Jump to content
Dogomania

najlepszy wśród terierów - FOKS SZORSTKOWŁOSY (prosimy zakladac oddzielne tematy)


sabriel

Recommended Posts

To ja w ramach mojej manii rozruszania tego topicu powklejam jeszcze zdjęcia z tegorocznego Crufta:

f5e59285.jpg

od lewej najlepszy pies i suka

f5e5927b.jpg

Kończący karierę wystawową dziadek Diuka - CH.AM,CH.GB. SANFELIPE SUNY BAY WITH MALRICH, wziął wtedy rasę i był 4 na grupie oraz zaczynająca karierę - CH.GB. TRAVELLA SMART DESIGN, która zakończyła wtedy swoj championat, a potem wygrała jeszcze wiele ras, grup i kilka Bisow i bedzie tegorocznym top foxem Anglii.

f5e59272.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:oops: nie mogę się oprzeć....

jeszcze moja ulubiona imienniczka Kate - PORTHVALE STANLEY GIRL at Saredon

f5e5882f.jpg

na stole z Dieny

f5e58833.jpg

i podczas porównania z innymi zwycięzczyniami klas,

niestety cała stawka mi się nie zmiściła w kadrze.

Link to comment
Share on other sites

Flaire, z Twoimi oczmi jest wszystko dobrze :lol: On jest wspołwłascicielem tego psa i pokazywał go w Stanach, a na Crufta go odwiozł do Judith, ale zrobił i pokazał go sam.

Mam jeszcze jakies zdjęcie ze stołu, ale to potem, bo teraz mam stado psów pod drzwiami i idziemy stworzyć terriery lodowe - szkoda, że po ciemku nie da się uwiecznić tych sopelków na brodzie :-?

Link to comment
Share on other sites

Raczej spią o tej porze.

Katowice 2004 - BOB - Alessa v.d. Schonen Bergen

Z tyłu, skromnie, Samba.

P.S. Jak zmniejszyć rozmiar wklejanego obrazka (oryginały na swojej stronie mam zwykle ciut z duże - więc podaj osobno link.

s_Pict0081.jpg

Wieksze

http://foxydoxy.republika.pl/Samba/img/Pict0081.jpg

A ja sie ciągle niesmiało zapytowywuje...

GDZIE SIĘ PODZIALI FOKSIARZE? No gdzie?

Link to comment
Share on other sites

foxydoxy - złapałaś mnie i Esterkę trochę bardziej obudzona niż na zdjęciu z kanapy, które jest powyżej :lol:

Inna rzecz, ze ona na ringu niestety też robi za spiaca królewne, a jej mama nawet raz dostała opis - spiaca królewna +CWC,CACIB i BOB od pana Kazmierskiego.

Masz więcej Esterek? Albo resztę stawki suk z Poznania? I psów tez? a może jeszcze jakąś Starring Queen?

Niestety prawie nic nie widziałam w Poznaniu.... przemknelysmy jak meteor - w tym samym czasie na ringu obok latałysmy z lakelandami.....

Link to comment
Share on other sites

foxydoxy - złapałaś mnie i Esterkę trochę bardziej obudzona niż na zdjęciu z kanapy, które jest powyżej :lol:

Inna rzecz, ze ona na ringu niestety też robi za spiaca królewne, a jej mama nawet raz dostała opis - spiaca królewna +CWC,CACIB i BOB od pana Kazmierskiego.

Masz więcej Esterek? Albo resztę stawki suk z Poznania? I psów tez? a może jeszcze jakąś Starring Queen?

Niestety prawie nic nie widziałam w Poznaniu.... przemknelysmy jak meteor - w tym samym czasie na ringu obok latałysmy z lakelandami.....

Mam jeszcze Queen w ruchu:

Poznan2004_BOB_2.jpg

i Esterkę na stój :)

Poznan2004_Esterka.jpg

Link to comment
Share on other sites

foxydoxy, pomiedzy znakami imgs nie moze byc zadnych spacji - stad Twoje problemy (nazwe zdjecia powyzej poprawilam, eliminujac spacje).

Natomiast na poprzedniej stronie, masz to samo zdjecie dwa razy, i tego juz ja poprawic nie moge... Poprawisz tak, zeby bylo widac dwa rozne zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

A ja sie ciągle niesmiało zapytowywuje...

GDZIE SIĘ PODZIALI FOKSIARZE? No gdzie?

No jak to gdzie?. Ja cały czas jestem :wink: i dziś właśnie mój foksik skończył miesiąc życia. Co prawda nie ma go jeszcze przy mnie, ale przygotowania trwają, więc pewnie za miesiąc bardziej się uaktywnie.

Link to comment
Share on other sites

foxydoxy, pomiedzy znakami imgs nie moze byc zadnych spacji - stad Twoje problemy (nazwe zdjecia powyzej poprawilam, eliminujac spacje).

Natomiast na poprzedniej stronie, masz to samo zdjecie dwa razy, i tego juz ja poprawic nie moge... Poprawisz tak, zeby bylo widac dwa rozne zdjecia?

Dzięki, gapa ze mnie.

Fuka zwracała mi uwagę na powielenie, a ja nic.

Zdjęcie "Śpiącej królewna" jest zwłaszcza dla niej.

aga: miło mi, staram się...

Link to comment
Share on other sites

W imieniu terierów rzeszowskich Samba zaprasza na wystawę zimową

w Rzeszowie - 6 lutego 2005 - zgłoszenia do połowy stycznia.

(Przy dużej psiej frekwencji w roku 2005 - w 2006 jest szansa na wystawę międzynarodową w Rzeszowie).

Tegoroczną Samba śledziła nielegalnie - jako 5-cio miesięczna 8-)

Rzeszow_hala_2004_Samba.jpg

Oto widok ogólny:

Rzeszow_hala_2004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Foxydoxy - dzięki za zdjęcia, pokaże je Gośce - właścicielce i hodowczyni Esterki!

Nie da sie ukryć, że sie Esterka wdała w mamę, ona temperament ma, ale poza ringiem... Inna rzecz, ze na tym zdjęciu jest uwieczniona pomiędzy oceną, kiedy usiłowałam ja choć trochę wyluzować i obudzić :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tanita, sorry ja jakoś myslałam, że Ty na gładkiego czekasz :oops:

A'propos szorstkich - to jak się uda za 2 miesiące urodzą sie nowe dzieci Diuka - tym razem w Kordegardzie! Lauda ma cieczkę, no i zobaczymy co z tego wyniknie..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...