Jump to content
Dogomania

Wypuszczanie haszczaka


Jackie

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie dziwi nikogo ta napastliwosc, bo nikt nie lubi jak sie z niego glupka robi i wciska kit w dodatku nietrzymajace sie kupy.

Moze cofniesz sie teraz w starsze tematy i pozamieniasz lub pokasujesz posty jak ostatnio Manu zrobiła z moimi.

Link to comment
Share on other sites

Manu, spokojnie, czytywalem Szpice od zawsze. Kazdego nowego sie cieplo przyjmowalo. Normalka. :lol:

BTW. Za siatka moje psiaki maja wroga nr 1. Ciagle sie uzeraja przez plot.

Kiedys sobie jade w lesie na rowerku, no i wrog nr 1 leci sobie wolno naprzeciw. Lekko zdretwialem, bo pies byl tylko na szelkach i faktycznie. Po chwili sie wyzwolil i zasuwa do tamtego. Juz myslalem o skroceniu wekendu i podrozy na zszywanie ran rozlicznych a gryzionych, a one jakby nigdy na siebie nie warczaly. Poobchodzily sie grzecznie, poobwachiwaly i zupelny rozejm.

Dla ulatwienia dodam, ze za dwie godziny, przez siatke, znowu na siebie szczekaly. 8)

BTW. Psica to suka? Mnie sie wydawalo, ze to ogolne zdrobnienie od psa, piesa itp . 8) Gdyby to byla suka, pewnie bym napisal 'suczysko' np. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moze cofniesz sie teraz w starsze tematy i pozamieniasz lub pokasujesz posty jak ostatnio Manu zrobiła z moimi.
Widze, ze sie tez glupiej propagandy oszoloma naczytalas. :lol:
Ciekawe jak te psy z szelek się wyplątują??Jak dla mnie to nieprawdopodobne. Sciemniasz i tyle
Widzisz, jak Ty malo wiesz o szpicach. :lol:
Link to comment
Share on other sites

BTW. Psica to suka? Mnie sie wydawalo, ze to ogolne zdrobnienie od psa, piesa itp . 8) Gdyby to byla suka, pewnie bym napisal 'suczysko' np. :lol:

ale juz przymiotnik "młodsza" uzywa sie zazwyczaj w stosunku do płci żeńskiej.. :-?

Link to comment
Share on other sites

Jak pojawiłes sie na forum to atmosfera nie była zepsuta i cały czas ukrywałeś to ,że masz husky, dopiero teraz sie odzywasz, no no ciekawe.

Cytat:

Ciekawe jak te psy z szelek się wyplątują??Jak dla mnie to nieprawdopodobne. Sciemniasz i tyle

Widzisz, jak Ty malo wiesz o szpicach.

Bo ja w te szelki nie ubieram foxa, ani pudla ani wirtualnego szpica... A ty tak...

Link to comment
Share on other sites

jak to... to nie ty pisales:
"Basiu. Psica starsza 4lata, mlodsza pon.2, czarniawe, duze niebieskie oczy i takiez puszyste ogony z odpowiednimi fiolami na nich. Taka bandycka, kochana parka."
No dokładnie ! :lol: Argument pożal się Boże faktycznie w waszym stylu :lol: :roflt:
Link to comment
Share on other sites

nie wytrzymalam... :evilbat:

BTW. Psica to suka? Mnie sie wydawalo, ze to ogolne zdrobnienie od psa, piesa itp . 8) Gdyby to byla suka, pewnie bym napisal 'suczysko' np. :lol:

pies czy suka... co za roznica, wiek pozostaje faktem i dziwi ze dwa lata temu te psy nie istnialy w twoich postach, choc jeden z nich mial juz 2 lata wtedy

nie wiem tylko co masz na celu - zrobienie z siebie watpliwego rozsadku osobnika czy po prostu masz za kretynow uzytkownikow forum 8)

Link to comment
Share on other sites

Nat. I tu trafilas w dziesiatke. Mlodsza faktycznie suczysko.:lol:

Artik, chyba nie pamietasz. MAX az szalal, a jadem plul gdzie sie dalo, nie pamietasz? Zobacz ile ludzi stad poodchodzilo i to dawno. Lakers, Greg, Dolphile, Wektor etc ect ect. Widzialem kiedys, jak Metros kogos nowego przywitala paroma epitetami. A to co ZH ostatnio wyrabial czepiajac sie Manu, a reszta go nawet porzadnie nie opieprz..., to sie tylko noz w kieszeni otwieral normalnym uzytkownikom. To nie ja go nawalem "Piszczykiem" :evilbat:

ReMar. Psy nie istnialy w postach, ale i na szpicach tez nie pisywalem, wiec o co chodzi. :o Nudzisz sie? 8)

Link to comment
Share on other sites

MAX az szalal, a jadem plul gdzie sie dalo, nie pamietasz?

to byl spor miedzy Maxem a Miśka o robienie strony www o huskich.. ot.

