Jump to content
Dogomania

najlepszy wśród terierów - FOKS SZORSTKOWŁOSY (prosimy zakladac oddzielne tematy)


sabriel

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Niedźwiedzica[/b], dzisiaj wydaje mie się, że były oba :lol:
:evilbat:
Wczoraj użarty w łokieć Makaron ilekroć przypomina sobie o "wielkim" uszkodzeniu - zaczyna kuleć, a jak zapomina to chodzi normalnie :roll:
Odkąd opuścił Sopot - ma atak amnezji i chodzi jak nowy, albo raczej jak stary :lol: mam nadzieję, ze mu już tak zostanie :D

Link to comment
Share on other sites

[b]borsaf[/b], niestety nie jedziemy do Torunia :roll: mamy teraz dwa tygodni e przerwy i potem do Raciborza z Makaronem i Biedronką. No a we wrzesniu w połowie jeszcze pojedziemy na ęgry, a we Wrocławiu na wystawę pojdziemy piechotą - mamy 5 minut z domu :D
[b]nikit1[/b], :o nie zadawaj głupich pytań - oczywiście, ze ten Pan przyniósl nam pucharek, aż ze Słowenii przyjechał specjalnie w tym celu :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][b]nikit1[/b], :o nie zadawaj głupich pytań - oczywiście, ze ten Pan przyniósl nam pucharek, aż ze Słowenii przyjechał specjalnie w tym celu :wink:[/quote]Fuka, całe szczęście, że to wyjaśniłaś, bo ja myślałam... Wiesz, jak czasami rozdają jakieś nagrody, to mają np. jakieś skąpo ubrane piękności, ot tak, dla ozdoby? Albo czasem dziewczyny w strojach ludowych? (Taka ozdobę widziałam przy podiach bodaj w Lesznie). Więc ja myślałam :wink: , że ten Pan to właśnie takiej ozdobie służy, szczególnie na tym pierwszym zdjęciu! :lol: [size=1]Tylko troszkę za dużo na sobie ma[/size] No bo on o wiele bardziej do Ciebie pasuje niż dziewczyna w bikini, czy nawet w pasiakowej spódnicy! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Czesc wszystkim po długiej przerwie. Na reszcie mam warunki zeby pojawiac się tutaj częściej.
Fuka - Makaron jest piękny. Gratuluję nagrody.

A tak z innej strony to czy wasze foksy tez uwielbiają taplać się w błocie?
To moje szorskie nie opuści zadnej kałuży, żadnego błota. Chwila moment i cały jest w błocie. Kilka dni temu tak się ubłocił że nie mogłam go wypłukać z tego błota. Pan który szedł ze swoim pieskiem nie mógł ustać na nogach patrząć jak probuje go wyciągnąc z błota. Nawet nie chciał mi uwierzy że pies jest biały :evilbat: na codzień. Z boków, z ogona i z pyska błoto zwisało z niego bo było za gęstę żeby spłynąć. A on był w nim cały, tylko jedno ucho i okolice jednego oka były w kolorze naturalnym.

Link to comment
Share on other sites

[b]Agasik[/b] zamiast błota wyobraź sobie ciepły, "pachnący" krowi placek i juz wiesz jaką to przygode miała Nidzwiedzica przed laty ze swoim foxem.
Moja erdelka jak sie "wypomadowała" zdechłą rybą to na dwumetrowej smyczy nie dało się iść, zapierało. Musiałam wejsc do jeziora z daleka od plaży wiec w muliste dno i zmyć najpierw trochę aby dojśc do domku i tam uskutecznić kompanko.
Ciesz sie, że to tylko błoto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][b]Agasik[/b] zamiast błota wyobraź sobie ciepły, "pachnący" krowi placek i juz wiesz jaką to przygode miała Nidzwiedzica przed laty ze swoim foxem.
Moja erdelka jak sie "wypomadowała" zdechłą rybą to na dwumetrowej smyczy nie dało się iść, zapierało. Musiałam wejsc do jeziora z daleka od plaży wiec w muliste dno i zmyć najpierw trochę aby dojśc do domku i tam uskutecznić kompanko.
Ciesz sie, że to tylko błoto.[/quote]

Wrociłam z kilkudniowych wakacji
:lol:
ale sie uśmiałam choc przyznaję że wolę kąpiele błotne niz placki łąkowe czy aromatyczne rybki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][b]Fuka[/b] zwracam honor.

Ale cudzy, nie cudzy na zdjęciach nie widać, a piękne foxiki zawsze sie przyjemnie ogląda.

Jak sie foxik dogaduje z drugim terierem? Oba sa zadziorne, czy poszło bez zgrzytów, czy nie tłamsi jeden drugiego?[/quote]
:D
Było tak - na poczatku Makaron postanowił pokazac Elmiastemu, że jest najważniejszy.... Elmo troszku się dziwił czego taki karakan może od niego chciec, ale w końcu nie wytrzymał i pokazał Makaroniastemu, ze ma większe zęby i że szyja Makarona idealnie się mieści w jego paszczy... Makaron uznał ten argument, ale kilka dni pozniej jak prowadziłam Makarona, Kawę i Elmo na smyczy - Elmo sie wysforował naprzód i Kawa postanowiła mu pokazac, że to ona chodzi z przodu... Elmo oddał Makaroniastemu... I biedny Makaronik zarobił dziure w łokciu... To było w pierwszym tygodniu pobytu Elmo u mnie. Potem jeszcze parę razy Makaronik zaczynał, ale po następnym tygodniu dotarło do niego, ze podskakiwanie nie ma sensu, tym bardziej, ze Elmo sam z siebie jest przyjaźnie nastawiony. No i teraz mam sielanke - panowie się razem bawią, iskają, wylizują sobie uszy i bawią się w berka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...