Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

Cze:)
widze ze dzis posucha na dogo..
ale napisze ze jutro wybieram sie do okulisty oczywiscie prywatnie..i sie w koncu dowiem jak tam moje oko..bo kiedys zaniedbalam leczenie..i mam nadzieje tylko ze nie jest zle..napewno bede nosic bryloki...:roll:
i jeszcze mnie czeka jedna wizyta u lekarza termin w piatek..i tu bedzie maly zabieg w najblizszym czasie planowany...
i wogole to takie mialam postanowienie noworoczne ze w miesiacu styczniu mam zalatwic tych dwoch lekarzy i dopielam tego i z tego sie bardzo ciesze:)
bo ja to po lekarzach lazic nie lubie i czesto jest tak ze po kilku wizytach jesli zapowiada sie dluzsze leczenie to je przerywam..i laze taka niedoleczona mam na mysli oczy i inne choroby;)
i mam nadzieje ze tym razem wytrwam i w koncu zamkne ten rozdzial;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='megi82']no to trzymamy kciuki za twoje postanowienie noworoczne i za optymistyczne wieści[/QUOTE]

Dzieki:) narazie jest oki..tyle ze bryle na stale mam miec..i tu sie zaczyna problem z dobraniem oprawek bo ja tyle tego przelecialam i nic mi sie nie widzialo..
a w koncu musze cos wybrac buuu

Ula a gdzie ten hotel jest?
a ja juz kiedys pisalam ze po pamietnej wycieczce z Krakowa nie chce zadnych pokoji i sasiadow obok..
chce byc niezalezna..i moje psy tez maja byc na wakacjach czyli nieograniczone wyjscie na ogrodzie;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka:)
tak siedze i mysle co Wam napisac..
dwa dni temu nazdalam sasiadowi z gory..bo mnie tak wkur..wiec jestesmy pochajani na smierc i zycie..
zamowilam na allegro material na firany bo cos mnie wzielo na szycie..jakies wizje mam w glowie a ze to sie czesto nie zdarza wiec musze to wykorzystac:cool1:
dzis sie wzielam za porzadki w szafkach u cory..znow uzbieralam 2 pelne reklamowki..
ja nie wiem skad sie to u niej bierze..:roll: a jeszcze mam 2 reklamowki ubran do wydania i troche miskow..ino ze nie bardzo mam komu to dac..:roll:
ostatnio cos mi net zamula w koncu dzis zadzwonilam do serwisu i obiecali to sprawdzic.. przez 2 minuty strony otwieraly sie z szybkoscia swiatla po czym znow zamulaja..chyba im bede dzwonic do usra..smierci..:evil_lol:
dzis sie dowiedzialam ze znajomej yorka zginela od deski kuchennej ktora na nia spadla:-( biedna 3 latka miala..a ladniejsza niz moje i tez w typie..chyba ją ktos urzekl..:-(
a tak poza tym to nudy nudy nudy..
jutro mam nastepnego lekarza..:cool3: jak widac nie odpuszczam ino musze po te bryle sie wybrac, slyszalam o jakims duzym salonie ale w innym miescie a jakos checi nie mam w sobie by sie zebrac i pojechac..;)
i to tyle..

Link to comment
Share on other sites

Daria a kiedy kończysz ten lekarski maraton?
podziwiam cie bo ja jakoś tak nieodważna jestem, a skuczeć to skucze że tu i tam boli
miśki daj dziewczynkom do zabawy
moja juz rozerwała jakie tylko były, więc mojej też możesz podesłać
ale będzie uciechy
dziś miałam mieszańca który od roku nie był u fryzjera
zaje...bolą mnie plecy

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny;)
ja sie dziś wkurzyłam jak poszłam do apteki Martynie leki kupić,okazało sie że gastrolog poprawiła dawkowanie na recepcie i przez "2 poprawione na 1"miałam zapłacić 100%.....jutro zaś musze lecieć do naszej żeby mi tą recepte przepisała na nowo......a w sobote robiła jej usg i mówiła że mama teraz musi sie zbadać....ja już mam tych wszystkich lekarzy nie powiem gdzie,wszędzie jakieś problemy,od początku stycznia chce zarejstrować Paule do reumatologa i nie umiem sie dodzwonić,a jak byłam osobiście to mi powiedzieli że musze bezposrednio z panią docent sie umawiac........wrrrrrrrrrrr
Daria na szczęście ja niemam problemu z rozdaniem rzeczy po moich część daje moim znajomym a część takiej matce samotnie wychowującej dziecko....ostatnio też mnie wzięło na czystki w domu;)

Link to comment
Share on other sites

Skoncze ten maraton jak mi zrobia zabieg a to jeszcze miesiac co najmniej;)
a miski za duze bo to diddle sa..;)
cze Asia:)
a czemu Ty sie musisz zbadac? odczuwasz cos nie tak?

aa najwazniejsze zapomnialam Wam napisac dostalam zwrot kasy za te adidasy szybko nie? :)
teraz mam na oku inne ale hmm boje sie kliknac jak znow cos bedzie nie tak..znow odsylac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']No mi nerki nawalają...kiedys miałam piasek i nie leczyłam,czasem tak mnie bolą że masakra,dzisiaj sie nastałam w szkole i już zdycham z leksza,ale lekarka tego niewie,tak chyba se powiedziała że moje juz przebadane na wszystko to kolej na mnie...[/QUOTE]

AAA no wiesz to sobie tego nie lekcewaz..
szwagierki maz ma kamienie i ciagle chodzi na poprawki by go sie w koncu pozbyc bo zawsze cos im tam zostanie..