Zobacz ile ludzi stad poodchodzilo i to dawno. Lakers, Greg, Dolphile, Wektor etc ect ect.

Lakers i Dolphine wcale nie odeszli stad ze wzgledu na atmosfere ! (ktora notabene byla bardzo dobra wowczas)

Link to comment
Share on other sites

ReMar. Psy nie istnialy w postach, ale i na szpicach tez nie pisywalem, wiec o co chodzi. :o Nudzisz sie? 8)

No coz, poswiece sie dla dobra ogolu :fadein:

I gratuluje silnej woli - tyle lat slowa nie pisnales... coz za dyskrecja!

W ogole cale zjawisko jest wyjatkowo zaskakujace... od dwoch lat atmosfera na zaprzegowcach byla tak zepsuta, ze nie miales ochoty mieszac sie z tym blotem, wiec slowa o sobie i psach tu nie napisales 8) Jak inni to wytrzymali? Umieram z podziwu :wink:

Ja zupelnie niedawno tu pszyszlam i jakos inaczej rozumuje i gdzie indziej widze prawde, ale coz - moderatorzy jak zawsze wiedza lepiej :evilbat:

Acha - i jeszcze oswiec prosze nas wszystkich - gdzie dokladnie Metros powitala kogos epitetami? Fakty poprosze :painting:

Link to comment
Share on other sites

ReiMar. Nie badz taka sprytna. Metros odchodzac kazala sobie ostentacyjnie wszystkie swoje posty wykasowac, zapomnialas?

tyle lat slowa nie pisnales... coz za dyskrecja!

Kto mial wiedziec, ten wiedzial. :lol:

Modzi to modzi tamto... A modzi to byli zwykli uzytkownicy, no moze z dluzszym stazem, wybrani w glosowaniu powszechnym.. Tego mozesz nie pamietac... Ale przypomnij sobie moze, kto najbardziej zadal, zeby koniecznie regulamin spisac i wprowadzic, i kto (dla ulatwienia ten sam) ciagle sie pozniej czepial (glownie Manu), ze ktos tam ma podpis za duzy, ze cos regulaminu sie nie trzyma i to wszystko to prywata i kumoterstwo.

Ze moderatora nie ma, albo ze wycial jakiegos linka.

A te tematy " Co ukrywa Admin" etc? I ja z takimi mialem sobie zartobliwie szczebiotac? Dobrze mi na offie, a pieski w necie kumpli nie szukaja, maja swoich na realu. 8)

Link to comment
Share on other sites

ETM, mam wrażenie że jesteś typowo etatowym "wirtualnym" moderatorem, który pisze to co trzeby i gdzie trzeba. Tyle czasu się znamy ;-) Napisz no moze skąd jestes, może jakis trening razem zrobimy, hehehe ;-) Wyslij jakieś swoje zdjęcie, daj jakiś namiar na siebie, powymieniamy sie haszczymi doświadczeniami ;-)

Jezeli już jestes taki tajemniczy (o ile w goóle istniejesz w rzeczywistości)

to naprawdę nie musisz czynić takimi swoich psów. Napisz coś w końcu o nich konkretnie - a nie tylko takie ble, ble, ble. Przynajmniej moze psy cię uwiarygodnią... Fakt, w twich wypowiedzach jest tyle niekonsekwencji, że chyba juz sam się zaczynasz gubić....

Ale pozniej MAX ze wszystkimi sie zarl. I to ostro.

DOBRZE POWIEDZIANE - TO MAX SIE ŻARŁ ZE WSZYSTKIMI, A NIE WSZYSCY Z NIM. I główny spór dotyczył strony www - którą to Max krytykował i zarzekał się, że zrobi największy serwis o husky, ale jak widać sił mu starczyło tylko na kilka tygodni ;-)

Ja na forum jestem od czerwca 2002. I jakoś nie pamiętam, żebyś się na zaprzegowcach udzielał, ale jak widzę o tym co sie działo, poinformowany jesteś nieźle ;-)))))

Moze i odeszli, bo im psy wyrosly, ale powracac jakos tez nie wracaja.

