Jump to content
Dogomania

VI ZLOT BULLTERIEROW


wiwa

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i już po zlocie. Było sloneczko, ale zaczęło trochę wiać i zrobilo sie zimno, toteż się po ok. 40 mni. rozeszlismy. Nastepne spotkanie w lutym.

Było nas niewiele, 4 bulki: Tośka. Drago, Emi i Obłęd oraz dwa bulki w przebraniu: husky i duży czarny. Pieski sie wybiegały nieźle. Emi miala wielkie powodzenie. Wszystkie potwory za nia biegały. Zdjecia będą jak Bazyli wstawi.

Link to comment
Share on other sites

No niestety tak jak juz wczesniej pisalam mytez sie nie pojawimy :-? idziemy z rika na uczelnie akurat w tym czasie . Ale zycze wam milej zabawy i czekamy na kolejne fotki :wink:

zaraz zaraz to ty ja biezesz na uczelnie, i gdzie ja pozniej zostawiasz ??

a wam to zazdroszcze strasznie

nie chcecie sie czasem przeprowadzic w okolice bielska

bo u nas to nie ma jak zorganizowac jakiegos fajnego zlotu tzn nie ma z kim, no znam jeszcze zlosnice ona tez jest z bielska ale moze jeszcze znajdzie sie ktos hmm??

Link to comment
Share on other sites

u mnie też są problemy, bo w zachodniopomorskim też niewiele nas jest, ale myślę, że wiosną coś zrobimy, nawe gdyby miały być 2 sztuki, zawsze warto podadać z kimś równie szurniętym na temat terierów typu bull, a jak przyjemność popatrzeć jak szleją (i jak ludzie uciekają :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Jak będą zdjęcia to wklejcie

no zdjecia juz sa w nowym topiku: II mini zlot...

nawet nie przypuszczalem ze tak szybko dojdzie do spotkania, ale wyszlo spontanicznie, i tak jest chyba najlepiej bo bylo fajnie co prawda na pifko nigdzie nie poszlismy ale psiurki sie chociaz wyszalaly, no poza Olsenem bo byl niegrzeczny i byl na smyczy

Link to comment
Share on other sites

a to niby czemu wojna? o ile sie nie mylę to ów CC na codzien żyje sobie z mini bullkiem ( moim ulubionym z resztą :wink: ) , hasior tez ma regularne dobre kontakty z bullikiem.

no ale zeby Cie dodatkowo zrazić :evilbat: powiem że na poprzednim zlocie byłem ze swoją stafficzką :evilbat: no ale wojny nie było :roll:

tak dla pewnosci pisze ze zartowałem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...