Jump to content
Dogomania

WALENTYNKOWA W BYDGOSZCZY


virtavalo

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak'][quote name='Weron_ciau']A ja mam wuyzuty sumienia ze nie zaczepilam Marciono jak przechodzil :evilbat: :([/quote]

to mnie pewnie też widziałaś :wink:[/quote]No wlasnie jak ja wychodzilam z hali to marcino wchodzil i jka sie zorientowalam ze to on to sie wrocilam ale jush bylo za pozno bo go nie znalazlam :(

Link to comment
Share on other sites

My jestesmy bardzo zadowloeni z wyniku , mamy CWC :D Trip bardzo ładnie sie wystawił i był zadziwiająco spokojny , nawet sędzia to zauważył i napisała nam "zrównoważony charakter".

Szkoda, że nie wiem jak większość z dogomaniaków wygląda :( no ale poznałam wreszcie sporo dobermaniarzy z sieci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='carotina'][b]Gidget[/b], kto wygral MP?[/quote]Ja tylko wiem, że Misi nikt nie wziął. A tyle było hałasu!!!

Agasia chyba miała w końcu kerraka czapli, ale więcej nic nie wiem.[/quote]

racja 8) , hałasu to zawsze jest dużo :wink: :lol:
Szkoda, że Paulina miała ten problem z samochodem :( i nie dojechała, wtedy wszystko byśmy wiedzieli :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Dorota :Rose:
[quote]Ja tylko wiem, że Misi nikt nie wziął. A tyle było hałasu!!![/quote]
gdybym dojechala to uwierz mi - przyszlabym od razu do Was :cry: I przepraszam Czaple - wiem, ze mialam wyjsc na porownanie, w koncu sama tak bardzo chcialam... ale nie moja wina :( Mam nadzieje, ze bede miala jeszcze okazje sie z Wami spotkac ;)

Link to comment
Share on other sites

Flaire-
my po Twoim opisie dojazdu bezbłędnie trafiliśmy na wiadukt- tam porzuciliśmy opisy, bo były drogowskazy na Stadion Zawiszy.

A jak wykręciliśmy w te krzaki, to już sobie przypomnieliśmy dojazd (byliśmy tam dwa lata temu w maju).

Zadowolniona jestem- skończyłam dorosły championat z Aisatsu, a Harwey (znowu się czołgając) dostał przepiękny opis i adnotację "przepiękny pies- szkoda, że nie chce się pokazywać".

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Troche pozno ale tez sie pochwale.
Ja wystawialam Jowo i mlody wywalczyl CWC czym rozpoczal Championat Pl, (
tak jakos wyszlo ze wczesniej rozpoczal intera i championat Litwy i
Bialorusi ale mysle ze nadrobimy :-) Najlepszego Psa , a potem BOB,
natomiast w klasie mlodziezy debiutowal Choc czyli Triple Choc Brownie
Azurowa Amhara ,który dostal Zw Mlodziezy i rozpoczal Ml.Championat.

Natomiast w sobote w Izraelu na swojej pierwszej wystawie , do tego Klubowej
prezentowal sie ponek z ostatniego miotu i w wieku zaledwie 10 miesiecy
wywalczyl tytul Ml.Zw,Klubu i BOB. A na wyborach BIS stwierdzil ze jest to
super miejsce gdzie mozna robic wszelkie podskoki i wygibasy.
Ciesze sie bardzo
pozdrawiam Ewa

ps- widziałam ze na wyborach grupy na fotkach jest moj lhasa , czy mogę wykorzystac to zdjęcie u siebie na stronie?

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, ja też pojechałam w końcu inaczej, bo mi tamtejsi tubylcy poradzili, jak jechać. :D Ale również powiedzieli, że sposób, który tu opisałam też działą (troszkę dłuższa droga, ale na mapie wyglądało, że prostsza).

Szkoda tylko, żeśmy się nie widziały - ja jakoś nie skojarzyłam, że Ty tam będziesz. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem'][quote name='sh_maniak']A ty Marku z Gromem jak wiedziałeś, ze ja to ja to mogłes podejśc chociaż BRY powiedzieć[/quote]

Bo Ja Ciebie głownie na ringu widziałem jak byłaś, a poza ringiem to jakos nie :(

Przepraszam, ze fotki słabej jakoś ale Sajko ma słaby aparat 8)[/quote]

Rozumiem :)

Ja się i tak cieszę, ze jakiekolwiek fotki są :angel: ( ja wziełam z domu nie ten aparat co miałam, wziełam za słaby na halę :( ).
Dziękuje Wam jeszcze raz za foteczki :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weron_ciau']Sh_maniak a aj na mojej stronce mam taka fotecke i nie weim czy to Husky czy akita a jeszcze jakis blad wystepuje i nie moge skopiawac adresu :/ Jesli mogla byss... ;)
[url]http://www.facula.w.interia.pl[/url] w dziale psy ;) Chodzi o te w klatce[/quote]

stronka mi sie nie otwiera.......nie prawidłowy adres :-?

Link to comment
Share on other sites

Marku- gratulacje, KING jest piekny, jestem pod wrazeniem, pierwszy raz widzialam go na zywo!

A u nas- piewrsza wystawa- nie tylko Megi, ale i moja ;) No, bylo smiesznie - generalnie tak powiem. Mega miala swoja chwile, kiedy w dzikim podskoku poczas koleczka zerwala mi sie z ringowki :)) A publicznosc zrobila tylko: Aaaaa! :)
Coz, pani musi sie doszkolic ;) Ale pierwsze koty za ploty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cardi']Wstawiam jeszcze jedno zdjecie OJALKI zrobione przez Ule Staszczyk
:D [img]http://gauchokennel.w.interia.pl/ojalkastoibydgoszcz.jpg[/img]

Jesli ktos chcialby stawke jakiejs rasy piszcie,..............tylko nie ON, GOLDENY , LABY i ROTKI :wink: Zartuje :D[/quote]

Cardi śliczne zdjęcie!Gratuluję wszystkim!
Jak możesz to wpadnij do zk w środę ok.18 na ciacho :lol:

Martuś jestem z Ciebie dumna :grins: i z Asnapi też of kors ;)

Mogłabym prosić o stawkę owczarków szkockich??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='Weron_ciau']Sh_maniak a aj na mojej stronce mam taka fotecke i nie weim czy to Husky czy akita a jeszcze jakis blad wystepuje i nie moge skopiawac adresu :/ Jesli mogla byss... ;)
[url]http://www.facula.w.interia.pl[/url] w dziale psy ;) Chodzi o te w klatce[/quote]

stronka mi sie nie otwiera.......nie prawidłowy adres :-?[/quote]
facula.w.interia.pl albo przez podpis jak nie wejdzie i do dzialu Psy
[url]http://facula.w.interia.pl/4.html[/url] to link jest o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...