Jump to content
Dogomania

PYTANKO CO DO WYCHOWANIA AKITY...


Guest marta16

Recommended Posts

Guest marta16

HEJ LUDZISKA! JESTEM TU PORAZ PIERWSZY,DOPIERO CO SIE ZALOGOWALAM...EHHH...A TO DLATEGO ZE TAK JAK WY(PRZYNAJMNIEJ TAK SIE DOMYŚLAM) JA TEŻ MAM AKITE :D ...TYLKO MAM TAKIE PYTANKO CO DO JEJ ZACHOWANIA W WIEKU OKOŁO 7 MIESIĄCA-CZY WASZE AKITY TEŻ ZACHOWYWALY SIE DZIWNIE?GRYZŁY WSZYSTKO I WSZYSTKICH?NO I UCIEKAŁY?

PLIZZ ODPISZCIE BO NIE MAM POJECIA CZY TAK MA BYĆ CZY COŚ JEST Z NIĄ NIE TAK :-?

PAPATKI :P

Link to comment
Share on other sites

Dziwne dla mnie jest to co pisze marta16 :o Wszystkie znane mi akity nie uciekały od swego właściciela/zdarzało sie w lesie,że akita wyczuł COŚ i pobiegł,ale zaraz wracał/,nie gryzły też domowników ani nie robiły szkód w domu.Sądzę ,że marty akita ma JAKIEŚ powody,żeby sie tak zachowywać.

marta16-napisz coś więcej,postaramy sie coś pomóc :P

Link to comment
Share on other sites

ja to się zastanawiam nad Twoim "gryzły" chodzi Ci o gryzienie czy podgryzanie tak dla zabawy..

moja jedyne co gryzła jak była mała to poduszki... to było jej pasją

jak wygląda to uciekanie akity?? czy ucieka od Ciebie czy ucieka do psów innych żeby się pobawić??

Link to comment
Share on other sites

Bimbo nigdy nie uciekał ode mnie, nawet na trzeci dzień pobytu u nas, gdy go puściłam ze smyczy to się bardzo pilnował. Co innego jesli chodzi o psy. Biegał do nich aby się pobawić ale teraz mu już przechodzi.

A co do gryzienia - Bimbo łapie za ręce całą paszczą, czasami nawet boli, ale to jest jego sposób okazywania sympatii. Nigdy nie robi tego do obcych.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...