Jump to content
Dogomania

Joker i Toffi + cała reszta....


Cola

Recommended Posts

[B]madzia :lol: [/B]mały zawsze dostanie między uszy :lol:

[B]an3czka[/B] właśnie to prawie, a jaka wielka różnica :cool3:

[B]KaRa [/B]taaaakkk...i właśnie zaczynają się wtedy, gdy pogaszą się wszystkie światła w domu i robi się cicho :angryy: one chyba to specjalnie robią, żeby słyszeć swój tupot (słonie dwa wredne :mad: )

....zmykam paciu DOBRANOC :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]malawaszka [/B]dzięki :oops:

[B]Maga [/B]w tym cały sęk, że ja się zawsze czaje...ale przeważnie jak mnie zobaczą to popatrzą na mnie, na siebie i idą spać :angryy: wredoty :mad: ...ale będę nadal się starać i polować :cool3:

[B]Gosiu [/B]zgadzam się z Tobą :p

[B]paula [/B]dzięki :oops: ..a na pieseczki to trochę przyjdzie poczekać :roll: chyba, że coś wyskrobię z archiwum, ale to na pewno nie dzisiaj :eviltong:

[B]sylwia [/B]oj bardzo wesoło :lol: przy takiej gromadce nie można się nudzić :cool3: ale są też dobre strony - Jogi robi mi codziennie wieczorkiem masaż :cool3:

[B]Alka [/B]dzięki :oops: ....tylko, że moje koty nie mają takiej kondycji, aby bawić się godzinami :roll: kilka minut i koniec :niewiem: ale za to dłużej biegają jak słonie z pokoju do pokoju w nocy :angryy: jak zaczynam zasypiać :mad:

Link to comment
Share on other sites

:watpliwy: :stop: wiem, że baaaardzo chcecie pieski...ale cierpliwości :p
Dzisiaj szykuje mi się dłuuugi dzień...wieczór też :roll: i mam trochę latania :angryy:
W wolnej chwili poszukam w archiwum :p

Link to comment
Share on other sites

Odkopałam pierwsze lepsze z brzegu :cool1: chyba go nie było :roll:

[IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4444/20060516img99991033pl.jpg[/IMG]

...a teraz zmykam coś zjeść i doprowadzić się do stanu używalności :p

Link to comment
Share on other sites

Dziewuchy juz obkometarzowaly to zdjecie :lol: :klacz:
Podziwiam jak rudasek ogon po sobie zlozyl. :lol:
Cola wiecej, wiecej :multi:
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1962/20060607img9999240yy.jpg[/IMG]

I Jokera tez poprosze. Kiedys juz, dawno temu , pisalam, ze on ma w sobie cos :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :multi: :)
...ale mam świetny humorek :cool3: Zaraz pobiegam trochę po innym topikach :cool3: - zadyszki pewnie dostanę, bo sporo pewnie nagadane :mad: ...ale co tam :p ...a później poszperam po dyskach i folderach i może wyszperam jakieś zdjęcia :cool3: Mnie to pewnie nie chcecie oglądać, więc poszukam psiaków, może ewentualnie jakiś zachodzik :p

[B]madzia[/B] na szczęście tego nie zrobił :eviltong: i już nie śpię :p

[B]anetta [/B]one się kochają jak muszą :evil_lol: a jak nie to kłaczek za kłaczek :evil_lol:

[B]KaRa [/B]i nie jest to bynajmniej mucha :evil_lol: :evil_lol:

[B]Evelina[/B] ok, postaram się coś jeszcze upolować :cool3: ..a Jokerek..hmmm...bo on jest taki el bandito?? :cool3: machomen?? :cool3: casanova?? :cool3: Dziewczyny ciągną sznurem :evil_lol:

[B]PIKA [/B]nic specjalnego :evil_lol: byłam w objęciach Morfeusza :cool3:

[B]Haniu [/B]to się robi tak...idzie się do łazienki i robi się kąpu kąpu :cool3: :evil_lol:

[B]bigos[/B] ciiiiiii...jakie walki kotów...tutaj nie ma walk kotów :p to jest przytulanko w brutalnym wydaniu ;) :evil_lol:

[B]paula [/B]tylko co?? :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']

[B]Haniu [/B]to się robi tak...idzie się do łazienki i robi się kąpu kąpu :cool3: :evil_lol:

[/quote]


[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A tam ... :roll: To nie prawda jest ! Mania WCALE nie była zadowolana po łazienkowym kąpu, kąpu . Powiem więcej . Odebrało jej to chęć do życia ...[/SIZE][/FONT][/I][/B] :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A tam ... :roll: To nie prawda jest ! Mania WCALE nie była zadowolana po łazienkowym kąpu, kąpu . Powiem więcej . Odebrało jej to chęć do życia ...[/SIZE][/FONT][/I][/B] :shake:[/quote]

..a to nie był przypadkiem murzynek Bambo?? :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...