Jump to content
Dogomania

Kofani wy moi!


Dag

Recommended Posts

Jutro (wtorek) rano jadę do Londynu... nie wiem na ile (max pół roku, ale nie sądzę).

Zemat- nie ciesz się... :evilbat: Kafejkę netową będę miała naprzeciwko chaty, więc nie znikam permanentnie, a tylko moje ew. reakcje mogą być jeszcze wolniejsze niż zwykle :evilbat:

Jakby coś się niedobrego działo- proszę o "kablowanie" :wink: na priv- wtedy szybciej dojdę co i gdzie.

No i w związku z zaistniałą sytuacją (połączoną z wielką zajętością Bulgota)- jest nowy współmod- a mianowicie Myszka.xww.

No... i to by było na tyle...

Chrumka niestety zostaję (będę wyć).

Przeprowadza się do kumpla (czyli koło metra Służew- jakby ktoś był chętny na wspólne spacerki w tej okolicy- proszę nadać).

Najgorsze jest to, że jak będę wpadać na chwilę do Polski, to nie będę się mogła z nią widzieć, bo jak sucz przestanie za mną tęsknić, to przecież nie objawię się jej na kilka dni, żeby potem znowu zniknąć...

Będę wyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skoro ciebie Dag nie bedzie a myszka raczej tu nie przesiaduje i buldog tez, czy nie lepiej aby modem został ktos kto poprostu jest tu bardzo czesto?

wśród bullowatych piszących posty na tym dziale mnóstwo jest takich osób mogących objąć funkcję.

tez tak uwazam ,jest duzo osob ktore na bullowatych przesiedzialy dlugo i nadal przesiaduja i wiedza co i jak

Link to comment
Share on other sites

Nasza ostateczna decyzja to nie jest ...poprostu moze chodzi o to ze sa osoby ktore sie znaja dobrze na moderowaniu , ale nie zawsze sa w temacie .A takto osoba ktora zainteresowana jest dzialem to i tak czy siak bedzie tu zagladala bez przymusu sprawdzania wszystkiego . Oczywiscie bez urazy dla modow :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jutro (wtorek) rano jadę do Londynu... nie wiem na ile (max pół roku, ale nie sądzę).

Chrumka niestety zostaję (będę wyć).

Najgorsze jest to, że jak będę wpadać na chwilę do Polski, to nie będę się mogła z nią widzieć, bo jak sucz przestanie za mną tęsknić, to przecież nie objawię się jej na kilka dni, żeby potem znowu zniknąć...

Będę wyć.

Dag - o rany....współczuje najmocniej :cry:

Jesteś i tak odważna kobieta skoro się na taki krok zdecydowałaś glaszcze.gif. Życzę Ci oby ten czas jak najszybciej zleciał.

Myszka.xww - witamy w naszych bulowatych progach serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czesc dzieci!!!

sorry, ze tak zadko zagladalam, ale siedzenie w kafejce netowej jest niefajne i palic przy kompie nie mozna... :oops:

Zla wiadomosc...

za tydzien przeprowadzam sie do chaty ze stalym dostepem do netu i kompem kolo mojego lozka... :evilbat:

I znowu sie zacznie 8)

PS.

Mysunia... grzeczni byli, jak mnie nie bylo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...