Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - MAMY TU AGILITY?


LAZY

Recommended Posts

[quote name='PARSONRK']Nie, klub K3 rozpadł sie już kilka lat temu.

zapraszamy do naszego klubowego bloga [url=http://hop-szczecin.blogspot.com/]kliknij[/url]

pozdr :)[/QUOTE]


temat stary ale jak sie okazało bardzo swieze zmiany wprowadziła Agnieszka w wiekszosci swoich postów z 2004 - zmiany nastapiły w 2009 !!!
polecała nasz klub bo sama sie w nim uczyła i startowała po czym załozyła swoj klub i po podaje nieprawdziwe informacje o rozpadzie naszego .
Osrodek K-3 sie nie rozpadł tylko jedna z prowadzacych Sylwia przestała szkolic a zostalam ja Diana .
Zmienilam tylko nazwe i tyle - klub istnieje i istniał bedzie i działamy nie tylko w Szczecinie ale i okolicach do 100km od

Zapraszam na nasza stronkę [url]www.psiafarma.com[/url] :)

Aktualnie wraz z klubem Airis wznawiamy treningi na terenie Bezrzecza - do dyspozycji chetnych jest kompletny, profesjonalny tor przeszkód od Leszka Kalisza

Link to comment
Share on other sites

zapytałas to odpowiem choc nie mialam zamiaru opisywac tutaj Twoich metod niektórych:
Pies Toffi - koloru toffi , mały mix, którego na sile pchalas do tunelu w 1 dzien - dziewczyna - Twoja imienniczka powiedziala, że dziekuje za takie zajecia, Bozenka - chyba sama wiesz jak traktowałas jej psy i nie tylko jej i jak pozwalałas swoim psom zaprowadzac porzadek w stadzie bo były u siebie - a inne karciłas...może ludzie wymyslaja sobie nie wiem , w koncu to nie ja chodziłam do Ciebie na zajęcia tylko Ty do mnie , więc wiecej nie pamietam co tam opowiadali.

A jakie Ty masz osoby ode mnie - Nina - widzialam z Jackiem znacie sie bo trenowalyscie u mnie i jechałyscie nawet na seminarium , póki jeszcze jezdzilas na takowe - Bardzo fajna dziewczyna i nie sądze, żeby cos mogła mi zarzucic a jesli tak to niech sie wypowie - innych osob chyba nie masz bo Marysia korzystała tylko z Tojego toru i to chyba na 2 zajeciach - nie bede Cie uswiadamiala dlaczego tylko tylu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BooBC']To co pisze MusliStracciatella to fakt. Osoby przechodzą do Ciebie jak już tylko dlatego, gdyż nie mają jak dojechać do Diany. I wiele z tych osób mówi, że zlewa na to co ty mówisz i biega po swojemu, chodzi im tylko i wyłącznie o to, że jest tor.[/QUOTE]
taaaak a ty "Boo "wiesz najwięcej
he he he
brakuje jeszcze jednej osoby od was, żeby głos zabrała :):) wielkie trio

Róbcie co chcecie - słowo pisane przyjmie wszystko
a my tymczasem pojedziemy na zawody

pozdr
A.

Link to comment
Share on other sites

Ty Agnieszka byś się wstydziła w ogóle tak pisać. Czy nie uważasz, że agilitowcy powinni razem działać? Wielkie trio ... i bardzo dobrze, razem możemy więcej, przyjaźnimy się i działamy coś razem. A Ty tylko siedzisz w zk w sekcji i nic nie robisz (brawo ostatnie zawody w 2007 roku, no super) i właśnie jeździsz po zawodach od czasu do czasu, jako reprezentantka agility w zk w szczecinie może zrobiłabyś coś dla tego sportu? Mam nadzieje, że długo już tam nie zagościsz !

A i jeszcze jedno, możesz powiedzieć o kogo Ci chodziło - ta trzecia osoba? Bo nas w sumie jest więcej niż tylko trio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BooBC']Ty Agnieszka byś się wstydziła w ogóle tak pisać. Czy nie uważasz, że agilitowcy powinni razem działać? Wielkie trio ... i bardzo dobrze, razem możemy więcej, przyjaźnimy się i działamy coś razem. A Ty tylko siedzisz w zk w sekcji i nic nie robisz (brawo ostatnie zawody w 2007 roku, no super) i właśnie jeździsz po zawodach od czasu do czasu, jako reprezentantka agility w zk w szczecinie może zrobiłabyś coś dla tego sportu? Mam nadzieje, że długo już tam nie zagościsz !

A i jeszcze jedno, możesz powiedzieć o kogo Ci chodziło - ta trzecia osoba? Bo nas w sumie jest więcej niż tylko trio.[/QUOTE]

po pierwsze
czy jakikolwiek inny szczeciński klub zrobił zawody rangi ogólnopolskiej ??? Ja organizowałam 2 razy ( IAL i PPA finał)
może zamiast gadać, to coś zróbcie ?

na [B]wszelkie[/B] zawody jeżdżę jako reprezentantka naszego oddziału podobnie jak TY i każdy inny reprezentant oddziału - regulamin się kłania - żeby nie było niedomówień - finansuję wyjazdy z własnej kieszeni - podobnie jak każdy inny zawodnik. i [B]NIGDY [/B]nie finansował mojego wyjazdu na zawody nasz oddział.


