Jump to content
Dogomania

CWC Nowy Targ 16.08.2009


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sędziowała p.Mariola Semik
psy
klasa otwarta
NICO Lvi Domov dosk CWC
klasa championów
Char's RISKY BUSINESS dosk CWC,NDPwR,BOB

suki
klasa szczeniąt
Nun Pom CLEAR(w katalogu wpisano źle nazwę)WO
klasa mlodzieży
MERCI Leo Libra dosk,zw.mł,NJwR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pencia']Sędziowała p.Mariola Semik
psy
klasa otwarta
NICO Lvi Domov dosk CWC
klasa championów
Char's RISKY BUSINESS dosk CWC,NDPwR,BOB

suki
klasa szczeniąt
Nun Pom CLEAR(w katalogu wpisano źle nazwę)WO
klasa mlodzieży
MERCI Leo Libra dosk,zw.mł[/quote]
Dziękuję.
Gratuluję Zw.Rasy.
[COLOR=Red][SIZE=1]Szkoda że nie założyłaś nowego tematu w pomeranianach;)[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']A ja bardzo poproszę o stawkę Amstaffów ;)[/quote]

psy
klasa szczeniąt
PASSAT Terierkowo
klasa pośrednia
Szalai's TORNADO JUNIOR
klasa otwarta
ASMODEUS z Kotliny Sądeckiej
klasa championów
BIG BOY No doubt

suki
klasa młodzieży
ŻAKLIN ZABAJKA SUPER ŻENA Staff-ka
klasa pośrednia
CANOSSA Beautiful
OXY NIEZAPOMINAJKA Pokerowy Żywot
klasa otwarta
SUNDACE z Makdani
klasa championów
RCHIGARRI VINGADARA VANDY Staff-ka

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=Arial]Mam ok 500 zdjęć :eviltong: . Mam nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Większość zdjęć jest z BISów ale nie tylko. Link podam jutro jak je wszystkie wrzucę ;).[/FONT][/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]
[/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Gratulacje wszystkim zwycięzcą, tym zadowolonym i tym nie :cool3:. Wystawa bardzo udana mimo dokuczliwego upału i [FONT=Times New Roman][FONT=Arial][SIZE=2]5 godzinnych[/SIZE][/FONT][/FONT] korków :mad:.[/FONT] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Może gdzieś się załapaliśmy na fotkę :cool3:
Pochwalimy się:
Terierka tybetańska CWC i skończony Championat Polski
Leonberger CWC i BOB :multi:
Na finały nie zostaliśmy mimo że po wystawieniu terierki pewnie czekalibyśmy na wejście z leonem jakieś 15 minut. Upał niestety dał się we znaki terierce. Mała miała dośc na tyle że nawet po ringu nie chciała biegac :shake:
A korki po wystawie boskie. Trasa Nowy Targ - Bielsko-Biała 4 i pół godziny :angryy: a gdzie jeszcze te 120km do domu. MASAKRA

Link to comment
Share on other sites

A mnie i moich znajomych "nabito w butelkę". Ponieważ nie znałam obecnego miejsca wystawy pytałam przed wystawą o reklamowaną na stronie oddziału "wjazdówkę" na wystawę. Pani w oddziale telefonicznie poinformowała mnie, że przed terenem wystawy nie ma miejsc parkingowych a najbliższe oddalone są o ok. kilometr... Cóż nie uśmiechało mi się ciągnięcie klatki i całego wystawowego majdanu + psy przez taką odległość.
Wjazdówkę zakupiłam- cena 30 zł.
O naiwności... okazało się, że dokładnie przy samym terenie wystawy /"stadionie"/ można parkować bez problemów... mało tego podczas wystawy okazało się, że na teren wystawy można było wjeżdżać bez wjazdówek / co potwierdzili kolejni znajomi, parkujący samochód obok nas/.
Bardzo dziękuję więc Oddziałowi Nowy Targ za sprytne "wyhaczenie" z mojej kieszeni tych 30 zł.jak również za sumienną dezinformację, bardzo serdecznie dziękuję.:nono:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Tajga']A korki po wystawie boskie. Trasa Nowy Targ - Bielsko-Biała 4 i pół godziny :angryy: a gdzie jeszcze te 120km do domu. MASAKRA[/quote]

