Jump to content
Dogomania

Mloda sunia ZAJKA po wypadku juz w NOWYM DOMU:)


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='axii']Zaraz po świętach Zajka jedzie do nowego domku :-) Zabieram ją do siebie :multi::multi:[/quote]

No nieeeeeeeee!!! Takich wspaniałych wieści to się nie spodziewałam! :laola:

Bardzo się cieszę! Zajeczko, kochana trzymam kciuki za Twoje szczęście maleńka! :loveu:

Rozumiem, że w takim razie możemy liczyć na aktualne wieści z życia suni ? :)

Czyli usuwamy ogłoszenia ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='axii']Zaraz po świętach Zajka jedzie do nowego domku :-) Zabieram ją do siebie :multi::multi:[/quote]

Kurcze, ale się cieszę:cunao: :ylsuper: :sweetCyb: ,Zajka jest przepiękna, gratuluję wyboru, mi też ona zapadła w sercu........
Liczymy na info o Zajce :modla: :modla:. No a poza tym ciekawość mnie zżera z którego ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero teraz piszę te dobre wieści, ale jak widzicie, jestem tu zupełnie nowa, stronę tą odkryłam wczoraj. Razem z mężem i mamą postanowiliśmy dać domek Zajce oraz jej koleżance ze schroniska - Geri. Od samego początku śledzę wątek Zajki na stronie schroniska. To straszne, że po wypadku ludzie mogli ją tak zostawić, ale i szczęśliwe, że są również tacy, którzy mają jeszcze wrażliwośc w sercu i suni pomogli. Za co im dziękuję. Zajka jest naprawdę super dziewczyną, radosną i pełną życia.
Obecnie moja mama odwiedza Zajkę i Geri co kilka dni. Zaraz po świętach wprowadzamy się do nowego domku. Obie sunie wprowadzą się więc razem z nami. Damy im ciepło i miłość. Będą się miały gdzie wybiegać. Wreszcie poznają, co oznacza prawdziwy dom . Ponieważ pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, przybędą mi dwie nowe przyjaciółki!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

eee tam, bez przesady z tym sercem :roll: Kocham zwierzęta, przede wszystkim psy. I teraz jest okazja, by dwóm pomóc i dać im domek. Dwa lata temu mój ukochany pies przeszedł za TM. Był z nami 14 lat. Potrzebowałam trochę czasu, bo jak wiedzie strata przyjaciela boli. Teraz zdecydowaliśmy się na dwa pieski, bo są też do tego lepsze warunki.
Dam znać oczywiście, gdy już obie będą w nowym domku. Na pewno będą potrzebowały trochę czasu, ale gdy się już oswoją, będzie im się podobało :loveu::loveu::loveu:
pozdrawiam wszystkich, którzy walczyli o domek dla Zajki:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...