Jump to content
Dogomania

Bulterierka Faira wykupiona z garażu - MA DOM :)


invictus hilaritas

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FARI - choć ja ją nazywam Faira jest strasznie przytulaśną sunią. Mimo całego zła, które wyrządził człowiek lgnie do ludzi - z pewną nieśmiałością, ale jednak.

O jej zachowaniu więcej będzie można powiedzieć, jak już dojdzie do siebie po sterylce. Niemniej jednak nie sądzę, aby były z nią jakiekolwiek problemy

Sunia ma trzy lata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']Prosimy o pomoc !! Wystawienie bazarków, ogłoszenia, wsparcie finansowe !![/quote]

[FONT=Arial][B]obiecuję pomoc w ogłoszeniach ale pod koniec tygodnia , teraz mam do skończenia diagnozę półroczną dzieci więc troszkę wklepywania jest :cool1:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, koszmar jakiś. Czy niektórzy ludzie cierpia na brak sumienia, miłości. Wzięłam do siebie Zulusa, przedstawilam znajomym sprawe Frytki i tu też szczęśliwe zakończenie. Już mam w głowie gwóźdź jak pomóc tej bullince. Narazie mocno bym przesadziła biorąc ją do siebie, mam 3 psy. Jeju, panie Boże daj mi olśnienie, niech stanie sie coś......
Kiedys wybuduje dom, wielki dom i wezmę je wszystkie do siebie.
Będę myśleć, będę szukać, obiecuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']allegro cegielkowe może wystawiać tylko stowarzyszenie/fundacja.. musimy się pod kogos podczepić.. :cool3:[/quote]
można takie nieoficjalniecegiełkowe.
nie wiem czy to legalne:eviltong: ale wiele osób takie robi-czyli wystawia aukcję gdzie przedmiotem sprzedaży jest np.zdjęcie psa czy plakacik(wysyłane mailem);)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki - pomóźcie proszę! Ja nawet nie mam czasu zbyt często tu zaglądać. Wszystko o naszych bulikowych bidach opisuję tu

[url=http://www.forum.bulterier.pl/schronisko-vf29.html?sid=9fa62a9d07d5725cf9df431bd93a26a1]Bulterier Forum :: Zobacz Forum - Schronisko[/url]

a jest ich trochę - kasy mało, a następne czekają do zabrania.
Każda mądra głowa, która coś wymyśli się przyda.

jest Antek, Tomi, czeka na pomoc Mix z Sochaczewa. Nie wspominam o innych, bo już się domki szykują - mam nadzieję, że odpowiednie.

Z góry Wam wszystkim dziękuję. Jakby co to piszcie [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']allegro cegielkowe może wystawiać tylko stowarzyszenie/fundacja.. musimy się pod kogos podczepić.. :cool3:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
napisz na PW do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/18387.html"]Tengusia[/URL]
ona robiła ostatnio allegro cegiełkowe , będzie wiedziała jak to wygląda od str formalnej [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

to ja Fari

chciałam podziękować wszystkim którzy mi pomogli. Owszem straciłam swoje szczyle - a było ich pięć, ale oszczędziło mi to kolejnych trudów porodu. Było ich wiele, mioty mniej liczne...ale cierpiałam przy każdym. Dlatego też mój poprzedni właściciel mnie sprzedał. Bał się że znów mu urodzę tylko trzy szczeniaki i że znów będę się przy porodzie męczyć... a on nie chciał płacić za cesarkę.

Szkoda mi moich Dzieci - ale wiem, że są szczęśliwe z aniołkami. Nie wiedziałabym - natomiast - co się z nimi dzieje, jakby mi je zabrali i oddali w ręce nie świadomych ludzi... a tak czuję ulgę...

Jest mi dobrze. Mam ciepłą kołderkę w której mogę się zakopać. (troszkę się bałam tego białego czegoś - bo pierwszy raz to widziałam, ale jak już się zbliżyłam, przekonałam się, że to strasznie miłe "coś")
Jest Magda, która się mną opiekuje, dba o mnie, karmi, bawi się. Sprawdza jak goją się rany... i jest Marcin, który przychodzi i mnie przytula... Wtedy czuję się bezpieczna.
Wiem, że nie mogę tu zostać, bo Oni ciągle pomagają takim bidom jak ja i muszę zwolnić miejsce na następną taką nieszczęśliwą Bulkę lub bulka... ale wierzę, że znajdę taki dom jak mam tu.

Dam z siebie wszystko. Dam całą moją miłość, wdzięczność i przywiązanie. daj mi proszę szansę.

pozdrawiam FARI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...