Jump to content
Dogomania

Miłośnicy Szetlandów...


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No widze ze nas coraz więcej, ale GDZIE RESZTA?

Acha i tak z innej beczki, moglibyście mi pomóc w wyborze jakiegoś ładnego imienia do domu i do "papierów"?

Myslałam nad Kaila (tak jak poprzedni pies), Sherry...

A do rodowodu Foxy Lady, First Foxy Girl, coś napewno z "fox, foxy"

Pomożecie? jak chcecie to możecie tez na gadu 2299078 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Oczywiście, że widziałam Ami (imię rodowodowe Diana). Jest wieksza od Mony, ma na moje oko jakieś 36 cm, ( Mona miała 34 a teraz po szczeniakach ma 35 :o ). Zreszta w tym miocie kożda z suczek miała inny wzrost. Corę widziałaś, o Monie juz napisałam a w zeszłym roku na Warszawskiej wystawie była Liza, która ma jakieś 36-37 cm. Chłopcy byli jeszcze więksi po ok. 40.
Wzrost Cory wynika raczej z rego, że w pewnym momencie zostały odrzucone z Mona przez matkę. Potem miały problemy z nadrobiemiem bo w miocie było aż 5 maluchów. Poza tym obie są strasznymi niejadkami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ja mam 9-letnią suczkę Florę, tricolour; jest to najukochańszy pies rodzinny, ale szczerze mówiąc to coś jej na głowę ostatnio pada-strasznie histeryzuje, szczzeka non stop i wogóle wariuje szczególnie jak zbliża się weekend i pora wyjazdu na działkę-a tam to już wogóle nie sposób się z nią dogadać
mieszkamy sobie w warszawie :wink:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...