Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4]Gwoli wyjaśnienia chciałam poinformować, że wczoraj zadzwoniła do mnie Pani Halina D., kierownik RSOZ i zapewniła mnie, że [B]pieniądze za prowizję z allegro [/B]zostaną mi przelane dzięki pomocy wolontariuszy, którzy sami się na to złożą - bardzo dziękuję!

Chciałam też podziękować dwóm osobom, które zgłosiły pomoc w opłaceniu prowizji! Serdecznie dziękuję! (te osoby wiedzą o kogo chodzi :cool3:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4]Przypominam Kochani że dzisiaj nasz Cygus w tv!! nie zapomnijcie:d [/SIZE][/B]


[U][SIZE=4][COLOR=Red][B][COLOR=Green]DZISIAJ [/COLOR] 19.25 tvp Rzeszów!!!!

[/B][/COLOR][/SIZE][/U][SIZE=4][COLOR=Red][B]:bluepaw:[/B][/COLOR][/SIZE][U][SIZE=4][COLOR=Red][/COLOR][/SIZE][/U][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

wysłałam w imieniu EMIRA:

[B]Uprzejmie prosimy o zamieszczenie reportażu o psie Cyganie, emitowanym dziś (5.03) o 19.25 w TVP Rzeszów na Waszej stronie. W jego ratowanie zaangażowanych było wiele organizacji i osób prywatnych z całego kraju - większość z nas nie może obejrzeć reportażu w telewizji. [/B]

wyślijcie od siebie

Link to comment
Share on other sites

Świetny materiał! Sąsiadka Cyganka naprawdę nadzwyczajna, że miała taka odwagę, żeby się z odgrażającym jej pijanym facetem szarpać.
A właściciel nadal nie rozumie co się stało. On dbał jak o dziecko :crazyeye:

Gratulacje dla wszystkich osób, które doprowadziły do powstania reportażu!

Link to comment
Share on other sites

Świetny reportaż. Powinno piętnować się zwyrodnialców w ten sposób "dbających" o swoje zwierzęta. Mądre słowa Pani kierownik schroniska. A ten "właściciel "pożal się Boże...... morbitalem go. Po co placic na jego utrzymanie w wiezieniu. A sąsiadka.... powinna dostać medal za odwagę i wrażliwość. I jeszcze jedno.....rozmawiałam w v-ce wójtem gminy..... uwaza ,że robimy nogonkę na człowieka i jeśli on się powiesi to będziemy mieć go na sumieniu. Powiedziałam ,że jesli chodzi o tego rodzaju ludzi..... to ja sumienia nie mam!!!!!!!!!!! po czym prędko zakończyłam rozmowe.....chyba nic w tym dziwnego. Skoro taką postawę przyjmują "włodarze" ..... to jak dziwić się tym "ludziom" (czyt.bestiom)

[B][COLOR=DarkRed]TEN MATERIAŁ POWINIEN TRAFIĆ NA OGÓLNOPOLSKĄ TV.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...