Jump to content
Dogomania

Dortmund 2009 wiosnny i jesienny


musia

Recommended Posts

Na obydwoch Wystawach w Dortmundzie ( jesien i wiosna) CAC liczy sie podwujnie,jezeli pies zdobyl V1,a Res-CAC liczy sie jako pelne CAC.
Championa w Niemczech to nie tak znowu trudno zdobyc,jeszcze trudniej jest np. w Holandii,tam trzeba tez zdobyc 4 x CACIB,zeby zostac Championem tego Kraju,a w Niemczech "tylko" wygrac swoja Klase.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magi']Na obydwoch Wystawach w Dortmundzie ( jesien i wiosna) CAC liczy sie podwujnie,jezeli pies zdobyl V1,a Res-CAC liczy sie jako pelne CAC.[/quote]
Oj to super, nie wiedzialam.

[quote name='Magi']Championa w Niemczech to nie tak znowu trudno zdobyc,jeszcze trudniej jest np. w Holandii,tam trzeba tez zdobyc 4 x CACIB,zeby zostac Championem tego Kraju,a w Niemczech "tylko" wygrac swoja Klase.[/quote]
do championatu Holandii nie trzeba CACIBow, tylko 4 CAC. Tyle, ze tam jest jeden CAC na plec, CAC z Amsterdamu i z Klubowki (nie w kazdej rasie) tez liczy sie podwojnie, a RCAC, jako 1CAC

Ale jeszcze trudniej we Francji, wprawdzie trzeba 'tylko ' 3 CAC, ale za to 1 musi byc z klubowki, albo z Championatu, a przyznawany jest 1 na plec. I wszystkie CAC musza byc uzyskane w ciagu max 2 lat, inaczej rzepadaja na korzysc RCAC. W rasach, gdzie na klubowce nie ma 50 psow, trzeba miec CAC zarowno z klubowki jak i z Championatu. Niektore rasy dodatkowo wymagaja zaliczonych testow i przeswietlenia stawow biodrowych (w hovkach moze byc max B)

Link to comment
Share on other sites

Pojadę na ten jesienny Dortmund. Przyjechała do mnie teraz siostra z Niemiec na święta i pokazałem jej tą stronkę [url=http://vdh.de/ausstellungen/nationalen_zuchtschauen_suche.php?stadt=8&jahr=2009]Nationalen Zuchtschauen -> Dortmund -> 2009 / VDH - Verband für das Deutsche Hundewesen[/url] i ona twierdzi że tam nie ma formularza zgłoszeniowego. Czy ja mam wysłać normalnego meila do nich i na miejscu opłacić tą wystawę ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

czy mógłby ktoś nie dynerwując się powoli wytłumaczyć jak ja mam tego mojego psa zgłosić na jesienny Dortmund? Ten formularz mnie przeraża .to jest ten z pierwszego linku rozumiem. Czy to sie drukuje i wysyła poczta czy to jest przez internet zgłoszenie? Wystawiam Shih Tzu.

Link to comment
Share on other sites

Ten pierwszy link,to Formularz do wydrukowania i do przeslania Poczta.

Tu jest Link do meldowania online

[url=http://zuchtschau.vdh.de/bundessieger_2009/neutraler_meldeschein.php]Meldeschein Bundessieger-Ausstellung & Nationale Ausstellung 2009[/url]

jest latwiejsze i wiadomo ze dojdzie.

Magi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zastanawiam się nad tą wystawą i mam wolne miejsce w aucie mogę zabrać kogoś wyjazd ze Szczecinaalbo jak ktoś ma miejsce to chętnie się zabiorę
jest jeszcze chwila żeby załapać się na pierwszy termin jadę na 9 gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...