Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów 7.02.2009


Cambel&Megi

Recommended Posts

[LEFT][B][SIZE=3][SIZE=3]II MPWR w Rzeszowie, 7.02.2008[/SIZE][/SIZE][/B]
[/LEFT]
[SIZE=3][SIZE=2]Sędzia:[/SIZE][/SIZE]Zygmunt Jakubowski


[SIZE=3][B]Psy [/B][/SIZE]

[B]Klasa otwarta[/B]
KENTARO WITH ME Asiaczek FCI - V1, CAC, res.CACIB

[B]Klasa championów [/B]
JAZZY BOY Asiaczek FCI - V1, CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG 3



[SIZE=3][B]Suki[/B][/SIZE]

[B]Klasa młodzieży[/B]
LISA Stellanova - V2
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - V1, Zw.Mł, NJwR


[B]Klasa otwarta [/B]
KALIMERA Asiaczek FCI - V1, CAC, CACIB, BOS


[SIZE=1]pozwoliłam sobie założyć ten temat, mam nadzieję wstawić tu później kilka zdjęć Basków z tej wystawy...[/SIZE]:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']super :) mam nadzieję, że się spotkamy...:) Whippetów całe 14.:loveu:[/quote]

Mała stawka jak na wystawę międzynarodową w ciepłym sezonie jest drugie tyle :cool3: będzie gorąco zapraszam na ring 14 na antresole koło godziny 13h w niedzielę, wychodzimy w klasie championów :p

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z wynikami :lol:

[SIZE=3][B]Psy [/B][/SIZE]

[B]Klasa otwarta[/B]
KENTARO WITH ME Asiaczek FCI - V1, CAC, res.CACIB

[B]Klasa championów [/B]
JAZZY BOY Asiaczek FCI - V1, CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG 3



[SIZE=3][B]Suki[/B][/SIZE]

[B]Klasa młodzieży[/B]
LISA Stellanova - V2
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - V1, Zw.Mł, NJwR


[B]Klasa otwarta [/B]
KALIMERA Asiaczek FCI - V1, CAC, CACIB, BOS


Zdjęcia wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

No to lecę z fotkami... ;) [przepraszam za jakość tych w ruchu, nie chciałam używać lampy... :lol:]

LISA Stellanova przed rozpoczęciem ocen..
[IMG]http://i43.tinypic.com/1zch5vp.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/v8n2ok.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/2s1nfya.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/315ibl0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/2mm68w9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Cambel :) dziękuję za doping i tak szczere poznanie :pprzydało się Viki - Whiteheads ALL OF MY HEART wygrała suki i CACIB dostała :multi:dziękuję[/quote]Bardzo miło było mi Was - Ciebie i Viki - poznać. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy i będzie okazja porozmawiać.
Jeszcze raz gratuluję! A jednak się udało..;) Super! :multi: Zdjęcia jutro wstawię na Świat Chartów. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']No to lecę z fotkami... ;) [przepraszam za jakość tych w ruchu, nie chciałam używać lampy... :lol:][/quote]

Świetne zdjęcia. Bez lampy jak złe oświetlenie to i tak fajnie widać.
Bardzo ciekawa głowka : Lisa Stellanova...
[IMG]http://i39.tinypic.com/v8n2ok.jpg[/IMG]

