Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Wydarzenie na FB też nie pomogło:
[url]https://www.facebook.com/messages/#!/events/165766143612488/183665421822560/?notif_t=plan_mall_activity[/url]
Dobrze, że choć mieszka w jednym boksie z koleżanką - śliczna z nich para! I nadal brak chętnych.Myślę, że jest źle lub za mało ogłaszany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']O rety!!! To już pięć lat...On tego "Kundelka" już uważa za swój dom...Zagadką dla mnie pozostanie, dlaczego inne medialne psy znalazły nowe, fajne domy a on nie...Inne też nie były wielce urodziwe...[/QUOTE]

Chyba spodziewaliśmy się wszyscy, że Cyganek szybko znajdzie dom, a jednak psiak dalej jest w Kundelku... Pewne szanse na domek chyba kiedyś :roll: jak pamiętam, nawet były... Żal Cyganka, że nie ma nadal swoich kochających ludzi... A czas leci...

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej skontaktować się z osobą, która na wydarzeniu FB wstawia foty i relacje ze spacerów - Karina Bodes. Ona ze swoją córeczką odwiedza schronisko raz w tygodniu i zajmuje się wtedy Cyganem i jego psią towarzyszką z boksu -Jenny. Robi im foty i filmiki.
Ja uważam, że są nie ogłaszani lub za mało ogłaszani!
Na FB powinien być podany kontakt do Kariny!

Link to comment
Share on other sites

ja przy swojej nieudolności poruszania się po fb czasami zaglądam na wydarzenie Cygana i z tego co widziałam, samo schronisko nie za bardzo chyba chce Go "oddać" ale może czegoś nie doczytałam i nie chciałabym siać zamętu; za to na pewno pamiętam z okolic lata, że była dziewczyna chętna na Cyganka, z drugiego końca Polski, ale wizyta przebiegła niepomyślnie, bo dziewczyna była niepełnoletnia, a matka chyba nie była zbyt entuzjastycznie nastawiona do adopcji;
ale tak jak wspomniałam fb jest dla mnie chaotyczny przez zagubioną chronologię;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ja przy swojej nieudolności poruszania się po fb czasami zaglądam na wydarzenie Cygana i z tego co widziałam, samo schronisko nie za bardzo chyba chce Go "oddać" ale może czegoś nie doczytałam i nie chciałabym siać zamętu; za to na pewno pamiętam z okolic lata, że była dziewczyna chętna na Cyganka, z drugiego końca Polski, ale wizyta przebiegła niepomyślnie, bo dziewczyna była niepełnoletnia, a matka chyba nie była zbyt entuzjastycznie nastawiona do adopcji;
ale tak jak wspomniałam fb jest dla mnie chaotyczny przez zagubioną chronologię;[/QUOTE]

Było tak jak piszesz - potem to wydarzenie zamknięto i powstało nowe - p.kierowniczka wyraża pełną zgodę na adopcję, Karina robi co może, odwiedza Cyganka, bierze na spacery, filmuje, robi foty - i....NIKT CHĘTNY SIĘ NIE ZGŁASZA!!! A tel. podany do Kariny.
Ja sądzę, że trzeba porządne ogłoszenia mu wykupić, zdjęć do wyboru jest teraz pełno, Cygan też już się zmienił - przedtem był nieufny do obcych. Trzeba zrobić nową, porządną akcję "marketingową" dla niego - i to szybko, bo lat mu przybyło, a wiecie jak trudno znaleźć dom dla starszego psa!

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę, że trzeba pamiętać o suni, która jest tak z nim związana (a on pewnie z nią). Rozłąka może negatywnie wpłynąć na każdego nich, może dlatego schronisko "niechętnie" chce go oddać? A może się mylę? Idealnie było by znalezć dom dla obu, bo półdzika sunia nie ma żadnych szans na normalną adopcję. A tak poza tym, to pewnie Cygan traktuje schron jak swój dom, bo przecież to co miał przedtem nie było wcale lepsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kochane!
Czas na intensywne ogłaszanie Cyganka i jego towarzyszki Jenny. Choć Cygan najważniejszy!!! Zobaczcie datę założenia wątku - 5 długich lat minęło. Tak dalej być nie może!
[B]Poszukiwana osoba o zdolnościach literackich lub mająca doświadczenie jak napisać tekst ogłoszeń, aby przyciągał uwagę ludzi z empatią do skrzywdzonych zwierząt.

[/B]Plan jest taki: super tekst, foty super są, wykupienie na bazarku ogłoszeniowym jak największej ilosci ogłoszeń.
I trzeba Cyganka zacząć ogłaszać nieustannie!! Na FB uzbiera się na ogłoszenia wyróżnione - to ostatnia nadzieja na znalezienie mu domu!
Bo nie po to uratowano mu życie, aby spędzał go w schronisku - nawet najlepszym! Prawda?
Proszę zatem o zgłaszanie się osób, które potrafią dobry tekst napisać, może być nawet konkurs na tekst, wybierzemy ten najlepszy?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='epe']Super! Dziękuję w imieniu Cyganka! Ale wiesz, że dobry tekst i fotki to podstawa! Czekamy zatem na cioteczkę, która jest dobrym "tekściarzem".[/QUOTE]
czyli na kogo??
matko nie chce mi się wierzyć, że Cygan nie ma jeszcze domu:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...