Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

No to trzymamy kciuki żeby za drugim razem się udało na pewno już będzie lżej:) I może inny instruktor przygotuje Cię lepiej... Szczerze to ja też czułam że mam kiepskiego instruktora i przed egzaminem wzięłam samochód i siostrę i pojeździłyśmy tak po jej mieścince:) I dzieki niej chyba mam prawko bo pokazała mi takie manewry jakich na kursie nie było:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O biedna Daria widzę że poległaś jak ja na manewrze. Ja też instruktora pierwszego miałam do dupy. Nie zdałam parę razy.
Potem miałam przerwę ze względu na kolano i te wszystkie operacje. A potem bodajże po 2 latach wykupiłam jazdy u instruktora poleconego i on mnie tak manewrów nauczył że zdałam za pierwszym razem po przerwie :D
Odpisałam Ci Dario ;p

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja z nim sie nawet nie uczylam zawracania..o moim instruktorze mozna by ksiazke napisac az tyle by sie tego uzbieralo..w polowie jazd zalowalam wogole ze sie zapisalam albo ze mialam pecha na takiego trafic..mialam 10 godzin wyjedzone po miescie ktorym mialam zdawac, 10 nastepne po miastach gdzie nie zdawalam i nastepne 10 nauki łuku i parkowania w tym 5 razy faktycznie bylam na luku..abo 6 musze zajrzec i sprawdzic..trudno ja sie tym nie zrazam..tylko zal jest do instruktora ktory mnie az tyle nauczyl eh

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dlatego ja sie tym nie przejmuje bo swiat sie nie konczy;) zycie trwa dalej..i jeszcze pewnie nie raz podejde do egzaminu;) dla mnie pelny luzik..tyle lat bylam bez prawka wiec jeszcze poczekam hehe
naucze sie tego zawracania to pewnie zwale na czyms innym..;) a narazie mam miesiac conajmniej luzu;) no powiedzmy;)a potem nauka na nowo po miescie:)

Link to comment
Share on other sites

Powiem ci szczerze że coraz cięższe te zadania dzieciom robią :( Ale moim zdaniem to zależy od zdania w jakim te słowa występują bo dla mnie zarówno wszystkie te słowa mogą być w rodzaju męskim i żeńskim:( Dlatego wybrałam studia techniczne nie ma tam takich problemów ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Ja zdawalam egzamin hm wstyd sie przyznac w 1992r. Wtedy wprowadzili pierwsze powazne zmiany na egzaminach ale na szczescie zdalam za pierwszym razem. Jak teraz patrze na testy to bym chyba sama oblala choc jestem doswiadczonym kierowca. Mam czasem wrazenie, ze oni tak oblewaja zeby kase sobie nabijac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Dakar']Witam. Ja zdawalam egzamin hm wstyd sie przyznac w 1992r. Wtedy wprowadzili pierwsze powazne zmiany na egzaminach ale na szczescie zdalam za pierwszym razem. Jak teraz patrze na testy to bym chyba sama oblala choc jestem doswiadczonym kierowca. Mam czasem wrazenie, ze oni tak oblewaja zeby kase sobie nabijac.[/QUOTE]

Ja w 1990 jeszcze lepiej :oops:
Też zdałam za pierwszym razem, ale wtedy było duuuużo łatwiej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
oj tak jak sie kiedys zdawalo prawka to byly czasy..wiem bo mi znajoma opowiadala nawet dobrze na miasto nie wyjechala i miala zaliczone:)
Wstalam Jola wstalam i zara sie biore za robote..dzis mnie ciezki ciezki dzien bo i do roboty ide na poludnie:roll:
Megi no ba, nie ja pierwsza i nie ostatnia..;) tylko niesmak pozostal do instruktora mojego za to ze nie cwiczyl ze mna tego manewru na miescie, bo czulam ze by sie udalo gdyby nie zawalilam tego..egzaminator byl bardzo przychylny:) chcialabym trafic na niego drugi raz:eviltong:
Jola dobrze napisala kiedys tam zdam niewazne czy 5, 2 czy 10 hehe..;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...