Jump to content
Dogomania

Wypuszczanie haszczaka


Jackie

Recommended Posts

Nie niefart, a tylko ostentacyjne chamstwo w stylu "Ide sobie stad, a przy okazji popsuje, co sie da". Inaczej pamietaja?

Zwlaszcza Metros i ZH. Czytywalem wtedy forum, wiec nie tylko pamietam, ale wiem.

Chamstwo? :o :lol: oni po prostu skorzystali ze swoich praw, a ze zrobili to ostentacyjnie to nie ma sie co dziwic, skoro sytuacja i atmosfera były takie, jakie byly... I nie obrazaj ich, tym bardziej nie majac poparcia na to co piszesz w postaci dowodow - w koncu teraz to jest Twoje slowo przeciwko glosom wielu osob - bo jeśli chodzi o wiedze o zaprzegowcach to do piet im nie dorastasz, co można wywniskowac po Twoich dotychczasowych wypowiedziach. Poza tym oni robia wiele dobrego dla psow w potrzebie i za to należy im sie szacunek ale przypuszczam, ze zaraz sie pochwalisz, ze ty jeszcze wiecej, ale szczegolow nie podasz, bo Cie ktos namierzy :lol: czyzby jakas fobia? :wink:

Imie, nazwisko, adres, telefon.

Bez urazy, ale obcym nie mam zwyczaju podac. Jeszcze w netcie?

Chyba masz uzytkownikow forum za imbecyli, skoro sadzisz, ze komukolwiek chcialo by sie ustalac Twoje imie, nazwisko, adres i telefon po danych Twoich psow 8) Czy przypadkiem nie za wysoko sie oceniasz? :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Basiu.

Jesteśmy różni, więc witanie też było różne
Wypytywani z ciekawości!

Tiaa.Ja tez sobie skorzystalem z przywileju zajrzenia wstecz:

Np:.

http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1071&postdays=0&postorder=asc&highlight=chams%2A&start=0

Przyklad moze krancowy, ale bywalo , bywalo. 8)

Taki "świeży" od tych wieloletnich może się przede wszystkim dużo nauczyć
Totez uwaznie cztywalem wszystko, co hlaskich dotyczylo, niejednego sie ze 'szpicow' dowiedzialem. 8) I jeszcze dowiem. 8)

ReiMar

Chamstwo?
Dla mnie w postaci szczytowej acz dziecinnej . :evilbat:
I nie obrazaj ich
A oni mnie moga? :o A Ty mnie mozesz, sugerujac mi caly czas rozne klamstwa?

Atmosfere, ktorej nie mogli zniesc, sami caly czas tworzyli.

To ZH zadal REGULAMINU, a pozniej czepial sie go i innych, ze go nie przestrzegaja z uporem godnym lepszej sprawy dla czystej przyjemnosci czepiania. FAkty odejscia: prosze bardzo...

Fakt nr 1. MEtros+ ZH NAPADLI NA Manu, bo pozwolila sobie na uwage, ze pies sprzedawany przez wlasciciela to raczej nie jest pies w potrzebie.

Fakt nr 2 ZH zazyczyl sobie na Administracji, by Manu w ogole nie zabierala glosu w jego obecnosci. :o

Fakt nr 3 Mike mu odpisal, ze sobie nie zyczy, aby on zabieral glos w jego... :evilbat:

Fakt nr 4. Adminnistracja tego wszystkiego nie wytrzymala i padla. :evilbat:

Fakt nr 5. Zh rozpoczal kolejna zadyme anty DGM na OFFie

Fakt nr 6. Temat zostal skasowany, ZH dostal odemnie ostrzezenie

Fakt nr 7. Obrazil sie :evil: , odszedl i ostentacyjnie kazal sobie wszystko skasowac. Juz widac paranoje, bo ja miescu Admina poprosilbym bym go uprzejmnie, ze jak chce, to niech sobie sam usuwa, ale mniejsza.

