Jump to content
Dogomania

najlepszy wśród terierów - FOKS SZORSTKOWŁOSY (prosimy zakladac oddzielne tematy)


sabriel

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fuka']a ja nie mogę sie oprzeć i jeszcze raz :oops:
[img]http://www.imagestation.com/picture/sraid177/p57fd335310c3104c324b1669a7243c9f/f34b1f9c.jpg[/img][/quote]
Fuka nie widzisz, że Makaron ma lewą tylnią nogę znacznie krótszą niż prawą? :o :wink:
Tak nie może być u foxa! :lol: :wink:
Pewnie o to chodziło! 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']To nie na widok Fuki tylko (piiiiiiiiiiiiiiip.....)co go wybrała :D :D :D[/quote]
hahahaha
z radosci ze chociaz ktos go docenil i zobaczyl w nim ukryte piekno:))to dopiero sztuka-zobaczyc to co niewidzialne dla oczu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']może Flaire da się jeszcze namówić, może byś Ty spróbowała, w końcu sie znacie nie? [/quote]Przecie napisałam już dawno:
[quote name='Flaire']Jak chcesz, to przyślij do mnie tego szczeniaka. [/quote]
Więc o co chodzi? Na co jeszcze ma mnie Fuka namówić?

[quote name='Fuka']a ja nie mogę sie oprzeć i jeszcze raz [/quote]A to moim zdaniem szkoda wielka, zważywszy specjalnie, co poszło po tym.
No nic, to w końcu nie moja sprawa. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']juz wiem wytnę drugiego psa i wkleję samego Maszkarona :cunao: :evil_lol:[/quote]Pamiętasz zdjęcie Api, które Ci kiedyś dawno przesłałam? Też mogłam wstawić całe. Pamiętasz naszą o tym rozmowę wtedy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Co ja na to poradzę, że Maszkaron mi sie podoba nawet rozciągnięty.... 8) On wtedy dostawiał tę łapę.[/quote]Nie, nie o to mi chodziło. Pogadamy wieczorkiem :D , jeśli zostanie nam czasu po tym, jak Ci skończę gratulować już wiesz czego. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pytam dlatego, że również były wystawiane moje dwie foksie. Ryfka i Livia. Mam trochę mieszane uczucia i stąd moje pytanie. W żaden sposób nie komentuję pracy sędziego ale własne spostrzeżenia mam. Dlatego interesuje mnie opinia innych uczestników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Senga zobacz: ilosc postow:1
co sugeruje, ze to jest jakis szpieg albo cus:)))))
nie ufaj obcym :lol: :lol: :lol: :lol: pierwsza i najwazniejsza zasada Dogomanii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

orsini, "szpieg albo cus" to może Ty jesteś. Ja, wydaje mi się, jestem normalnym, zwykłym wystawcą. Co do ilości postów, to po prostu dopiero dołączyłem. Ty swego czasu też z pewnością opublikowałeś pierwszy post. A może Tobie, jako "cus" udało się od razu wygenerować setny post?. Przemyśl zawsze opinię zanim ją wypowiesz.

Link to comment
Share on other sites

copco jak ktos nagle zaczyna pisac swoj pierwszy post w tzw. goracym temacie to wierz mi-jest to podejrzane!!!i w 99% sie okazuje byc szpiegiem, a czasem i nawet ta osoba o ktorej sie pisze!!!wiem co mowie-mam doswiadczenie w tym temacie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Powiedziales kim jestes i OK, nie jestes anonimowy!:)))

Link to comment
Share on other sites

Co poniektórzy wydają się nie zdawać sobie sprawy, że dogomania to otwarte, publiczne forum i w związku z tym pojęcie "szpiega" nie bardzo ma tu sens... :wink: To forum czyta bardzo wiele osób, które nigdy się nie wypowiada i nic, co jest tu pisane nie może byc uważane jako temat do "szpiegostwa", bo są to publiczne informacje, a zadaniem szpiega jest zbierać informacje tajne. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...