Jump to content
Dogomania

najlepszy wśród terierów - FOKS SZORSTKOWŁOSY (prosimy zakladac oddzielne tematy)


sabriel

Recommended Posts

Witam wszystkich nowych (acz starych znajomych :lol: ) na forum :D Widzę, ze ruch sie tutaj zrobił ogromny :o
A ja właśnie znalazłam takie zdjęcie z Kalisza :D
[img]http://www.zk-kalisz.tonet.pl/wystawy/2005/foto/gr_3_05.jpg[/img]
zdjęcie pochodzi ze strony kaliskiego Oddziału [url]http://www.zk-kalisz.tonet.pl[/url] , autorem zdjęcia jest pan Tomasz Borkowski

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SengaSengana']
Ale moge sobie komentować werdykt Sędziego który jednym razem widzi piękną sukę, wymienia długą szyje, wąską głowę, krótki tułow,itp a następnym razem ta sama szyja jest krótka a tułów za długi [/quote]
A nie przyszło Ci nigdy do głowy, że ludzie nie są komputerami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura'][quote name='SengaSengana']
Ale moge sobie komentować werdykt Sędziego który jednym razem widzi piękną sukę, wymienia długą szyje, wąską głowę, krótki tułow,itp a następnym razem ta sama szyja jest krótka a tułów za długi [/quote]
A nie przyszło Ci nigdy do głowy, że ludzie nie są komputerami?[/quote]

Nie, komputerami z pewnością nie są ale mają............inne przypadłości.

Link to comment
Share on other sites

Jura a co to ma do tego czy ludzie są komputerami czy nie.
Oczywiście że nie są! Nie każe żadnemu sędziemu zapamietywac jak opisał moją sukę wcześniej.Ale dla mnie jak coś jest długie jednym razem to choćby minęło 100 lat i zmieniła się scenaria i okoliczności to i tak bedzie długie.
No chyba że się skóci :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Senga mysle, ze sie czepiasz, nie slyszalas o wypadajacych kregach???no to suczce wypadly ze dwa z szyi i sie automatycznie skrocila tak?ta szyja oczywiscie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']...Ale dla mnie jak coś jest długie jednym razem to choćby minęło 100 lat i zmieniła się scenaria i okoliczności to i tak bedzie długie.
No chyba że się skóci :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))[/quote]
Senga, profesjonalne zabiegi tyrymerskie są w tym przypadku nie do przecenienia :wink: Możesz z takiego foxa zrobić żyrafę, albo hipcia. Tylko technika sie liczy :wink: :lol:
Spisuj uwagi tej/go sędziego, bo kolejne werdykty mogą być jeszcze ciekawsze :-?

Link to comment
Share on other sites

Wojtek,to fakt, nie pomyślałam o tym :-)
A ja myślę, że jeszcze nie raz bede u tego sędziego wystawiać, lubię to robic i nie koniecznie muszę wygrywać.Ludzie dookoła ringu też maja oczy i widzą psa, czy ma długą szyję czy nie:-) także dla nich też wystawiam swoje psy:-))))
A zmieniajac temat to Ty Orsini jak zwykle pracujesz w pocie czoła i nie masz nawet czasu na DGM.Czemu na swoim temacie znów sie kłócisz, kłótnico jedna !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

nie kloce sie:))wyrazilam opinie tylko na temat jednego pana co nas powyzywal od kradziejek :evil: :evilbat: 0X 0X ze on kradnie cudze karty i z nich korzysta to od razu wszyscy tak musza robic czy jak??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='andzia996']Czyżby wszystkie szorstkości wyjechały na wakacje?????[/quote]

O, ja to sie dawno nie odzywałam. Zapisałam się jakiś czas temu, trochę pisałam a potem zamilkłam.
A moje szorstkości śpi pod moimi nogami. Jest zmęczony bo pojechaliśmy?bieglismy na wycieczce rowerowej :lol:

Wakacje ..... :-?
Ja chyba nie pojade w tym roku na wakacje :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ja też wyjechałam i już wróciłam.Jacałą bandę foksów i innych moich zwierząt zostawiłam pod czujnym okiem przyjaciół i nie mam takich pięknych zdjęć.Ale za to przyjaciele jakie mieli ciekawe wakacje :D :D :D Odechciało im się wsi i zwierząt na całe życie
:D :D :D żartuję oczywiście
Foxydoxy-najpiękniejsze zdjęcie to zamyślone, jak Ty to zrobiłeś????
Moje foksy nie maja czasu na takie myślenie :-?

Link to comment
Share on other sites

Była tez moja pointerka, ale nie zrobiłam jej ani jednego zdjęcia.
Szkoda. W przyszłym roku napewno zrobię.

Tak widziałam to zdjęcie Sasquehanna Gaj - super.

Może w tą niedzielę wpadnę do Ciebie, ale jeszcze nie wiem.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...