Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

Po dzieciach widać jak ten czas leci...wiem co czujesz,każdy koniec jakiegos etapu w życiu dziecka jakos tak smuci...niedługo nam wyfruną w świat eh:(
ale póki co cieszmy sie wakacjami,bo matka to tak troche jakby razem z dzieckiem miała szkolne obowiazki...
aż mi goroąco jak widze Livcie opatuloną w ten kocyk...ślicznotki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cze:)
Ula ale nie czujesz sie teraz jakby mlodsza wiesz tak jak za dawnych czasow kiedy byliscie z M narzeczenstwem ? bo ja np tak odczuwam..jak mojej tez z nami nie ma nieraz..;)
Ramona cos tam o fotach marudzi wiec nowe narazie sa na FB sie zastanowie czy wstawie na Nk a o dogo to juz nie wspomne hehe
Dzoana wlasnie ja kazdy dzien wakacji bede wyciskac jak cytrynke do konca..;)
piekny weekend spedzilismy na dzialce..
wieczorami i nocą Kaziu nam rechotal w oczku..jeee dawal takie koncerty ze momentami zasnac przez niego nie moglam;)
slonko swiecilo basen zalany woda czego wiecej chciec? a zeby nie bylo tak pieknie to.....
jak wrocilam do domu to mi lodowka zrobila kaput, psula sie juz od 3 tygodni gaz mi uciekal a naprawa sie nie oplacala tak wiec po 4 latach uzytkowania Beko moge ja sobie wyrzucic przez okno..wrrrrr podobno teraz kazdy sprzet ma swoja okreslona zywotnosc..
to nie to co kiedys robili, ze lodowki chodzily i pewnie niektorym chodza po 20 lat...
nowa lodowka zamowiona przez sklep internetowy dojdzie do 9 dni wiec przy tych upalach nie wiem jak bede funkcjonowac..na sucharach oooo to sie nie zepsuje heh
noo i to tyle..

Link to comment
Share on other sites

Cześć De! Widziałam fotki na fb, łaaaa, jak Ci dobrze :cool3:
Lodówkę niedawno też musieliśmy wymienić, stara miała 18 lat :razz: Ciekawe czy ta nowa wytrzyma chociaż połowę tego - kupiliśmy indesit ;)
Na wakacje gdzieś wyruszasz?

Link to comment
Share on other sites

Cze Karola:)
no ba staram sie by tam porządnie wypoczac:)
oo ja tez zamowilam indesit z systetem no frost i jestem ciekawa czy bede zalowac..
taa kierunek Bory Tucholskie oraz Bałtyk.. a potem dzialka moja i mamy:) wiec rozplanowane cora jeszcze jedzie na oboz konny :)

Link to comment
Share on other sites

Też mamy tą z no frost, coś takiego: [URL="http://www.indesit.pl/indesit/_img/products/73945_PNGPR_Z.png"]<klik>[/URL] :) Jak na razie się sprawdza ;)
Ojj, to fajnie się zapowiada, szczególnie morze, ach :loveu: Chociaż obóz konny też ekstra :p

Link to comment
Share on other sites

Cze D-E :cool3:
Chora siedze na L4 to zajrzałam na momencik..
Widziałam was :multi: W basenie :multi: A gdzie wspólna fota? :mad:
Kafeleczki masz superanckie , pokazałabyś więcej - na pewno już M-A się uporał z całą łazienką :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Karola taka sama;)
wszystko bedzie extra jak pogoda dopisze :)
Be co ci dolega?
chwila chwila sie rozkrecam powoli wspolne foto tez bedzie hehe
nie pokaze bo jeszcze nie skonczona :/ M nie ma czasu na skonczenie roboty u siebie w domu, podobno w tym tygodniu ma cos zrobic..ehh

Link to comment
Share on other sites

Ale tutaj lodówkowo.. to dobrze, bo u mnie gorąco, że wytrzymać się nie da.. do tego naszła mi na najgorsze dni zaduchu przypadłość comiesięczna :shake: my chyba też mamy tą indesit ;)
a co do czasu.. to pamiętam jak kończyłam podstawówkę, a tu już liceum kurna... strasznie poszło, ale to dobrze :) już się nie mogę doczekać stycznia/lutego bo chyba zaczne robić prawko :multi:

