Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

Cześć Daria :multi: Dobrze,że czytałam co się dzieje bo miałabym za duzo do nadrabiania.:cool3:
W końcu sobie odpoczniesz. :)

Kasiu tak myślę,że jak popracujesz kilkanaście/kilkadziesiąt lat to zdanie zmienisz.A w tej chwili to jest Twoje gdybanie,że nie mogłabyś nie pracować.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='*Jot*']
Kasiu tak myślę,że jak popracujesz kilkanaście/kilkadziesiąt lat to zdanie zmienisz.A w tej chwili to jest Twoje gdybanie,że nie mogłabyś nie pracować.:p[/QUOTE]
Dlatego napisałam, że nie będę pisać że nigdy nie zrezygnuje z pracy. Chociaż na to nie tylko czynnik "chce" "nie chce" ma wpływ.

Link to comment
Share on other sites

W dniu dzisiejszym znalazłam suczkę w typie rasy yorkshire terrier, dorosła,podcięta,włosy na głowie też-zostawiona ala grzywka.Wystraszona bidulka....zapiełam ją na smycz mojej suni w nadziei,że zaprowadzi mnie do domu,ale nic.Pytałam się ludzi,zostawiałam numery telefonów+w 3 sklepach dałam wiadomość,że psiak jest u mnie.Ma znak szczególny,więc jak ktoś się zgłosi,że to jego piesek,to szybko będzie można potwierdzić to :smile:

Sunia nie mogła zostać u mnie na noc-chociaż Luna ją zaakceptowała,ale ja mam 4 psy w tym 2 samce,więc kochany TOZ w Jaworze pomógł mi i w ciągu 3minut znalazł się dom tymczasowy dla psa...za co jestem wdzięczna.
Mój telefon kontaktowy: 509 60 50 33
Szukamy właściciela suni-mam nadzieję,że tęskni i ją szuka i na weekend będą już razem

Link to comment
Share on other sites

Witajcie..
a wiec napisze tylko ze zostal mi miesiac pracy i odliczam dni bo juz niewyrabiam siedzac po 11 godz..

widze ze Jola zawitala chyba ja wiosna przygnala do nas;)
dziewczyny zyja chlopaki rowniez..
fotek brak..
normalne..
bylam na dzialce...mam odcisk na lewej rece z lopaty..w koncu ktos musial 32 dolki krecie uporzadkowac..
pogoda nam dopisala..wychodza mi jakies narcyzy nieplanowane bo dzialka byla zryta i widocznie nie wykopalismy wszystkich cebulkow..
pochowalam tego roku az 6 ryb i jedna zabunie...dodam ze te najwieksze okazy nam padly..
cos nie tak robi M z zabiezpieczeniem na zime oczka..1 roku nic im nie dalam i wsio przezylo 2 i 3 roku dal styropian z zrobiona dziurą, byla wlozona rura by dochodzilo powietrze i nie zamarzla woda no coz ryby te byly znaleznione pod samym styropianem w poblizu dziury czyli szukaly powietrza..hmm musze poczytac na necie o tym by w nastepnym roku znow nie bylo strat..
na chwile obecna nie znamy odpowiedzi co dalej z dzialkami gdyz strona ktora chce nam zabrac teren nie dala nam zadnych informacji mimo wyslania pisemek..
no i to tyle..

Link to comment
Share on other sites

Agata nie ma fotek..:roll:
R masz racje jestem leniem..:oops:
Ania tez bym cos obejrzala ale nie ma co wstawic:oops:
Jola zawiesilas sie w sieci?:cool1:
Ula bylam i widzialam..zaszaleliscie..:cool1: ale teraz woda bedzie tylko Wasza a sasiedzi w zimie beda z zazdroscia zagladac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...