[COLOR=black][FONT=Verdana]A wyniki...No cóż takie wyniki jak psy. Nie podobają mi się hodowane w Polsce Tri, nawet, jeśli bardzo się staram, widzę zbyt dużo wad.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jedynie Angie po Pepsi w Ypsylonie daje właściwy obraz tego, co można było zrobić z odziedziczonymi po Starej Rosji genami, ale trzeba trochę myśleć, mieć dystans, nie powtarzać błędów i nie siedzieć nad uchem Pana J i Pani X i Y i nie pisać maili i listów do sędziów Z i W z każdą oceną doskonałą itd…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie wydaje mi się byśmy wiedzieli już wszystko o basenji, wciąż się uczymy, więc nie bierzcie sobie do serca mojego własnego, zupełnie subiektywnego zdania, tym bardziej, że są ludzie i sędziowie, którym się podobają… ! Jezzy Boy to fajny piesek, ale głowa zbyt słaba- za bardzo sucza… i jakby za mało wybiegany, a jeśli nie, bo w końcu komisarze w Polsce byli wysportowani…. to sprawdziłabym bioderka, w tym względzie mam doświadczenie… tak strasznie krytykowany piesek jak Robert Redford Out of Africa uprzejmie wszystkich pozdrawia i ma się bardzo dobrze.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Żeby nie być posądzoną o brak miłości do tri to pokażę Wam pięknego pieska, którego widziałam na żywo, na zdjęciu jest jego imię. Pies ma ruch, ciało i głowę jak marzenie[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://www.yulara.se/images/tricycle_huvud.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]A tak naprawdę to świetnie jest wygrywać i świetnie jest mieć dobre samopoczucie, że ma się fajne psy, …ale to już zupełnie subiektywne uczucia. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nam nie zawala się świat jak przegramy i nie narzekamy na sędziego, tylko wiemy, co o takim sędziowaniu myśleć. Jest bardzo trudno wygrać z czarno-białym basenji, więc jeśli się uda to się po prostu, najnormalniej w świecie cieszymy. Puchary stoją w piwnicy, dom i ogród jest pełen żywych wolnych basenji, a nie pamiątek po ich osiągnięciach. Nie trzeba budować ołtarzy by mieć radość z obcowania z psami. :lol:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Liska sie podoba ;)
To był jej debiut na hali - zachowywała sie super :multi:
tylko w ruchu nie moglismy pokazać sie w pełni - dla prawie pełnowymiarowej basenji ( 39cm) był jednak stanowczo zbyt ciasny:eviltong:

[B]Cambel&Megi[/B] - piękne zdjęcia:loveu: czy mogę podkraść te z Liską na moja stronkę ?:saint1: oczywiście podpis autora pozostanie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk']Świetne zdjęcia. Bez lampy jak złe oświetlenie to i tak fajnie widać.[/quote]Dziękuję.:lol:

[quote name='Tascha']Cieszę się, że Liska sie podoba ;)
To był jej debiut na hali - zachowywała sie super :multi:
tylko w ruchu nie moglismy pokazać sie w pełni - dla prawie pełnowymiarowej basenji ( 39cm) był jednak stanowczo zbyt ciasny:eviltong:

[B]Cambel&Megi[/B] - piękne zdjęcia:loveu: czy mogę podkraść te z Liską na moja stronkę ?:saint1: oczywiście podpis autora pozostanie;)[/quote]
Oj tak, cudna sunieczka.:loveu:
Jeśli chodzi o zdjęcia - oczywiście, bardzo proszę.. :)

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie piekne zdjecie suni z mojej hodowli Lisy Stellanova :)
Czy ja równiez moge prosic o pozwolenie zamieszczenia jej na mojej stronie www ?

Lisa jest wspaniale od małego przygotowana do wystaw :multi: a duzy ring dla niej pozwoli na pewno wyjątkowo dobrze sie pokazać bo tak właśnie było na ringu honorowym na zeszłorocznej wystawie. Gratuluję tak rozpoczętego sezonu wystawowego.

Pozdrawiam,
Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']No to lecę z fotkami... ;) [przepraszam za jakość tych w ruchu, nie chciałam używać lampy... :lol:]

/quote]

CAMBEL, co za ręka kazała Ci wyjąć wszystkie zdjęcia Asiaczków ?
Nie da się ukryć pewnych wad psów, zdjęcia robine z czystą intencją są prawdziwe, pewnie że są ujęcia na których psy jak ludzie wychodzą słabiej ale to nie zdjęcia decydują o naszej ocenie psów.
Taka wrażliwość powinna raczej dotyczyć innch rzeczy a nie zdjęć.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Napędzanie nienawiści i źle pojmowanej konkurencji krok po kroku:[/COLOR]
[COLOR=black]1. wściekłość[/COLOR]
[COLOR=black]2. nerwowe ruchy[/COLOR]
[COLOR=black]3. bezsensowne decyzje[/COLOR]
[COLOR=black]4. oficjalne prośby, tonem nie znoszącym sprzeciwu [/COLOR]
[COLOR=black]5. autorytaryzm, źle umiejscowiony, bo skierowany do młodych szczerych nastolatków [/COLOR]
[COLOR=black]6. oficjalne pisma i powiadomienia o zaprzestaniu kontaktów [/COLOR]
[COLOR=black]7. drżyjcie Ci, którzy mnie nie komplementujecie albo klaka albo fora ze dwora[/COLOR]