Link to comment
Share on other sites

czas leci zdecydowanie za szybko... dopiero miałam stresa jak szłam do gimnazjum a tu już 2 klasa w technikum:roll: ten rok szkolny zleciał tak szybko jak by go nie było:roll: dopiero jechałam po małą czarną wystraszoną kuleczkę a teraz ta wcale nie czarna i bardzo rzadko przestraszona dziadowizna ma już 3 lata:crazyeye:
Kasia ja będę mogła gdzieś w czerwcu dopiero zacząć robić prawko:p
jeszcze 3 lata i będzie matura to też szybko zleci:roll: ale to dobrze im szybciej wyprowadzę się od rodziców i nie będę musiała spać z nimi w jednym pokoju tym lepiej dla mojego zdrowia psychicznego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']
Be co ci dolega?
chwila chwila sie rozkrecam powoli wspolne foto tez bedzie hehe
nie pokaze bo jeszcze nie skonczona :/ M nie ma czasu na skonczenie roboty u siebie w domu, podobno w tym tygodniu ma cos zrobic..ehh[/QUOTE]
Na weselu byłam i pod klimą siedziałam :roll: Jestem załatwiona na amen.. wczoraj byłam u lekarza bo od soboty się leczę i nic, dostałam antybiotyk i jeszcze mi gorzej po nim :shake:
No czekam z niecierpliwością :Cool!: Na łazienkę też...

A co do lodówek jeszcze to ja mam swojego Samsunga ile? Z 5, 6 lat? Gdzieś w galerii były zdjęcia jak kuchnię urządzałam.. No cóż - do dziś jestem bardzo, mega zadowolona z zakupu! Uwielbiam moją lodówkę - nie przesadzam! No to był mój chyba najlepszy zakup życiowy :evil_lol: No dobra, poza moją Foczką lodówka jest na 2 miejscu :loveu: Ma idealnie dużo miejsca, idealne opcje/funkcje, oczywiście no frost i w życiu szronu w niej nie widziałam, nigdy nie rozmrażałam. Jak się przeprowadzaliśmy do bloku musiała jechać na leżąco i od tamtej pory wydaje mi się, że czasem dziwne dźwięki wydaje ale może po prostu w domku tego nie słyszałam bo stała piętro niżej. Ma też taką bajerancką funkcję "vacation" i na czas kiedy nie ma nas dłużej jak parę dni w domu wszystko z lodówki opróżniamy, włączamy ową opcję i chodzi tylko zamrażarka przez co zużywa się mniej prądu :multi: Wyświetlacz też ma na którym widzę ile gdzie jest stopni, jakie opcje są włączone, i jeszcze jak czasem zagubi się gdzieś prąd i powróci to lodóweczka sygnalizuje to muzyczką :loveu: Jesooo no wariatka ale mówię wam - ze zmywarki tak się nie cieszę jak z tej lodówki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']:zly7: [SIZE=1](miałam tu nie przychodzić do puki nie będzie zdjęć, więc chociaż po strajkuje[/SIZE]:grins:[SIZE=1])[/SIZE][/QUOTE]

Sie zaloguj na FB lub Nk i foty wszystkie zobaczysz hehe apropo Twojej foty tez nie widzialam jeszcze:eviltong:

[quote name='Yorkomanka']czas leci zdecydowanie za szybko... dopiero miałam stresa jak szłam do gimnazjum a tu już 2 klasa w technikum:roll: ten rok szkolny zleciał tak szybko jak by go nie było:roll: dopiero jechałam po małą czarną wystraszoną kuleczkę a teraz ta wcale nie czarna i bardzo rzadko przestraszona dziadowizna ma już 3 lata:crazyeye:
Kasia ja będę mogła gdzieś w czerwcu dopiero zacząć robić prawko:p
jeszcze 3 lata i będzie matura to też szybko zleci:roll: ale to dobrze im szybciej wyprowadzę się od rodziców i nie będę musiała spać z nimi w jednym pokoju tym lepiej dla mojego zdrowia psychicznego:evil_lol:[/QUOTE]

Agata mam nadzieje ze mnie tak szybko nie zleci bo jakby nie bylo z roku na rok jestem starsza a to mi sie wcale nie podoba:roll:

[quote name='tigrunia']Na weselu byłam i pod klimą siedziałam :roll: Jestem załatwiona na amen.. wczoraj byłam u lekarza bo od soboty się leczę i nic, dostałam antybiotyk i jeszcze mi gorzej po nim :shake:
No czekam z niecierpliwością :Cool!: Na łazienkę też...

A co do lodówek jeszcze to ja mam swojego Samsunga ile? Z 5, 6 lat? Gdzieś w galerii były zdjęcia jak kuchnię urządzałam.. No cóż - do dziś jestem bardzo, mega zadowolona z zakupu! Uwielbiam moją lodówkę - nie przesadzam! No to był mój chyba najlepszy zakup życiowy :evil_lol: No dobra, poza moją Foczką lodówka jest na 2 miejscu :loveu: Ma idealnie dużo miejsca, idealne opcje/funkcje, oczywiście no frost i w życiu szronu w niej nie widziałam, nigdy nie rozmrażałam. Jak się przeprowadzaliśmy do bloku musiała jechać na leżąco i od tamtej pory wydaje mi się, że czasem dziwne dźwięki wydaje ale może po prostu w domku tego nie słyszałam bo stała piętro niżej. Ma też taką bajerancką funkcję "vacation" i na czas kiedy nie ma nas dłużej jak parę dni w domu wszystko z lodówki opróżniamy, włączamy ową opcję i chodzi tylko zamrażarka przez co zużywa się mniej prądu :multi: Wyświetlacz też ma na którym widzę ile gdzie jest stopni, jakie opcje są włączone, i jeszcze jak czasem zagubi się gdzieś prąd i powróci to lodóweczka sygnalizuje to muzyczką :loveu: Jesooo no wariatka ale mówię wam - ze zmywarki tak się nie cieszę jak z tej lodówki :evil_lol:[/QUOTE]

