Jump to content
Dogomania

Trzymajcie kciuki za Lunę


Kociak85

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :)

Oj długo nas z Lunią nie było an forum, dużo się bardzo u nas dzieje ;)

Rok po operacji....Jest okej :) Luna szaleje, hasa, jest po kontrolnym zdjęciu, ale czeka nas jeszcze jedno, ostatnie. Wydaje mi się, ze wszystko powinno być ok, ale i tak się tego boję...Taka już jestem starchliwa,, jeśli chodzi o mojego piesia kochanego.

[b]Cuciola[/b] - jak tam po operacji? Pewnie pisna wygląda jak ostatnia bida. To normalne, u nas też tak było,a potem mała bardzo syzbko doszła do siebie :) Kilka dni była na spowolniałych obrotach, i wszystko wrocilo do normy :)

Rany po syzicu są do dzisiaj, ale tak delikatnie widoczne, że gdybyśmy nie wiedzieli, że one tam są, to by się ich nie widziało!! Więc nie martw się, główa do góry i czekamy na wieści!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sorry ze tak pozno pisze ale pisalam w weyerynari pod haslem sespojenie spojenia lonowego..wszystko dobrze poszlo..juz sladu nie ma po rance..Simba jest jak zawsze wesoly i skory do zabawy.trzymajcie kciuki zeby okazalo sie w styczniu ze chociaz troche pomogl ten zabieg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...