Jump to content
Dogomania

Pierwsze Polskie Pyrki juz sa!


PATIszon

Recommended Posts

[quote name='Magda i Saga']W ogóle to miałam wątpliwości, że taki wątek jest offowy, ale skoro cieszy się popularniścią to chyba dobrze że jest. Dziękuję, że czytacie:p[/quote]
Pewnie że czytamy, dawno nie było takiego wciągającego reality show.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edyta & Regis -Dzisiaj pierwsza część sesji indywidualnych.Występują Tygryska & Tygrysek. Reszta jutro.



Poprosze o emisje pozostalych odcinków na 9:35 jako CIACHO do porannej kawy :lol::lol::lol:
Ale macie frajde zazdroszcze - sa cudne :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[B]Edyta[/B] - DZIĘKI! :loveu::loveu::loveu:

[B]Magda[/B] - Pierwszy spacerek jest super - i świetna sceneria! :cool3:
Mam nadzieję, że wstawisz jeszcze więcej zdjęć z tej wyprawy :roll:

Co do dalszego ciągu reality show - z mojej strony można się tego spodziewać na pewno... o ile małe nie zje mi urządzeń od internetu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis']..wraz z pyrkami występuje pies pluszak o imieniu Truskawka (rasa niezatwierdzona przez FCI)[/quote]

Jak to nie zatwierdzona?! Truskawka jest typowym protopyrkiem. Ta rasa dziś jest może rzeczywiście trochę mniej znana, bo w zasadzie reliktowa, ale jest to pierwowzór dzisiejszych pyrków. Ten konkretny egzemplarz jest wyjątkowo dobrze zachowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Veliti']Czemu tu tak cicho :roll::roll:
Kawa mi nie smakuje :placz::placz::placz:[/quote]
Co Ci poradzę, Magda się zdjęciowo opiernicza. Za to z dobrze poinformowanego źródła dowiedziałam się, że w przyszłym tygodniu ma wpaśc do B. osoba, która robi całkiem niezłe zdjęcia swoim psom. Może pyreczki też się załapią na sesyjkę...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale gonię w piętkę i jeszcze na week-end wyjeżdżam i w ogóle zapomniałam jak się śpi. Ale się poprawię.

Małe łażą po domu, trzeba uważać, żeby nie rozdeptać. A z zapałkami w oczach ciężko się uważa. Na spacerek co dzień na trawkę chodzą. Dziś pierwszy raz pokonały próg same. Pierwszy raz tez kimnęły grupowo na dywanie przed telewizorem. Jutro im puszczę coś o zwierzakach, może bardziej im przypadnie do gustu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Za to z dobrze poinformowanego źródła dowiedziałam się, że w przyszłym tygodniu ma wpaśc do B. osoba, która robi całkiem niezłe zdjęcia swoim psom. Może pyreczki też się załapią na sesyjkę...[/QUOTE]

tak, tak ja też liczę na zdjęcia i nie tylko... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...