Oni są, i mają się dobrze - tylko na całe szczęście nie na tym forum. I na szczęście odeszli stąd w najlepszym momencie - kiedy zabawa trwała w najlepsze. Nie napiszę od kiedy, zaczęła sie psuc atmosfera, bo przecież TY wiesz to doskonale, więc wyjasnienie jest zbędne.

Aha, i jezeli przez 2 lata nie miałes potrzeby udzielania się na szpicach - po kij udzielasz się teraz??

Zaraz, jak znam to forum - Z PEWNOŚCIĄ ZNIKNIE I TEN TOPIK, ALBO JEGO POSZCZEGÓLNE WYPOWIEDZI :P

Link to comment
Share on other sites

Trudno sie mowi. A podpisik pojawia sie i znika, jak sie pstryczek nacisnie. 8)

Ewaka, po MAx-ie odnotowalem dziwna ilosc dziwnych prob wejscia na moim serwerze, wiec sie nie dziw niczemu. :evilbat: Jakiekolwiek namiary na psy, to tak jakbym adres i telefon do publicznej wiadomosci podal. 8) Potrzebne to komus.?

Pa, moje pieski leca spac. :evilbat:

hpapa5sa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tajraga, czy jak ci tam( bo piszesz "my"). :evilbat:

Jak sie tak dobrze bawisz, to po co tu zagladasz piszac bez sensu? Springer springerem, wozek wozkiem, a co to kogo obchodzi, jak sobie spacery z psami ukladam??? Komedia? Znowu cos nie tak?

Przez takich jak ja? Przeciez ja tu nie pisywalem :o Napisaliscie, ze byla zawsze dobra atmosfera? Ciekawe dlaczego szpice jako pierwsze dorobily sie moderatora? Nie pamietasz moze? to wlacz sobie opcje szukaj, wpisz slowko chams* i zobaczysz, ze sie same tematy z zaprzegowcow zglosza.

MAnu? Na oczy jej nie widzialem. Tym bardziej sie dziwie, ze Ci, z ktorymi byla na zlotach spotkaniach etc w realu nie zareagowaliscie na

wieszanie na niej psow w wykonaniu Jacka i Metros. Rozumiem Mike i Paay, gdyby oni sie odezwali, to zaraz by byla 'zmowa moderatorow', ale

np TY? Wstyd. :oops: Nieliczni, ktorzy probowali mitygowac ZH w jego rozpieprzaniu zaprzegowcow, to byl przyslowiowy 'glos wolajacego..'.

I co to znaczy nagle? Namalowalem go sobie? :evilbat:

I co najsmiesznieszne, pozdrawiam Twoje zweirzatka. :evilbat:

BTW. Mozesz sobie do mnie pisac "prosze Pani', jaest to za jedno.

Link to comment
Share on other sites

ReiMar. Nie badz taka sprytna. Metros odchodzac kazala sobie ostentacyjnie wszystkie swoje posty wykasowac, zapomnialas?

Oooops... co za niefart 8)

No to skoro dowodow nie masz to nie obrazaj nieobecnych, to badzo nieeleganckie :wink: szczegolnie, ze wiele osob pamieta to wszystko zupelnie inaczej :roll:

Jakiekolwiek namiary na psy, to tak jakbym adres i telefon do publicznej wiadomosci podal.

A to jakis problem? Masz cos do ukrycia? :fadein:

Moze modzi kiedys byli zwyklymi uzytkownikami, ale niektorym w wyniku pelnionej funkcji zdecydowanie woda sodowa do glowy uderzyla :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak te psy z szelek się wyplątują?? Jak dla mnie to nieprawdopodobne.
Dla mnie bardzo prawdopodobne - w wykonaniu 19 letniego kundla. Szelki championa, zapiecie na klamerke, poprzeczki po lapami - teoretycznie zeby sie nie wyplatala. To byl jej popisowy numer - zostawic opiekuna ze sznurkiem i szelkami w rece a samemu sie udac w teren :roll: Nie pytaj jak, sama nie wiem.

:niewiem:

Aha, zeby mnie nikt nie posadzil o sciemnianie - ow kundel to Perla, lat 19, waga ok 6 kg, uspiona 13 X '94. Suka, dla scislosci. Numer opanowala w wieku ok 12 lat. I z upodobaniem stosowala :evilbat:

taka se dygresyjke strzelilam, juz zmykam i nie przeszkadzam 8)

Link to comment
Share on other sites

ReiMar. Nie badz taka sprytna. Metros odchodzac kazala sobie ostentacyjnie wszystkie swoje posty wykasowac, zapomnialas?

