Jump to content
Dogomania

Joker i Toffi + cała reszta....


Cola

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...i mandarynki wyszły :placz: jak miałam fazę na banany czy jabłka czy winogrona to też wychodziły na męskich troglodyckich nogach i ginęły w jamie zwanej biurem :mad: nic nie schowasz przed TZtem :shake: zawsze wyniucha gadzina jedna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witamy :p
dzień niby ładny, ale nowa szata forum i to całe poruszanie się po nim :angryy: jak ślepy w nocy :evil_lol:
...i dlaczego na każdym wątku wrzuca mnie na pierwszą stronę?? :angryy: wczoraj było ok:mad:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooo zdjęcie weszło :cool2:

Bociany nie mają u mnie już szans :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

udało się :p weszło...ale potem mnie wywaliło, aż do dzisiaj rana :cool1:
chyba nie lubi mnie to nowe dogo :evil_lol:
co do bocianów :diabloti: różne cuda się na świecie zdarzają ;) :evil_lol:


[quote name='dbsst']dg jest do bani ale widzę zdjęcie :d
jeden plus jak tam mój Walenty ha ha ha[/QUOTE]

zgadzam się...jest do bani
twój Walenty pewnie dobrze :evil_lol: mój G. :p ma się dobrze i bawił się dzisiaj w wannie...kopał w taflę wody :evil_lol:... i takie fajne fale powstawały...

dzisiaj zaczęliśmy 30tc :cool1: co wcale nie oznacza, że za 10 tygodni się rozpakuję - jak to zasugerował mi ostatnio lekarz :evil_lol:
dalej pochłaniam plantacje mandarynek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']cześć pochłonięta plantacjo mandarynek :lol:[/QUOTE]

cześć :p muszę Cię zmartwić....plantacja mandarynek pochłonięta i czekam na nową fazę czegoś nowego :evil_lol: dziwnym trafem TZ też przestał jeść mandarynki mimo iż leżą w hurtowej ilości :cool1: chyba ma zbyt dużą empatię do ciąży :evil_lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: G jak Gustaw :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

NIE :p to coś innego

[quote name='PIKA']Matko, Cola Ty też? :shake: :evil_lol:
Gratulacje :)[/QUOTE]

tak, ja też :evil_lol: będę matką :p
dziękuję

[quote name='Alicja']bo to zaraźliwe :evil_lol:[/QUOTE]

strasznie zaraźliwe....i zaraża cały czas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]G jak Genowef?[/B][/QUOTE]

okaleczać dziecka nie zamierzam.....i mam wszelakie emotki :eviltong:


Która z mam ma sposób na więzadło pępkowe?? :cool3: od tygodnia mi doskwiera i nie chce diabelstwo przejść :angryy: wcześniej mogłam być spionizowana pół dnia zanim mnie łapało :roll: dzisiaj doszło do 10 minut :placz: nie wiem po jaką chojeję człowiekowi to badziewiaste więzadło zostaje :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']
mój G. :p ma się dobrze
[/QUOTE]

był jeden dr G. :cool1:
jest punkt G chyba najlepszy ze wszystkich punktów :cool3:
Gracjan :cool1:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: G jak Gustaw :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
sąsiadki syn jest Gusiek :p
[quote name='PIKA']Matko, Cola Ty też? :shake: :evil_lol:
Gratulacje :)[/QUOTE]

ale w zasadzie czego gratulujesz Coli moja droga Piko :evil_lol:

[quote name='Maga100'][B]G jak Genowef?[/B][/QUOTE]

ha ha ha - ja z Walentym to pikuś Cola :cool1:
[quote name='Cola'] nie wiem po jaką chojeję człowiekowi to badziewiaste więzadło zostaje :mad:[/QUOTE]

no żeby mogło rypać :evil_lol:

[quote name='malawaszka']boszz a co to jest??? haha i ja tez mam coś takiego????[/QUOTE]

Wasiu ty masz takie rzeczy,że ty nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić :eviltong:

heloł G...........................rozumiem, że macie już imię przynajmniej robocze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']był jeden dr G. :cool1:
jest punkt G chyba najlepszy ze wszystkich punktów :cool3:
Gracjan :cool1:

ha ha ha - ja z Walentym to pikuś Cola :cool1:

no żeby mogło rypać :evil_lol:

heloł G...........................rozumiem, że macie już imię przynajmniej robocze :cool1:[/QUOTE]

1. podzielam Twój entuzjazm co do punktu G :cool3:
nie, to nie Gracjan...wczoraj znajomy się dowiedział o imieniu i stwierdził, że jest nowoczesne, zbyt nowoczesne....a ja słyszałam o tym imieniu już baaardzo dawno temu i sporo tysięcy Polaków to imię nosi :cool1:

2. pikuś :evil_lol:

3. dziękuję za takie rypanie :angryy: nawet herbaty nie mogę sobie zrobić, bo jak czekam na zagotowanie wody to zaczyna rwać :angryy:

4. heloł....imię robocze jest :p zobaczymy czy się nie zmieni po porodzie :evil_lol: nawiasem mówiąc to imię robocze było już latem, ale potem mi się odpodobało i znowu jest na tapecie...

Zostałam wygoniona do łóżka :cool1: TZt szaleje z odkurzaczem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Imiona męskie na G :hmmmm: Gabriel , Gerard , Gerwazy , Grzegorz, Gustaw , Gwidon , Gaweł , Gallus, Gerald, Gniewomierz , Gniewomir , Godzimir , Godzisław , Godzimierz , Godzisz , Gotard , Gotfryd , Gaspar , Gabor , Gabin , Gordon , Gedeon , German :hmmmm:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...