Fakt nr 8. Spytal sie mnie dlaczego dostal ostrzezenie, ale nie odebral mojej szczegolowej odpowiedzi, do dzis ta odpowiedz wisi u mnie w ' nie wyslanych'.

Fakt nr 9. Zalogowal sie jako 'Zbanowany' czy ' Narąbany' i obrzucil h*** i ch*** wszystkich wokol?

Koniec.

masz uzytkownikow forum za imbecyli, skoro sadzisz, ze komukolwiek chcialo by sie ustalac
Bron boze. Wielkie mi 'ustalanie'. Wystarczy do jakiegos spis czy katalog zajrzec. Ale imbecyl by nie potrafil. 8) Wiec w takim razie pytam sie, po co komu te dane o moich psach, moim adresie? :o
bo jeśli chodzi o wiedze o zaprzegowcach to do piet im nie dorastasz, .
Nawet do paznokci, jesli Ci to sprawi przyjemnosc. I co z tego??:evilbat:
Poza tym oni robia wiele dobrego dla psow w potrzebie

A jaki to ma zwiazek z czym kolwiek, a zwlaszcza ze mna ? :o

Link to comment
Share on other sites

ETM,

jesteś dobrym fachowcem w naganianiu i podtrzymywaniu tematów. Odwaliłeś do tej pory na DGM kawał dobrej roboty. Tyle tylko, że nie znasz się na psach. No może na jamnikach, pudlach i foxach ale nie na zaprzegowcach. I ktoś kto ma z tą rasą coś wspólnego wyczuwa to na odległość. Bo te psy są tak różne od innych, że laika od razu się poznaje.

Piszę na forum od niedawna, ale czytuję go od przeszło roku. Każda informacja zawarta tu stanowiła dla mnie kopalnię wiedzy i dogmatyczną radę. Nikt nigdy nie napisał czegoś, czego sama nie zauważyłam u swojego psa. Bo one wszystkie są takie same. Mogą mieć różne charaktery ale ich cechy są wspólne.

To co mnie wkurza, to to, ze robisz z tego działu forum o jamnikach i dajesz ludziom rady nie mające nić wspólnego z zaprzęgowcami. Gdybyś nadal gadał jedynie o dupie maryni, nie było by w tym nic złego. Dział po jakims czasie by się rozkręcił. Ale Ty robisz za pierwszego w kraju znawcę szpiców, a tym samym dajesz ludziom błędne rady, niektóre z nich grożą nawet śmiercią i kalectwem. A jak ktoś Ci zwraca uwagę, to ty dalej brniesz w kanał, zamiast pochylić głowe i się wycofać z dyskusji albo zmienić temat.

Przypomina mi to nakłanianie kogoś z Ustronia, by skakał na główkę do Wisły, bo Ty tak robisz w Warszawie. Tyle tylko, że w Ustroniu Wisła, to płytki wartki potok, na dnie którego nie ma ziarnka piasku tylko same kamienie. W Warszawie to co innego. Tam są miejsca, gdzie spokojnie możesz trenować takie umiejętności.

Na czymś takim nie odbudujesz działu, a tylko zniechęcisz resztki pozostałych tu forumowiczów i zmusisz ich by poszukali sobie miejsca gdzieś, gdzie czują że rozmawiają ze znawcami tematu.

Buntujesz się przeciwko nam, obrażasz nas zamiast spróbować zachęcać do pozostania. Problem w tym, ze forum rządzi się regułami rynkowymi i każdy ma prawo wyboru. A ty na siłe próbujesz sprzedawać nam zepsuty towar. A kiedy Ci zwracamy uwagę, wrzeszczysz na nas i dalej niszczysz wszystko co inni ciężką pracą tworzyli.

To nie my robimy zadymy, tylko Ty. My jedynie próbujemy ocalić coś co kiedyś było najlepszym w kraju internetowym forum o zaprzęgowcach. A Ty ze wszystkich sił nam na to nie pozwalasz i próbujesz się nas pozbyć. Jak na razie skutecznie Ci się to udaje.