Aaa klima znam ten bol bo tez sie ostatnio zalatwilam;)
noo juz mi robia półkę na umywalke..ale gdzie tam koniec...
wiem jaką lodowkę masz bo tez ją ogladalam..ale nie chce juz inwestowac w drogi zakup bo to nie ma sensu i tak sie zepsuje pewnie po 5 latach..
ale bez tej lodowki to jest straszne, dzis znow kuraka ktorego mialam nagotowanego dla psow wyrzucilam do kosza..i pierwszy raz w sklepie kupowalam 5 plasterkow szynki heh na sniadanie bo na kolacje juz pomidory beda ...
no i upal a tu nic zimnego sie napic nie mozna wczoraj zrezygnowalam z zakupu w sklepie internetowym(czas oczekiwania sie wydluzyl) bo znalazlam u nas w sklepie Avans i lodowka bedzie dopiero w poniedzialek..zwariuje do tego czasu...moglaby byc w piatek ale nam nie pasuje odbior...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']
Aaa klima znam ten bol bo tez sie ostatnio zalatwilam;)
noo juz mi robia półkę na umywalke..ale gdzie tam koniec...
wiem jaką lodowkę masz bo tez ją ogladalam..ale nie chce juz inwestowac w drogi zakup bo to nie ma sensu i tak sie zepsuje pewnie po 5 latach..
ale bez tej lodowki to jest straszne, dzis znow kuraka ktorego mialam nagotowanego dla psow wyrzucilam do kosza..i pierwszy raz w sklepie kupowalam 5 plasterkow szynki heh na sniadanie bo na kolacje juz pomidory beda ...
no i upal a tu nic zimnego sie napic nie mozna wczoraj zrezygnowalam z zakupu w sklepie internetowym(czas oczekiwania sie wydluzyl) bo znalazlam u nas w sklepie Avans i lodowka bedzie dopiero w poniedzialek..zwariuje do tego czasu...moglaby byc w piatek ale nam nie pasuje odbior...[/QUOTE]

Ja remont w łazience miałam prawie 2 lata temu, umywalkę wreszcie zamówiłam gdzieś po roku razem z baterią a do tej pory jest niezamontowana :evil_lol: Musiałabym zamówić szafkę na wymiar i decyzja wydaje mi się na tyle trudna, że ciężko mi zrobić ten krok :evil_lol: Zęby myję nad wanną :lol:
A ta lodówka moja wcale nie była taka droga bo 1600 zł wtedy kosztowała więc teraz pewnie sporo mniej ale jak znam życie już są nowsze modele i cena też się trzyma :mad:

Link to comment
Share on other sites

Be to ja Cie podziwiam bo nie wytrzymalam bym tak dlugo..tez się myje nad wanna ale juz niedlugo i bede sie myc w umywalce;)
a ja szafke bede miec robiona znaczy z kafelek..:)
Be nie chce cie zcyganic ale ona chyba byla po 1800 zeta..wiem bo byla drozsza od indesita i to ok 200-300 zeta
modele są nowsze fakt ale i od razu drozsze..
mi sie podobala strasznie ta hotpoint ariston ale miejsca nie mam na nia..no i cena tez byla fajna hehe
[IMG]http://nokautimg1.pl/p-0e-31-0e3133ef6b417be03da3a610b2ecb5a5500x500/lodowka-hotpoint-ariston-4d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przyszlam na odchodne z fotkami...
foty z komorki..tak spia czasem razem..po Pipi to widac jak sie rozwala na podusiach..;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/069-6.jpg[/IMG]
taki widok to tez zadkosc..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/071-2.jpg[/IMG]
swinie dzialkowo
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/055-3.jpg[/IMG]
po kurcagalopkach trzeba konia wyczyscic..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/043-6.jpg[/IMG]
a tu na Rebusie chwila dla fotoreportera..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/059-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ale prosiaki mają fajną letnią miejscówkę :)

a w ogóle to naszła mnie refleksja - dogo,niby forum o psach a o wszystkim się można doświadczeniami wymienić tak jak tu np o lodówkach, to taki specyficzny urok ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...