Jump to content
Dogomania

6 kłów czyli ząbkowanie


Sheep

Recommended Posts

Odnawiam wątek, bo zaczynam po mału się nie pokoić.

Moja mała suczka skończyła jakiś czas temu ząbkowanie. Obecnie ma 6,5 miesiąca i nadal jeden kieł mleczak tkwi mocno obok już stałego ząbka :mad: no i pytanie, co robić? Czekać? Nie zmienia to jej zgryzu, tylko dziwnie wygląda z dwoma kłami w jednym miejscu. On jest tak mocno osadzony, że nie mogę go naruszyć (poprzednie wyrywałam sama :diabloti:)
Co radzicie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Tak jak już pisałam na PW - kły wyrywał mój znajomy dentysta :cool3:
A dzisiaj dzwoniła do mnie właścicielka szczeniaka ode mnie z Hodowli z podobnym problemem, mieli jutro na 8 rano jechać na operację na całkowitej narkozie (:splat:) ale bogu dzięki zadzwonili i kazałam zastosować hitlerowskie metody, złapać psa, pysk otworzyć i wyrwać.
Za 10 minut zadzwonili, że już po sprawie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A my już po. :)
Z narkozą, ale Magia nawet nie ma śladu po kle. Z usypianiem i wybudzeniem całość trwała pół godziny. Wyszła z gabinetu radosna tak samo jak wchodziła.
Wiem, ze narkoza nie jest obojętna, ale przynajmniej mniej sie stresowałyśmy (i ja i Magia).

Link to comment
Share on other sites

Hej,mój pies ma pół roku, na dole ma stałe zęby i mleczaki, lekarz mówił żeby poczekać jakieś jeszcze 3 tygodnie i trzeba usunąć w narkozie. Piesek ma mnóstwo gryzaków i kostek ale te kły na dole twardo siedzą .Jak długo czekaliście z taką decyzją o usunięciu?

Link to comment
Share on other sites

Moja Magia ma pół roku i przez jakieś 4 tygodnie próbowałam sama rozruszać zęba. Niestety nic nie pomagało, a i specjaliści twierdzili, ze ząb za mocno się trzyma.

Od wyrwania zęba nie minął nawet tydzien, a po wyrwanym zebie w dziąśle nawet nie ma sladu i pozostałe zęby ładnie się wyrównały.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...