Jump to content
Dogomania

6 kłów czyli ząbkowanie


Sheep

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='natalia31']Na jutro mamy zabieg na 15-tą , bedzie w narkozie. Martwie sie , mam nadzieje,ze wszystko pójdzie dobrze.[/quote]
nie bój nic, będę trzymac kciuki :thumbs:
narkoza jest bardzo płytka, zresztą sama się zdziwisz jak szybko będzie po wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

To może z jednym wyjdź na spacer, a drugi niech w tym czasie zje :)

U nas usuwanie zęba nie było wcześniej planowane i Magia normalnie zjadła obiad. 5 godzin później nie było problemu z narkozą. Po powrocie do domu o normalnej porze jadła kolację, więc głodówka ja ominęła. :multi:
Pamiętam, jak mój kot miał głodówkę przed kastracją, to i tak najadł sie kwiatka i przy narkozie wymiotował. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dobrze poszło, jestesmy w domu, grzywacze sa takimi zarlokami ,ze jak tylko wróciliśmy to grzebal łapą w misce, lekarz pozwolił dac cos miękkiego czyli miesko.Mam na pamiatke , 3 kły mu wyjeli , myslalam ,ze dwa będą , tylko dolne ,ale okazało sie ,ze na gorze jeden też został. Bardzo kocham tego psa !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monyka']Ponoć trzymanie mleczaków przynosi pecha :P[/quote]
ja w takie przesądy nie wierzę, a i tak pewnie po kilku miesiacach zęb by gdzieś zginął. :oops:
Po poprzednich psach miałam zęby i gdzieś zgineły, a Magia wszystkie zjadła. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miałam problem z mleczakami u mojego poprzedniego psa-jamnika. Gdy go kupiłam, miał osiem miesięcy i od razu zauwazyłam nieprawidłowość w postaci ośmiu kłów;) Jednak zostawiłam je i po prau miesiącach wszystkie były już poza paszczęką psa(wypadały z małą częstotliwością, po jednym). Pies nie był wystawowy więc nie niepokoiłam się budową szczęk i słusznie bo po wszystkim zgryz miał prawidłowy. Zauważyłam, że u Waszych psów mleczaki były spychane przez zęby stałe do tyłu. U mojego jajnika było na odwrót-mleczaki były umiejscowione przed zębami stałymi ale myślę, że to nie rzutuje.Były bardzo cieniutkie, nie zajmowały wiele miejsca a usytuowane były też nieco "wyżej", co wynikało chyba z ograniczenia miejsca przez inne zęby.
Znalazłam tylko jednego...Pewnego dnia po prostu natknęłam się na kiełka na dywanie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...