Oooops... co za niefart 8)

No to skoro dowodow nie masz to nie obrazaj nieobecnych, to badzo nieeleganckie :wink: szczegolnie, ze wiele osob pamieta to wszystko zupelnie inaczej :roll:

Nie niefart, a tylko ostentacyjne chamstwo w stylu "Ide sobie stad, a przy okazji popsuje, co sie da". Inaczej pamietaja?

Zwlaszcza Metros i ZH. Czytywalem wtedy forum, wiec nie tylko pamietam, ale wiem.

Jakiekolwiek namiary na psy, to tak jakbym adres i telefon do publicznej wiadomosci podal.

A to jakis problem? Masz cos do ukrycia? :fadein:

Imie, nazwisko, adres, telefon.

Bez urazy, ale obcym nie mam zwyczaju podac. Jeszcze w netcie?

Moze modzi kiedys byli zwyklymi uzytkownikami, ale niektorym w wyniku pelnionej funkcji zdecydowanie woda sodowa do glowy uderzyla :evilbat:

Skad ja znam ten tekst czarnej propagandy? :evilbat:

Myszaku. Przeciez wystarczy zwykle szorki zlapac za tylna petle, a nastepnie poprowadzic wzduz psa w kierunku pyska.Sam tak zawsze zdejmuje, pies widocznie podpatrzyl. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe dlaczego szpice jako pierwsze dorobily sie moderatora? Nie pamietasz moze? to wlacz sobie opcje szukaj, wpisz slowko chams* i zobaczysz, ze sie same tematy z zaprzegowcow zglosza.

Dział Szpiców bardzo szybko się rozrastał - generalnie osobny dział powstał jako jeden z pierwszych. Nie dziwi więc fakt, że również dość szybko zoczął być moderowany.

Z informacji pod Twoim nickiem wynika, że dołączyłeś do dogomaniaków w grudniu 2002 roku - ja w lipcu tegoż roku. Doskonale pamiętam jak tu wtedy było. Początkowo było nas tu tak niewielu i każdy nowy dogomaniak z husky był gorąco witany. Dlatego dziwi mnie fakt, że wtedy się nie ujawniłeś, wręcz się ukrywałeś. Dlaczego??

Link to comment
Share on other sites

Szybko sie rozrastal, zgoda. Jeszcze wtedy goscie mogli pisac.

Z tym goracym witaniem to roznie bywalo. 8)

Wiekszosc nowych posiadaczy haszczakow na dzien dobry bardzo czesto bylo poddawanych ostrym egzainom, a dlaczego, a poco, a czy przypadkiem nie jest to idiota zauroczony niebieskimi oczkami? Nie pamietasz takich sytuacji?

Nie ukrywalem sie, tylko pisalem na PPPPon w bardzo waznych sprawach dotyczacych obowiazujacego koloru stringow i ponczoch. 8)

Co zreszta swiezy wlasciciel haszczaka mialby do powiedzenia starym wieloletnim posiadaczom. Chyba tylko 'zazdroszcze, ze mam tylko jednego". Przeciez nie dalej jak wczoraj uslyszalem z baaardzo doswiadczonych ust, ze sie w ogole nie znam, a haski nie ma prawa sam sie szelek wyplatac, widocznie nie lubi etc.

Link to comment
Share on other sites

Z tym goracym witaniem to roznie bywalo.

Jesteśmy różni, więc witanie też było różne :wink:

Wiekszosc nowych posiadaczy haszczakow na dzien dobry bardzo czesto bylo poddawanych ostrym egzainom, a dlaczego, a poco, a czy przypadkiem nie jest to idiota zauroczony niebieskimi oczkami? Nie pamietasz takich sytuacji?

Wypytywani z ciekawości! Ja też Ciebie pytałam o psiaki, ponieważ jest to rasa mi bardzo bliska i ciekawi mnie każdy haszczak (nie jego właściciel). Gdybym mogła chciałabym znać wszystkie husky w Polsce i poza nią.

Możliwe, że niektórzy odbierali to jako nagabywanie i wypytywanie z złym tego słowa znaczeniu. Ot, sprawa interpretacji.

Co zreszta swiezy wlasciciel haszczaka mialby do powiedzenia starym wieloletnim posiadaczom.

Ja też byłam wtedy "świeżym właścicielem haszczaka" a mimo to rozmawiałam i nadal rozmawiam z ludźmi posiadającymi husky znacznie dłużej niż ja. Taki "świeży" od tych wieloletnich może się przede wszystkim dużo nauczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...