Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki dziewczyny:) ja sobie kupie na przyszly rok wieksza i w innym kolorze ale widzialam choinke sztuczna na pniu i tez mnie zaciekawila;)
sluchajcie dzis u nas tak wieje ze malo glowa nie odleci..z rana pojechalam na taki targ u nas jest co czwartek sie okazalo na miejscu ze pare budek tylko handluje nie wiem czemu moze pogoda ich wystraszyla..mialam zaplanowane zakupy i ze tak powiem prawie kupilam wsio mimo malo handlujacych ;)
potem pojechalam do lidla i chcialam wysiasc z auta i nie umialam drzwi otworzyc tak wialo normalnie sie smialam bo ta sytuacja byla komiczna by nie miec sily otworzyc drzwi a akurat szla babka i tez to widziala w koncu jak wyszlam to obie sie smialysmy hehe a potem jak wracalam do domu to widzialam 3 kobiety (znam je z widzenia) przy bloku ktore w trzy siebie trzymaly i ciagly za klapy kurtki by przejsc przez ulice na druga strone bo wiatr im nie dal przejsc..wiem to tragiczne ale posmialam sie z nich znowu heheh a z drugiej strony panowie robotnicy trzymali styropian z bloku ktory chcial im chyba wyfrunac..wjezdzajac na parking widze na calym srodku parkingu zwalone drzewo..cud ze nie stalo tam auto i nikt nie szedl..takze mowie Wam nie wychodzcie z domu bo Was wiatr zwieje..;)
sodomia i gomoria hehe

cze R..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Jot*']Cześć Darcia :eviltong:
Oj pośmiałabym się z Tobą :evil_lol:
Dziewczyneczki jak zwykle pikne :loveu:
Ale Ty coś też mało na dg....a do mnie pretensje :mad::mad::mad:[/QUOTE]

Taa ale ja mam powod..bo komp stacj sie zepsul..i mam do spolki lapka z cora..


[quote name='Anusia & Alutka']Właśnie, właśnie, do mnie pretensje też ma :eviltong:


Cze D-E u nas tyż wygwizdów straszny, a jutro wracam od rodziców fly fly (czyli wg. słownika Alusi samolotem) i ciekawe jak to będzie.[/QUOTE]

Ty Anusia a Ty fly fly..z Wrocka polecisz do Wawy? Ty dobrze pasow nie zapniesz a juz je bedziesz rozpinac hehe

[quote name='Paulinka10']Cześć dziewczynki;)[/QUOTE]

Czolem:)

[quote name='dysia-u']Daria widziałaś filmik u mnie?
twoje dziewcxzynki też tak umieją???
oj moja to niccc nie kuma[/QUOTE]

Filmika ja nie widziala bo mi net zamula i zobacze jutro;)

znikam bo zlapalam katar..glowa mnie znow boli..:roll:
jeno chcialam napisac ze na wiosne znow bede latala z walcem po dzialce..bo kret zaszalal ostro..i znow bede siala trawe i czekala kiedy dzbła wyjda eh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Taa ale ja mam powod..bo komp stacj sie zepsul..i mam do spolki lapka z cora..

kret zaszalal ostro..[/QUOTE]


Taaaa masz wymówkę...ale jak mnie nie ma to też zazwyczaj mam jakiś powód a Ty na mnie krzyczysz [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/foch.gif[/IMG]

[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/wnerw.gif[/IMG] U mnie tak samo kret szaleje...nie było go wiosną i latem a teraz zimą jak dziki ryje ! [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/zly1.gif[/IMG]

Zdrówka Daria,przegoń ten katar [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzoana ales Ty zawistna hehe
Ramona widze zes ostatnio zalatana...
Ula u nas po sniegu zostaly kaluze..i moje sniegowce zdazyly juz przemoknac a tylko przeszlam z auta do sklepu i spowrotem..
glowa mnie nie boli ptfu ptfu..ale katar ciagle jest choc mniejszy tyle ze obawiam sie ze przy takiej pogodzie choroba szybko nie ustapi..bo w ten sposob (przemoczone nogi) nabawilam sie kataru..
do roboty jade na 14..a tak fajnie bylo 5 dni wolnego..taki pelny luz...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...