Problem jedynie w tym, że zaprzęgowcy to zamknięta grupa. Głównie spotykamy sie na zawodach. I dobra czy zła renoma o jakieś stronie dyskusyjnej sie szybko rozchodzi. Tak łatwo nie można nas wymienić na innych.

Link to comment
Share on other sites

Taaaaaa kiedyś to były zadymy ;-)

Z tego co pamiętam, to kiedys metros i Tajraga, również miały scysje, i chociaz stały po dwóch stronach barykady, to w pewnym sprawach potrafią sobie przyznac racje. Tak więc nie jest tak, że nie potrafimy (my=zbuntowani ;-) ) oceniać sytuacji, ze względu na zacietrzewienie w konfliktach. Ja też w wielu sprawach nie zgadzam się np. z ZH, ale akurat ze wszystkim co było przedmiotem soprou na off topic - sie zgadzam....

Moze pomyslcie bo rzeczywiście jest cos nie tak u was....

ale to tak przy okazji....

ETM, dręczy mnie cały czas wieloistość twojej postaci (chyba, może? ;-)) Może jesteś moderatorem - hasłem? Ze każdy inny mod moze w awaryjnych sytacjach pisac pod twoim nickiem....hm.... i stąd te nieścisłości....

ale to tak przy okazji...

P. S. Sam sobie wstawiasz fotki, czy robi to Manu z serwera, z którego korzysta ;-)

(tak tak, mam schizofrenie paranoidalna, i manię prześladowczą). Chociaz własciwie, moze nie nie odpowiadaj, bo znam odpowiedź:

"Czy do licha, nie możemy korzystać z tego samego serwera, który oferuje przestrzeń w sieci? Przecież korzysta z niego setki tysięcy osób! Czy to jest zakazne???"

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

I nie obrazaj ich
A oni mnie moga? :o A Ty mnie mozesz, sugerujac mi caly czas rozne klamstwa?

A nie klamiesz? 8)

Atmosfere, ktorej nie mogli zniesc, sami caly czas tworzyli.

Ciekawe skad to wszystko sie wzielo i czym było spowodowane :wink: oczywiście uwzgledniajac nabyta wraz ze stanowiskiem niewinnosc modow 8)

masz uzytkownikow forum za imbecyli, skoro sadzisz, ze komukolwiek chcialo by sie ustalac
Bron boze. Wielkie mi 'ustalanie'. Wystarczy do jakiegos spis czy katalog zajrzec. Ale imbecyl by nie potrafil. 8) Wiec w takim razie pytam sie, po co komu te dane o moich psach, moim adresie? :o

O proszę... czyzby wystawca? :wink: Nadal nie wiem kto mialby bawic sie w te ustalania i po co i w czym mialoby Ci to przeszkadzac.

Akurat o psa pytano kazdego uzytkownika – pewnie dlatego, ze to forum o psach i uzytkownicy akurat psami sie interesuja :wink:

Link to comment
Share on other sites

Maja. Smiercia lub kalectwem grozi puszczenie psa na zupelny zywiol miedzy blokami lub samochodami. Ja swoje nauczylem ten dystans pokonywac bezpiecznie na springerze. Bo zeby dojsc do miejsca, gdzie trzeba pobiegac, trzeba kawalek przejsc. To moze mialem sobie rower prowadzic, szarpiac sie z podekscytowanym psiakiem, moze samochod na dojazd do parku albo 'wyprowadzacza' zatrudniac?

Pudle i jamniki tez lubie. 8)

Ewaka, zajrzyj na galerie, na jakis tam topic o banerach chyba, tam jest takie TU. To juz zaczyna byc chorobliwe. Jako mod raz wystepuje jako ETM, a czasami MANU lub MYSZA lub co kolwiek. My mody tak mamy. 8)

A jesli o stare zadymy chodzi, to byl przyklad witania (przykro mi, ze Twoj) nowych uzytkownikow, na dowod, ze drzewiej tu rozkosznie bywalo.

