Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yorkomanka dzięki;)
No mi chodzi o taki bardziej jakby kombinezon,więcej miejsc zakryje bo rany jak kiedyś tylko na głowie tak teraz wszędzie sie robią...a może jak nie używasz chciałabyś odsprzedać?Tosia bierze antybiotyk a poprawy nie ma jak narazie,a lek który mi mieli sprowadzić w aptece wycofali...

Link to comment
Share on other sites

Dżoana obczajałaś co może byc przyczyną? mnie uświadomiła jedna rozsądna dogomaniaczka że to może wysokobiałkowa karma
zmieniłam na inną i jeszcze kilka dni było okropne drapanko ale widze że szyja juz sie goi i Mejsula duuuuużoo mniej sie drapie
nadmiar białka w pożywieniu zle robi

Link to comment
Share on other sites

Ulcia ona jadła tyle karm że myśle że wszystko ją uczula...teraz jest na antybiotyku,powinno przynieść poprawe,póki co nic...bede jechać do jeszcze jednej wetki,już brakuje mi pomysłów,a najgorsze że troche finansowo nie wyrabiam,dużo nas kosztuje leczenie Pauliny a jak sie wali to wszystko,a tak długo było dobrze:(
a to po Livce,myślałam że może po Pipi,ona sie wydaje taka jak Tosia...no nic musze sie za czymś rozejrzeć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Dziekujemy i wzajemnie i w ogole co u Ciebie słychac?[/QUOTE]

Kochana w końcu doczekałam się "normalnego"kompa i fora mi śmigają...nawet dogo :)
Praca,praca,dużo pracy....myślimy nad drugim psem...do tej pory nie ogarniam odejścia Luny,ale sama wiesz jak to jest ;/
Lili szaleje,noc Sylwestrową przeżyła w tym roku mniej stresowo -bardzo mocno ją przytulałam i to ją chyba uspokoiło.
Ogólnie jest dobrze....a będzie lepiej jak znowu będę mieć 2 psy,bo z jednym jest tak jakoś pustawo w domu

Link to comment
Share on other sites

Postaram się teraz zaglądać regularnie:) Myślimy nad shih tzu,ale naszym marzeniem jest staffik....rozglądam się i tu i tu....mieliśmy wyprowadzić się,ale plany zmieniły się niezależnie od nas i staffik to jest niewiadoma.....czas pokarze jakie 4 łapy zawitają do nas:)

Link to comment
Share on other sites

:lol: hej dziewczyny
wpadłam zobaczyc co słychać
u nas rano była cudowna wiosna, takie słonko, ptaszki.../w karmniku hihihi/
po obiedzie zaczął padac snieg i od razu zrobiła sie zima, sniegu kilka centymetrów
ptaszki nadal są...w karmniku hihi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...