Więc jak widzisz droga Boo ja [B]COŚ [/B]robię, a wy ....?

nim coś palniesz albo się zorientuj dokładnie, albo nie pisz....

z mojej strony koniec rozmowy, bo nie mamy o czym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BooBC']Czy nie uważasz, że agilitowcy powinni razem działać?[/QUOTE]

Powinni, bo postów na dgm najwięcej, a najmniej się dzieje :roll:
Jedyne podejmowane działania to obrabianie sobie nawzajem doopy, robienie na złośc, powtarzanie w kółko tego samego, jakieś chore pretensje i komentarze. ILE TO MA WSPÓLNEGO Z AGILITY?


Wątpię aby ktokolwiek po przeczytaniu tego wątku miał ochotę na trenowanie w [B]którymkolwiek klubie.[/B]

A jeśli chodzi o zawody, czy też raczej ich brak - duża wina ze strony Związku O/Szczecin, który nie udziela klubom zbyt dużego wsparcia.

[QUOTE]Osoby przechodzą do Ciebie jak już tylko dlatego, gdyż nie mają jak dojechać do Diany.[/QUOTE]

No popatrz, a między naszymi terenami (Szeroka - Bezrzecze Kościół) jest koło 10-15 minut z buta, a autobusem coś koło... 4 minut?

Działania są warte więcej niż słowa. My się świetnie bawimy, jeździmy na zawody. Jestem absolutnie zachwycona naszymi treningami, które dają mi bardzo dużo, a moim psom chyba jeszcze więcej. Mam szansę się czegoś nauczyc, uważnie słucham i patrzę, bo zdaje sobie sprawę z tego, że do mistrza mi jeszcze baaardzo daleko.
Nie wiem, może po treningach w innym miejscu umiałabym więcej, [B]nie oceniam innych klubów[/B].
Mi tu dobrze, zresztą nie tylko mi ;)
I żeby było jasne - nie bronię Agnieszki, wyrażam tylko moje zdanie, do którego mam prawo, a za które wy macie prawo mnie znienawidzic i zjechac.
Nie atakuję Karoliny - szanuję ją za to, co robi dla Goleniowa, i na swój sposób jestem jej wdzięczna, bo po raz pierwszy skakałam z Aidkiem właśnie u niej ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ja gdzieś napisałam, ze finansuje Ci to oddział ? Chodzi o to, że ja nie zgłaszałam się aby być w zk za coś odpowiedzialną, a Ty będąc w sekcji agility od 3 lat nic nie robisz. Skoro Ci się już znudziło to może zrezygnuj i daj szansę innym ? Znam osoby, które chętnie zajęłyby twoje miejsce.

A co do zawodów, spokojnie, skoro Ty nic nie robisz to my zrobimy i to już w tym roku, nie musisz się martwić.

I niesmaczne jest też to, że wypisujesz bzdury do osób nie zaangażowanych w dyskusję, blokując je na gg.

Link to comment
Share on other sites

PositiveThought ja do Agnieszki mam tylko jeden ból, że nie da szansy komuś innemu objąć stanowiska w zkwp. Nigdy nie byłam u niej na treningu i tylko piszę co mówią inni, może nie powinnam, bo to takie przenoszenie plotek, ale skoro zkwp nie udziela pomocy to można poprosić inne kluby, zresztą ktoś kto jest przewodniczącym sekcji powinien się o to starać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BooBC']PositiveThought ja do Agnieszki mam tylko jeden ból, że nie da szansy komuś innemu objąć stanowiska w zkwp. Nigdy nie byłam u niej na treningu i tylko piszę co mówią inni, może nie powinnam, bo to takie przenoszenie plotek, ale skoro zkwp nie udziela pomocy to można poprosić inne kluby, zresztą ktoś kto jest przewodniczącym sekcji powinien się o to starać.[/QUOTE]

Tu akurat głosu zabierac nie będę, choc z mojego punktu widzenia Aga ma najlepiej wyszkolone agilitowo psy na naszym Dzikim Zachodzie, i ma na to papier ;)

Rozmawiałam z Agnieszką na temat zawodów, i to nie jeden raz, bo mi też zależy, żeby Szczecin zaistniał na Agilitowej Mapie Polski. Ale wiem, że zraziła się po ostatnich zawodach bo została b. niefajnie potraktowana przez zkwp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought'] bo mi też zależy, żeby Szczecin zaistniał na Agilitowej Mapie Polski. [/QUOTE]
na razie zaistniał jako ten w którym usilnie co poniektórzy wszczynają burdy

Beata odpuść, szkoda zdrowia i czasu. Lepiej zabrać psy na spacer - więcej pożytku będzie z takiej akcji ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...