Jump to content
Dogomania

Ogon


Marta&Reks&Dzik

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wiesz przypomnialo mi sie, ze kidys kolezanka mi mowila, ze w jakims kraju sie tak wlasnie robilo, czyli cielo uszy, a zostawialo ogony. Wynikalo to z tego, ze mieli zakaz ciecia ogonow, ale nikt nic nie mowil o uszach wiec je cieli :lol: .

Ja tam kocham moje klapciaste sznaucerki :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Czarne Gwiazdy']Odkopuję, by napisać, że od kwietnia we wzorcu jest napisane jak ma wyglądać ogon u sznaucera.[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Cześć. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nazywam się niceravik. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Trafiłam do was za Czarnymi Gwiazdami. Tak jak on, ja też interesuje się ogonkami psów, a raczej tym aby nikomu niczego nie obcinać. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]No i LALUNA, Berek i onek założyły fajny topik w dziale Prawo, Pod-forum - kopiowanie. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nazywa się [B]„W obronie praw zwierząt – STOP dla kopiowania”.[/B] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Znajdziecie tam absolutne nowości, rewelacyjne opracowania nie publikowane jeszcze na dogo, tłumaczenia zagranicznych prac naukowych i artykułów. Warto poczytać i można napisać co myślicie o tym. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zapraszamy serdecznie do nas.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]:multi: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=487"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=487[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]który został zamknięty... ciekawe dlaczego :evil_lol: Dostał ktoś z obrońców znowu bana? :evil_lol:[/QUOTE]

Wystarczy sprawdzić. Jezeli ktoś jest zbanowany to ukazuje sie przy nim informacja. Osoby zbanowane z innego tematu o kopiowaniu głównie nalezały do zwolenników kopiowania , nie jesteś ciekaw dlaczego zostały zbanowane? :razz:
Pewnie za złamanie regulaminu dogo, a to sie różnym osobom przydaza, prawda Czarne Gwiazdy? :cool3:
Temat kopiowanie mozna dalej czytać i nic nie traci na aktualnosci.
Weszka myśle ze wiele psów z ogonami ma szanse na dobra ocene i tytuły. W Lesznie widziałam sznaucery sredniaki i ch ogony nie przeszkadzały mi w odbiorze psa i były to bardzo piekne psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Weszka myśle ze wiele psów z ogonami ma szanse na dobra ocene i tytuły. W Lesznie widziałam sznaucery sredniaki i ch ogony nie przeszkadzały mi w odbiorze psa i były to bardzo piekne psy.[/quote]

Ależ LALUNA ja jestem dokładnie tego samego zdania. Jestem zwolenniczką psów niekopiowanych.
Chodziło mi o to jak sędziowie teraz będą patrzeć oceniając psa z ogonem precelkiem zarzuconym na grzbiet. Wcześniej noszenie ogona nie miało wpływu na ocenę bo nie było wzorca. Stąd moje zastanowienie jak bardzo to będzie wpływało na obniżenie (?) oceny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Ależ LALUNA ja jestem dokładnie tego samego zdania. Jestem zwolenniczką psów niekopiowanych.
Chodziło mi o to jak sędziowie teraz będą patrzeć oceniając psa z ogonem precelkiem zarzuconym na grzbiet. Wcześniej noszenie ogona nie miało wpływu na ocenę bo nie było wzorca. Stąd moje zastanowienie jak bardzo to będzie wpływało na obniżenie (?) oceny.[/QUOTE]
Domyślam się, że u kazdego sędziego inaczej :]

[quote]Osoby zbanowane z innego tematu o kopiowaniu głównie nalezały do zwolenników kopiowania[/quote]Chyba ci się coś pofyrdało.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Chodziło mi o to jak sędziowie teraz będą patrzeć oceniając psa z ogonem precelkiem zarzuconym na grzbiet. Wcześniej noszenie ogona nie miało wpływu na ocenę bo nie było wzorca. Stąd moje zastanowienie jak bardzo to będzie wpływało na obniżenie (?) oceny.[/quote]

Mysle ze z czasem dojda do wspólnych kryteriów oceny, jaki ma być ten niekopiowany ogon a hodowcy beda do tego dązyli w swojej hodowli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Czy to jest temat o kopiowaniu?


który został zamknięty... ciekawe dlaczego :evil_lol: Dostał ktoś z obrońców znowu bana? :evil_lol:[/quote]
Jaki zamknięty???

[SIZE=3]Wszystko chodzi jak należy.[/SIZE]
[SIZE=3]Zapraszamy do nas.:multi: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...