Jump to content
Dogomania

dlaczego nie Holandia?


lolka75

Recommended Posts

zastanawiam sie przegladajac podforum o wystawach zagranicznych, dlaczego nasi hodowcy i wystawcy nie zjezdza do Holandii? Przeciez odleglosc taka sama jak do Wegier czy Austrii.
Czyzby w wystawach w Holandii bylo cos strasznego? Niechze mi ktos to wyjasni bo bede wystawiac w Niderlandach (co prawda psy holenderskie lub juz wpisane do ksiegi holenderskiej) i chcialabym wiedziec co Polakow powstrzymuje przed Holandia:roll:
z gory dziekuje za odpowiedz:p

Link to comment
Share on other sites

ale dlaczego Lux a nie Holandia:eviltong:?

czy ja zapraszam to jeszcze nie wiem:roll:...dowiem sie po 1 marca:smhair2:

na razie musze sie dowiedziec o co w tym wszystkim biega:nerwy:. Jak juz bede starym wyjadaczem wystawowym:cool1: to pewnie bedziemy jezdzic gdzies za granice....do Belgii to na 100%... bo podobno wystawy tam swietne i zawsze milo;). Mam kolezanke z Lux i to psiare wiec sie wypytam jak u nich sie wystawia:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']ale dlaczego Lux a nie Holandia:eviltong:?

czy ja zapraszam to jeszcze nie wiem:roll:...dowiem sie po 1 marca:smhair2:

na razie musze sie dowiedziec o co w tym wszystkim biega:nerwy:. Jak juz bede starym wyjadaczem wystawowym:cool1: to pewnie bedziemy jezdzic gdzies za granice....do Belgii to na 100%... bo podobno wystawy tam swietne i zawsze milo;). Mam kolezanke z Lux i to psiare wiec sie wypytam jak u nich sie wystawia:p[/quote]


no bo jakoś tak wyszło ;)

oj szybko załapiesz z czym to się je, bo fajna zabawa tylko się nie denerwuj, bo nie ma czym :cool3:...tootalny extra luuuz...:sg168:

a do Belgii to my też się może wybierzemy :p

Link to comment
Share on other sites

Bylam na jednej wystawie w Holandii. Wedlug mnie jezdza bo w Austrii czy na Wegrzech dostaje sie CAC-e w kazdej klasie, a Holandii jest jeden na plec razem z klasa mlodziezy. W Holandii nie wyjdziesz wczesniej niz o 15, bo ochraniarze blokuja wyjscie. A w innych krajach mozesz wyjsc od razu po wystawieniu psow. Luksemburg jest bardziej popularny niz Holandia bo mozesz skonczyc championat za 1 CAC z klasy championow.
Oprocz tego odleglosc do Holandii jest wieksza niz do Austrii( przynajmniej z centralnej Polski)
Poza tym oplaty w Holandii sa troche drozsze niz w innych panstwach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']A gdzie znajduje sie jakis spis wystaw?[/quote]
bardzo prosze:p

[URL]http://www.raadvanbeheer.nl/uploads/media/TT_agenda_2009_RvB_28-01-09_01.pdf[/URL]

[quote name='dorotal']Bylam na jednej wystawie w Holandii. Wedlug mnie jezdza bo w Austrii czy na Wegrzech dostaje sie CAC-e w kazdej klasie, a Holandii jest jeden na plec razem z klasa mlodziezy. W Holandii nie wyjdziesz wczesniej niz o 15, bo ochraniarze blokuja wyjscie. A w innych krajach mozesz wyjsc od razu po wystawieniu psow. Luksemburg jest bardziej popularny niz Holandia bo mozesz skonczyc championat za 1 CAC z klasy championow.
Oprocz tego odleglosc do Holandii jest wieksza niz do Austrii( przynajmniej z centralnej Polski)
Poza tym oplaty w Holandii sa troche drozsze niz w innych panstwach.[/quote]
ja nie przekonuje do wyjazdow do Holandii....jedynie chce sie dowiedziec dlaczego Polacy wybieraja inne kraje:p
dlatego dziekuje serdecznie za odpowiedz;)
co do szczegolow to nie bede sie wypowiadac bo sie zwyczajnie nie znam:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Własnie wróciłam z Holandii -Groningen CACIB 28.02.-01.03.2009
Potwierdzić mogę to co napisała Drotal-w każdej rasie są tylko dwa CACe o które walczą wszystkie psy i suki z klas dorosłych + młodzieży.
Zatem na Championat Holandii trzeba sporo powygrywać...
CACIB to porównanie psów z klas dorosłych.
Ceny za zgłoszenie typowo europejskie.Klimat wystaw lepszy o tyle,ze nie ma głośnej ciężko strawnej muzyki.
do 15 ciężko jest wyprowadzić psiaka poza teren hali, bo faktycznie uniemożliwiają to ochroniarze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...