Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

ja tam nie lubie ani ciuchów ani butów kupować przez komputer
lubie przymierzyc, dotknąc a i to czasem po zakupie mozna mieć wąty hahhaah
teraz ta numercja jest taaak do bani ze szok
każda firma ma inną numeracje
naleweczka jest, a jakże
pogoda też sprzyja degustacji smaków :cool3:
leje, brzydko, ech!!!! no cóż w kierunku wiosny to na pewno nie zmierza

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zaś nie lubie po sklepach latać bo mi sie nic nie podoba...a tak przy kawce zawsze coś znajde,raczej jestem zadowolona z zakupów przez neta chociaż pare rzeczy leży nie tknięte...a jak poleży troche to komuś daje bo nie lubie mieć dużo napakowane w szafkach...dobrze że mój tego nie czyta...
pogoda paskudna...to kiedy to zalewanie doła robimy?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Ja robie w sobote

;) znaczy na impreze ide..
za zombi mam byc przebrana..[/QUOTE]


Daria,Ty to się musisz przebierać a ja codziennie patrząc w lustro widzę zombie....bez przebieranek.:stormy-sad::roflt::roflt::roflt:

Miłej zabawy :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']To fote niech Ci zrobia :D ja już na halowen byłam tydzień temu,tzn juz prawie dwa,niedaleko Ciebie Daria;)
Może tak fotki świnkowych panów?;)[/QUOTE]

Nawet wiem gdzie heh fotki mowisz hmm no musialabym im zrobic narazie mam nerwa na nich bo ostatnio co 2 dni im czyszcze klate, ja nie wiem albo trociny slabo trzymia bo to jest niemozliwe zeby po 2 dniach zapach byl nie do wytrzymania..

[quote name='*Jot*']Daria,Ty to się musisz przebierać a ja codziennie patrząc w lustro widzę zombie....bez przebieranek.:stormy-sad::roflt::roflt::roflt:

Miłej zabawy :bigcool:[/QUOTE]
O Jola wpadla :) no nie mow ja tak na ogol wygladam jak wstaje rano..heh

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dzień dobry wieczór :lol:
Ciekawe to bardzo co piszesz D... chciałabym zobaczyć to przebranie:evil_lol:[/QUOTE]
Hm sama jestem ciekawa jak to wyjdzie..moze dam fotki z imprezy sie zobaczy;)

Link to comment
Share on other sites

Mam fotki z imprezy przebieranej za zombi..
jako wisielec sie nie przebieralam ale ciuchy i tak stare bo w nich nie chodze
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_3842.jpg[/IMG]
M to musial ciucholand odwiedzic..;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_3906.jpg[/IMG]
przebrania byly fajne, duzo bylo lekarzy i par młodych..ale moj m ze nieskromnie powiem i tak zrobil najwieksza furore;)
i 3 foty nie na temat;)
a tu hamburger ktory jest wiekszy od talerza obiadowego moja cora miala go na 3 razy..;D
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_3804.jpg[/IMG]
a tu działkowy ptaszek..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_3765.jpg[/IMG]
oraz Kajtus zalotnik..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_3812.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hamburger to wersja xxl..kupiony w barze jak sie jedzie na Gliwice tam serwują takie duże dania..zamowienie na zestaw obiadowy np frytki sałatka i gyros to na 3 osoby a niby kupiona jedna porcja ale ona jest tak duza ze zjedza ją az 3..
a dobry to swoją drogą..:)
my tam czasem jezdzimy bo raz ze tanio a dwa duzo jedzenia jest hehe

Ramona mojego spotkali i az ludzie przystaneli z wrazenia haha

Link to comment
Share on other sites

Cze dziewczyny:)
i dawno niewidziana Be:loveu: Ciebie az musze osobno przywitac bos tak dawno tu nie byla..;)
u nas bez zmian..chociaz nie bo chyba cos u mnie straszy:diabloti: ogladam polsat a przed chwila na ekranie mialam polsat sport..
sam sie przelaczyl znow na polsat..:lol:
bylismy na dzialce ograbilam liscie sasiada i lasu taa drzew na dzialce nie mam ale liscie mam:cool1:
zrobilismy chyba juz ostatniego w tym roku grilla..posiedzielismy z znajomymi grzejac sie herbatka..w sumie ja tam cieplo mialam w domku ale bylismy z wizyta u nich wiec tylko herbata do grzania rąk byla;)
chcialam Wam powiedziec ze zaczelam chodzic na zumbe i silownie:Cool!:..czy beda efekty dam znac za miesiac..:roll:
poki co sie zastanawiam czy bede miala sily jutro wstac z lozka:lol:

apropo zabawy nastepna bedzie przebieranka za postacie bajek..bedziemy flinstonami:lol:..tylko maszyne do szycia musze dac do naprawy bo mi zaniemogla a ubrania juz mam w glowie obmyslone..:cool3: i gadzety..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Matko wszędzie ta zumba :D czekam na efekty ;)[/QUOTE]

A co u Was to tez modne?
ja wybralam sie z względu na to ze nie sa to bezsensowne jakie skłony czy inne wygibasy tylko zabawa polaczona z tancem a przy okazji zrzuca sie kalorie..chodzilam kiedys na fitnes taki zwykły i mi nie odpowiadalo zle sie po nim czulam..;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...