Tajraga. Swojego swietego spokoju. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Maja. Smiercia lub kalectwem grozi puszczenie psa na zupelny zywiol miedzy blokami lub samochodami. Ja swoje nauczylem ten dystans pokonywac bezpiecznie na springerze.

Widzisz, znowu piszesz, tak jakbyś nigdy nie miał haszczaka. Koncetrujesz się na rzeczach oczywistych, których szpicowłąściciel nie porusza. A o sprawach ważnych wogóle nie wspominasz.

Link to comment
Share on other sites

A jesli o stare zadymy chodzi, to byl przyklad witania (przykro mi, ze Twoj) nowych uzytkownikow, na dowod, ze drzewiej tu rozkosznie bywalo.

Dziekuję za takie wyróżnienie. Z chcęcią dołączam do grona zadymiarzy - banitów tego forum. Gwoli ścisłości - ten ktoś się nie przedstawił -

poprosił o "radę". I na tak mądre pytania, dostał adekwatne odpowiedzi.

Co do zaproszenia na galerię - dziekuję, ale nie skorzystam. Gdzie indziej wole spędzać czas. Wyjątek zrobiłam dla tego topiku, bo to doskonały przykład na "ściemnianie". BYć moze przyszli uzytkownicy tu zajrzą i poznają wymyslone hisotrie życia niektórych postaci, a to da im do myslenia. Ja chyba zbyt długo darzyłam zaufaniem to forum.

Link to comment
Share on other sites

A czy masz jakies fotki swoich psow bardziej statyczne niz dynamiczne? Np. robione w domu.Bardzo jestem ciekawa jaka maske maja Twoje pieski 8) Mozesz jeszcze wstawic fotke blizszego psa z podpisu? Lubie takie z duza iloscia bialego wokol szyi :wink:

Nie moge. 8)

Ewaka - przypadek. A facet sie wystarczajaco przedstawil, moze tez mial adres podac? :o

I na tak mądre pytania
Nie ma glupich pytan, sa tylko...

Jak nie chcesz wiedziec, skad wzialem ten adres, to na przyszlosc nie domniemywaj glupot, bo to sie robi smieszne. :lol:

MAJA

Koncetrujesz się na rzeczach oczywistych,
Jak oczywistych, skoro caly czas wszyscy sie jednak tego czepiaja. Widocznie to nie bylo oczywiste, ze niektore haski zeby pobiegac, musza dojsc do miejsca, gdzie to sie da. A trudno na 500 brac samochod i rower na bagaznik. Wiec sie to moze komus przydac taka oczywistosc. :o
Link to comment
Share on other sites

Nie mozesz bo nie masz? Kazdy wlasciciel psa obojetnie jakiego majac go 4 lata ma przynajmniej kilka jego zdjec.Pozatym dziwie sie,ze skoro wczesniej nie pisales,bo miales dziwne przeczucia,ze jest nieprzyjemnie to dlaczego zaczales nagle sie udzielac gdy jest bardzo nieprzyjemnie?

PS Pozdrowienia dla Foxi'ego :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie nawet hłaski, bo mi sie taka nazwa podoba, ale moze byc husky, tylko dlaczego inni pisza haszczaki, a nie huszczaki. :roll: To niesprawiedliwe. :cry:

agacia. Ja nie jestem 'wszyscy'. 8)

A nie moge bo nie musze pokazywac. Proste? Moge pokazac sliczny psi ogonek. Chcesz? 8)