[COLOR=black]Wszystko jakby z nie z tej bajki, to przecież publiczne forum i akurat zainteresowanie rasą basenji to przeciętnie 48 wejść na temat dziennie, niewielkie, są tu bardziej interesujące tematy, ale jaka konsekwencja...nie przyjmuję krytyki, nie chcę złych zdjęć, chcę i uwielbiam pławić się w komplementach, różowej otoczce waty cukrowej...to jest mój wyimaginowany świat, w którym żyję, to ja go stworzyłem i ja nad nim panuję...a rzeczywistość? Cóż to jest... Przecież można nią sterować, tu napisać, tam zadzwonić, gdzie indziej poskarżyć się na niesprawiedliwość, w razie, czego innych obrzucić błotem... W końcu znam się na psychologii i umiem piec ciasta.[/COLOR]
[COLOR=black]Genialne "proste" życie zwykłego amatora... Tylko trzeba uważać na zawał... I po co? Skoro i tak reszta widzi i wie.[/COLOR]

Drodzy miłośnicy basenji, na świat nie składają się tylko trzy kolory, są jeszcze inne odcienie rzeczywistości i cieszmy się możliwością poznawania tej innej strony, obcowania z cudownymi kochającymi wolność psami, którymi na szczęście nie można manipulować jak się niektórym wydaje.
Wycofywanie zdjęć z galerii świadczy o złej kondycji i napiętej, nerwowej atmosferze, trzeba podejść do życia z większym dystansem. I tak to mały pikuś w porównaniu z tekstami pod tytułem: „skoro „G” urodził się w miocie gdzie były tri, pręgowane i rude to przecież jasne jest, że mogę mieć czarne, bo czarne jest w tri i w pręgach.” No i …”będziemy KOCHAĆ JAK SWOJE….”


[I][SIZE=1]Cytaty zaczerpnięte z tekstów znajdujących się na DOGOMANII. Powyższy tekst jest sprzeciwem wobec wycofywania zdjęć nie po myśli jednego z hodowców, a przecież warto się chwalić wygraną i pokazać psy, które tego dokonały. W końcu jak zostało napisane nie ma psów bez wad a oceny są zawsze subiektywne i dlaczego się tym nie chwalić? Co się takiego stało że szczera z dobrym okiem reportera nastolatka została zmuszona do wycofania zdjęć. Gdybyśmy dowiedzieli się prawdy to może dzięki temu zlikwidowano by kilka tekstów obrażajacy innych Hodowców, a nie mających nic wspólnego z subiektywną oceną na jaką kazdy może sobie pozwolić.[/SIZE][/I]
[I][SIZE=1]Ponadto zdjęcia zniknęły z dwóch miejsc tutaj i z Galerii tej hodowli, to przecież PARANOJA :shake:[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk']
[I][SIZE=1]Cytaty zaczerpnięte z tekstów znajdujących się na DOGOMANII. Powyższy tekst jest sprzeciwem wobec wycofywania zdjęć nie po myśli jednego z hodowców, a przecież warto się chwalić wygraną i pokazać psy, które tego dokonały. W końcu jak zostało napisane nie ma psów bez wad a oceny są zawsze subiektywne i dlaczego się tym nie chwalić? Co się takiego stało że szczera z dobrym okiem reportera nastolatka została zmuszona do wycofania zdjęć. Gdybyśmy dowiedzieli się prawdy to może dzięki temu zlikwidowano by kilka tekstów obrażajacy innych Hodowców, a nie mających nic wspólnego z subiektywną oceną na jaką kazdy może sobie pozwolić.[/SIZE][/I]
[I][SIZE=1]Ponadto zdjęcia zniknęły z dwóch miejsc tutaj i z Galerii tej hodowli, to przecież PARANOJA :shake:[/SIZE][/I][/quote]

... a tak w kwestii formalnej, to co Cię obchodzi, co ktoś robi w swojej galerii ?!!!!!
W swojej galerii każdy ma prawo wstawiać zdjęcia, albo wycinać, pisać lub nie...a to chyba nie jest Twoja sprawa....

paranoją jest wypisywanie elaboratów dziwnej treści i wątpliwych "mądrości"

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk']Nie miałeś się do czego przyczepić, ale nie musisz być niegrzeczny:lol:[/quote]

1...stylistyka troszkę szwankuje :cool1:,

2. niczego niegrzecznego w mojej wypowiedzi nie ma, przeczytaj uważniej i może zastanów się jak Twoje wypowiedzi są odbierane przez innych.....


Pozdrawiam
Anna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...