowacji

a tu mamy u nas w Zamosciu!!!!

a moze on jeszcze na kwarantannie nie czytalam przyznam- jak tylko zobaczylam tytul od razu pobielgam szukac tamtego watku i napisalam GG i pw do Asi
nie sadze by dlugo zagrzal miejsce w chlodnym schronie

Link to comment
Share on other sites

Również zaznaczam. Dziś lub jutro zrobię ogłoszenia wywieszane, zawiadomiłam też zamojskie dziewczyny, w tym Tolę. Połowie osób nie chodzi dogo, więc być może trzeba będzie poczekać. Najpilniej trzeba szukać psu DT, żeby nie trafił do rozmnażalnie.

Link to comment
Share on other sites

Tola wie - jesteśmy w stałym kontakcie. Nawet przed chwilą rozmawiałam z nią o psie. Powiedziała ,że jest całkowicie zdominowany w tym boksie ,nawet przez mniejsze psy;cały jest mokry... Z domami tymczasowymi u nas krucho, pamiętam o tym psie i od początku szukam mu jakiegoś choćby tymczasu i nic. Ręce opadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Tola wie - jesteśmy w stałym kontakcie. Nawet przed chwilą rozmawiałam z nią o psie. Powiedziała ,że jest całkowicie zdominowany w tym boksie ,nawet przez mniejsze psy;cały jest mokry... Z domami tymczasowymi u nas krucho, pamiętam o tym psie i od początku szukam mu jakiegoś choćby tymczasu i nic. Ręce opadają.[/quote]

Okej, widzę, że Tola wrzuciła już też na wątek spanieli, więc ja poproszę tylko tekst do ogłoszenia i kontakt i będę robiła wywieszkę... No i nadal szukamy DT, a najlepiej dobrego DS... Dziewczyny na spanielowym pisały coś o domku dla czarnego psa.

Link to comment
Share on other sites

według moich obserwacji ma nie więcej jak półtora roku . POznaje mnie z daleka jak przychodze i bardzo łka i skacze na siatkę:placz:To zdjęcie wyżej gdzie jest taki zmokniety zrobiłam w piątek rano ,boję się żeby nie złapał zapalenia płuc ,bo wątpię zeby psy dopuściły go do budy .Duże zageszczenie jest w tym boksie ...Ma też zaropiałe oczka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...