Link to comment
Share on other sites

Myszaku. Przeciez wystarczy zwykle szorki zlapac za tylna petle, a nastepnie poprowadzic wzduz psa w kierunku pyska.Sam tak zawsze zdejmuje, pies widocznie podpatrzyl. :evilbat:

no prosze, a ja myslalam, ze najpierw sie wyjmuje psu lapy z szelek, a potem przez glowe. Przynajmniej sledy tak sie zdejmuje. Na zdjeciu z wozkiem takowe rowniez widze, wiec nie wiem jak to robisz... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

ETM,

zobacz,

Ja swoje nauczylem ten dystans pokonywac bezpiecznie na springerze. Bo zeby dojsc do miejsca, gdzie trzeba pobiegac, trzeba kawalek przejsc. To moze mialem sobie rower prowadzic, szarpiac sie z podekscytowanym psiakiem, moze samochod na dojazd do parku albo 'wyprowadzacza' zatrudniac?

To czy jedziesz na rowerze, czy wózkiem to tak, czy tak pies typu haski na początku ciągnie niemiłosiernie. A springer w tym momencie jedynie przeszkadza. Jest to urządzenie wymyślone po to, by pies który nie potrafi biegać szybciej niż "rower" nie wpadł pod koła. W przypadku haszczaka, zamiast jechać do przodu sciąga Cię na bok. A według Twoich przerubek, nadal tak się stanie. Nie jesteś w stanie utrzymać równowagi. Dlatego, nikt kto posiada zaprzegowca takich sztuk nie wyczynia. A na opakowaniach springerów z dobrych firm jest zamieszczona uwaga, żeby nie podpinać pod to urządzenie psów zaprzęgowych.

A ty na dodatek pidpinasz dwa. A to oznacza, ze jeden z psów non stop wpada ci pod koła.

I to Cię w oczasz forumowiczów dyskwalifikuje.

Po drugie, między jazdą na rowerze a wózkiem z rozszalałym psiakiem, a nawet dwoma nie ma zadnej różnicy. Dlatego maszerzy albo mają wytyczoną z domu trasę, która nie koliduje z ruchem pieszym albo wsadzają siaki do samochodu a rower na górę.

Wiec, pisanie, że najpierw musisz dojść z psami na miejsce treningu jest kolejną gafą. Dla psa trening zaczyna się z chwilą przypięcia do go roweru lub wózka a nie w momencie dotarcia do odpowiedniego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

ETM napisał:

Myszaku. Przeciez wystarczy zwykle szorki zlapac za tylna petle, a nastepnie poprowadzic wzduz psa w kierunku pyska.Sam tak zawsze zdejmuje, pies widocznie podpatrzyl.

no prosze, a ja myslalam, ze najpierw sie wyjmuje psu lapy z szelek, a potem przez glowe. Przynajmniej sledy tak sie zdejmuje. Na zdjeciu z wozkiem takowe rowniez widze, wiec nie wiem jak to robisz...

Nat można tak ściągnąć sledy, ale pies się podczas treningu z nich sam nie wyplącze, musiałby bieć do tyłu..... A przecież psy biegą do przodu, ciągną, to co nagle stają wożek jedzie do przodu a one czakają na okazje aby wyplątać się z szelek.....??? :-?

Myszaku my rozmawiamy o innym rodzaju szelek.

Link to comment
Share on other sites

Ojej. ITy wiesz lepiej oczywiscie z iloma psami na springerze jezdze, i jak sie moje psy zachowuja na nim. :o Rece juz opadaja. Przeczytaj sobie +- strone do tylu i nie pisz glupstw. Nie bede samochodu zabieral na te 500 metrow, jasne.? 8)

Nat, jak Ty czy zdejmujemy, to tak. Ale nie wyciagnij mu nozek. Sam wyjmie. Zapewniam, ze potrofi bez klopotu. Najpierw lewa, pozniej prawa. :o Cholercia, moze odwrotnie. Znowu bedzie dym, ze cos zmyslam. :lol:

Prosze, oto obiecane ogonki:

aogony0ys.jpg

I przepraszam AUTORA (z pozdrowieniami dla malzonki 8) ), ze tym razem nie pytalem o pozwolenie na naruszenie praw autorskich w postaci swobodnego kadrowania zdjecia.