my byliśmy z Bielska, z wystawy wyjechaliśmy w połowie finałów, koło 16 i do domku wróciliśmy w 1 godz i 40 minut :cool3: tyle że jechaliśmy przez Słowację i Korbielów bez żadnych korków, pustą drogą ! Dopiero na trasie Żywiec-Bielsko trzeba bylo odstać jakieś pół godzinki w korku.

Dla nas wystawa też udana, suczka bulterierka UZI- Zw. Młodzieży a pies LUGER - CWC i NDPwR ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']ponawiam prośbę o podanie rodziców, daty urodzenia, hodowcy i właściciela
psa rasy AKITA (przynajmniej wedlug katalogu:cool3:) z klasy młodzieży SHINJU Zarzycki Folwark[/quote]

czerwony, 16.10.2008r. [B] INOCHI-O-KAKERU Halne Wzgórze - KITSUNE Halne Wzgórze[/B], hod. K.W.Bychawscy wł. jak wcześniej

Link to comment
Share on other sites

A my wyleczyliśmy się z wystawy w Nowym Targu na dość długo i to nie ze względu na samą wystawę ale na dojazd:(
Powrót po finałach do Krakowa zajął nam ponad 6 godzin:( Czułam się jakbym wracała z wystawy zagranicznej i to znacznie oddalonej, tyle że wtedy się jedzie i czas szybko mija a wczoraj poprostu staliśmy i dostawaliśmy białej gorączki - masakra:(
A teraz się troszke pochwalimy:)
Nasz suczki wczoraj pokazały się ze zmiennym szczęściem, nasza ruda królewna niestety przed wejsciem na ring chyba źle się położyła i złapał ją jakiś przykurcz bo niestety na ringu kulała i Pani sędzia niestety musiała jej wpisać adnotację nie do oceny:(
Natomiast nasz biały diabełek Demi ( Meldor-Sett Deep Emotion) pięknie zaprezentowała się na ringu i uzyskała tytuł Zw.Mł, NJwR a w porównaniu z psem z klasy championów otrzymała BOB-a !!!
Mała sprawiła sobie urodzinowy prezent, za 10 dni kończy rok !!!

Link to comment
Share on other sites

Jejku powrót to jakaś masakra :shake:
Do Katowic zamiast dojechać w 2 godziny, to zajechaliśmy w 5 h 30 min :shake:

Ale za to wróciliśmy szczęśliwi, bo zgarnęliśmy [B]Zw.Mł i Best Junior'a[/B] :multi::multi::multi: do finału się nie dostaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Tecia - brawa dla Demi! A jak ruda dziewczynka dziś się czuje?[/quote]

No ja to troszke na nią jestem zla bo juz po powrocie do domu pobiegla na ogrod i zadnych objawow nie zaobserwowalam, dzis polowala juz na motylki i nie widac aby ja noga bolala:(
Coz widac tak mialo byc zafundowala nam Daki wyjazd do Chorzowa jeszcze - takie zycie hihihi

A co do powrotu tez nie wracalam Zakopianka, ja niestety mieszkam z drugiej strony Krakowa jak Skawina wiec pojechalam na Kroscienko- Szczawnice i niestety droga jak juz wspominalam zakorkowana totalnie - powody dwa nasilony ruch i roboty drogowe :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA']Czy stawkę posokowców bawarskich mogłabym poprosić :)[/quote]

psy
klasa użytkowa
MORUS Cyrus z Tymbarskiej Knieii
klasa championów
GARON Piotrowe Gniazdo
SZNAPS z Klanu Posokowców

suki
klasa championów
CZEREMCHA Hazba
klasa weteranów
DORA Zachełmianka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...