Link to comment
Share on other sites

Przedstawienie miała Paula,a Martyna była u znajomych...i dzwonili z alarmem....wczoraj zjadła troche ptasiego mleczka i sie źle poczuła,zawiozłam ją rano do szkoły ale wróciła spowrotem bo źle sie czuła....no i tak ją trzyma do teraz....

Hihi Ulcia dobre:)małe dzieci mały problem.........niby nie jest źle,ludzie mają wieksze problemy zdrowotne z dziećmi ale każdy żyje swoim życiem,zawsze były zdrowe i sie cieszyliśmy a teraz troszke sie nam posypało,a ja mam fioła sama sie dołuje zamartwiam a potem mi nerwy puszczają...

Link to comment
Share on other sites

Czolem piatkowe..

lekarz zaliczony o 100 -wke jestem ubozsza znowu..:roll:
a wynik za 3 tygodnie..jak bedzie zle ma dzwonic jak bedzie dobrze nie dzwoni, takze licze na to ze nie zadzwoni..a potem umawiam sie na zabieg....;)
a tak wogole to mialam moze 2 godziny temu tyle checi w sobie by gdzies wyjsc a teraz znow mi sie nie chce chyba cos z cisnieniem jest nie tak..
pan z internetu stwierdzil ze mamy cos z routerem i chyba czas zmienic router bo ten juz nam nie domaga dlatego zamula nam strony..bo niby z ich strony jest oki..
i narazie to tyle jak mi co przypomni to napisze..;)

chcialam tylko napisac ze zanim ja sie stad wyprowadze to sasiedzi z gory mnie do nerwicy doprowadza..nie dalej jak 2 temu byla tam policja i znow przed chwila byli..a ja juz nie wytrzymalam i tam do gory polecialam ich uspokoic bo synus nierobol sie dal do bicia matki..czyli tej ktora mnie tez wkur ale co byscie zrobily jak slyszycie ze ona wola pomocy ratunku Ula ( to do sasiadki) totez popedzilam tam i myslalam ze mu drzwi wysadze ja nie wiem skad czlowiek ma tyle sily w sobie..szczeze to nawet nie pamietam przebiegu rozmowy wiem ze mu ryklam ze ma jedna matke to niech ja szanuje..i ze sie boje to do niej mowilam ze on ja zabije a w miedzyczasie zadzwonilam do sasiadki z naprzeciwka(Uli) zeby jak co mnie wspomogla i ona juz dzwonila na policje..przyszli spisali i poszli..ten gad mnie znienawidzi ale powiedzialam koniec ja nie bede sluchac (chociaz wiem ze ona nie jest tez bez winy ) jak on bije matke zabije ją i co potem powiedza a gdzie sasiedzi nic nie slyszeli..? jedna zone bil druga a teraz ją..jak nie ma matki w domu bo np jest w szpitalu sa meliny i burdel..noz kurna powiedzialam koniec a zwlaszcza jak mi ostatnio powiedzial ze jak mi sie nie podoba to sie mam wyprowadzic no to ja mu pokaze zanim sie wyprowadze ze zarty sie skonczyly!! musialam to z siebie wyrzucic bo az cala chodze..to nie jest mile jak sie slyszy odglosy szamotaniny czy bijatyki..za jaka kare ja musze to sluchac..???

Edited by Pegaza
Link to comment
Share on other sites

Cze..
dzis cisza na gorze a znow na dole godzina 6:50 obudzila mnie sasiadka ktora darla morde na core..i juz mialam po spaniu..co za ludzie...
wpadlam z 3 fotkami niestety z komorki..bo M juz sobie aparat przywlaszczyl na stale i ja mam uzywac tego duzego(jego slowa) a ja duzego nie lubie
i nie chce bo duzy jest poprostu niewygodny w obsludze..;) i zara lukne na alegro za aparatem dla siebie..a duzego chyba sprzedam..
spia
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/238.jpg[/IMG]
wyczaila ze robie fotke..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/239.jpg[/IMG]
i usmiech dla panci:)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/241.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

taki sąsiad to by chyba z kopa w kosmos poleciał:p nie zazdroszczę...
Dziewczyny fajnie śpią obok siebie:loveu: u moich chłopaków to nie wykonalne:diabloti:
żadko się widzą ale jak już to przez pare dni są ze sobą i mamy niezłe piekiełko:evil_lol: niby nic poważnego sobie nie robią ale to 2 dominujące samce w takim samym wieku:diabloti: raczej jest ok tylko Odie nie potrafi się z nim bawić, chce mu zabrać zabawkę to wyskakuje z mordą ale jak im coś nagle odwali to... gwałcą się i tłuką na przemian:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

My ślązoczki jestesmy twarde baby:)ja jestem cichutka i spokojniutka ale jak ktoś mnie wkurzy to....Daria a ja nie mieszkam w bloku ale wiesz jak moja teściowa potrafi drzeć jape z samego rana.....czuje sie wtedy jakbym wróciła do starych czasów na blokach:)
Ale wierze,z sąsiadami niema lekko......

A zapomniałam powiedzieć że fajnie sobie leniuchują kudłacze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...