:gent:

Link to comment
Share on other sites

Masz racje, kadruj zdjęcia, bo w ten sposób unikniesz konsekwencji naruszania praw autorskich. A nuż się właściciel zgłosi? Nigdy nie wiesz, co cię czeka..... :-?

poza tym - jak dla mnie EOT - nie potrafisz słuchać, piszesz co chcesz, i nie odpowiadasz na zadane pytania.

Jesteś idealnym przedstawicielem moderatora - aroganckim, nierzeczowym, niewiarygodnym . Ale masz w ręku władzę, więc sobie tu rządź i puszczaj wodze swojej wybujałej fantazji. Mnie pozostaje tylko życzyć nowym userom, tego żeby mieli odpowiedni dystans do twoich błyskotliwych wypowiedzi odnośnie huskich.

Do widzenia, modzie incognito.

p.s. naprawdę ktoś cię kiedyś wybrał na moda?? 8)

Link to comment
Share on other sites

Ojej. ITy wiesz lepiej oczywiscie z iloma psami na springerze jezdze, i jak sie moje psy zachowuja na nim. :o Rece juz opadaja. Przeczytaj sobie +- strone do tylu i nie pisz glupstw. Nie bede samochodu zabieral na te 500 metrow, jasne.? 8)

Ale dlaczego się unosisz i mnie obrażasz? Dlaczego jesteś względem mnie taki niegrzeczny? Ja wyciągam do Ciebie pomocną dłoń, a Ty zachowujesz się jak dziecko. :roll:

Przepraszam ale znowu popełniłeś kolejną gafę. Tak się nie zachowuje wysokiej klasy moderator. :cry:

Przecież ja się z Tobą nie kłucę. Wiem doskonale jak działa springer i wiem też z jaką siłą ciągną haszczaki.

Moje spostrzeżenia dotyczą jedynie tego co sam napisałeś. No i oczywiście wieloletniego doświadczenia w obcowaniu z tego typu psami. Sztuki o jakich Ty piszesz są fizycznie niemożliwe i podważają istnienie sił natury.

No i znowu, w postach na poprzednich stronach przemawia przez Ciebie ignorancja. :roll:

Bierz nauki jeśli Ci ktoś je daje, a nie odrzucaj. :oops: Człowiek do perfekcji dochodzi całe życie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Agacia. Innem razem. Zaznaczam, ze tylko jeden z tych ogonkow nalezy do mojego psa. Drugi to pies AUTORA.8)

Ewaka

A nuż się właściciel zgłosi? Nigdy nie wiesz, co cię czeka.....
Jak sie zglosi, to sie uciesze nawet. Moze to Was przekona, o ile to w ogole jest mozliwe? :evilbat:
piszesz co chcesz, i nie odpowiadasz na zadane pytania. Ale masz w ręku władzę, więc sobie tu rządź i

Nie chce byc niegrzeczny, ale chyba cos z Toba nie tak? :o Ja nie odpowiadam na zadane pytania? A na ktore insynuacje nie odpowiedzialem?

Link to comment
Share on other sites

A według Twoich przerubek, nadal tak się stanie. Nie jesteś w stanie utrzymać równowagi. Dlatego, nikt kto posiada zaprzegowca takich sztuk nie wyczynia.
Dziekuje za rady w dobrej wierze, ale jakos tak sobie jezdzimy od dosc dawna. Moze nie wszystkie haszczaki mnie lubia, i specjalnie mnie oszczedzaja.

Zawsze zreszta podejrzewalem, ze starszak jest podejrzany. :o Na przyklad czasami grzecznie przy nodze potrafi chodzic, czeka na swiatlach przy nodze. Oczywiscie na smyczy. 8) Ale jak patrze dziury na bylym 8) trawniku, to mi przechodza te watpliwosci. 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...