Jump to content
Dogomania

ANDY Black Fire ! - galeria ;)


Ania :)

Recommended Posts

Hejka :multi:

Andy jest prześliczny :loveu::loveu::loveu::loveu: ma bardzo ładne umaszczenie , bardzo rzadko spotyka sie tego koloru labradorów , bardzo nam przukro z powodu jego choroby :-( ale na szczecie z tym mozna żyć ;)

pozdrawiamy i bedziemy czestymi goścmi :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dOgLoV']Hejka :multi:

Andy jest prześliczny :loveu::loveu::loveu::loveu: ma bardzo ładne umaszczenie , bardzo rzadko spotyka sie tego koloru labradorów , bardzo nam przukro z powodu jego choroby :-( ale na szczecie z tym mozna żyć ;)

pozdrawiamy i bedziemy czestymi goścmi :lol:[/QUOTE]
Czarne umaszczenie jest jest aż tak rzadkie jak np czekoladowe ;) Choć fakt biszkoptowych jest baaardzo dużo (mnie osobiście się niezbyt podobają :evil_lol: )

Zapraszam ponownie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']A ja tam kocham wszystkie labki, niezależnie od kolorku :loveu: Przykro z powodu choroby... A szkoda, że Was nie było, może byśmy się spotkały...[/QUOTE]
Może i tak, ale i tak nie wiem jak wyglądasz, więc byłby problem ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Nie mogę cytować, cos mi się zacięło :mad:[/SIZE]

Nie, Andy nie jest u mnie. Ja jestem u niego :razz: Przyjechałam na wakacje tu do domu na wies po prostu :)

Nie mam pojęcia na co jest to uczulenie .. Czasem własnie tak ma, że jak się go głaszcze po boku to od razu chce się drapać, ale z mamą znalazłysmy sposób na to :) Kąpiel w szarym mydle i od razu lepiej :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']Współczujemy uczlenia ;)
A jak tam mijają wakacje?[/QUOTE]
Wakacje mijają bardzo fajnie :) Bardzo imprezowo no i mogę w końcu spędzić czas z Andym, bo w roku szkolnym nie jest to niestety zbyt często możliwe.
Mam dwie fotki :diabloti:

[IMG]http://i28.tinypic.com/2gxfz1k.jpg[/IMG]

[IMG]http://i29.tinypic.com/1z5tfmw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...