Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

[quote name='nescca'][COLOR=black](...)[/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black][B]No powiem Wam szczerze.... jestem zbulwersowana. To Cyganem nie bylo zainteresowania w kraju? [/B](...)[/COLOR][/COLOR][COLOR=red][/COLOR][/quote]
Wolno Ci Nesiu dać upust rozczarowaniu i zbulwersowaniu.
Tyle, że kogo to... (wiesz, co mam na myśli aż za dobrze).
To ostatnie, czyli zbulwersowanie, jest mi bardziej obce, bo bulwersacja na ogół tożsama jest z elementem zaskoczenia, a ja zaskoczona nie jestem. Byłam niemal pewna, że tak się sprawa potoczy, czyli na larum, by nie przewozić psa w stanie pod znakiem zapytania, nastąpi odzew w postaci przywolenia, by tu pozostał do wyjaśnienia i stabilizacji zdrowia.
Jak widać w trakcie tego trwało dogrywanie już sprawy między Niemcami
a Polską i teraz formalnościom stanie się zadość.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red][B]Cyt: Lara : Pani Agnieszka powiedziała mi, że narazie ma zostać na stałe, to zależy jak Cygan będzie zdrowiał, jak będzie dalej to wszystko wyglądać. Oczywiście może u niej zostać na zawsze. Jak będzie w bardzo dobrej kondycji psychicznej to ewentualnie jest możliwość adopcji do innego domu


[COLOR=Black]No powiem Wam szczerze.... jestem zbulwersowana. To Cyganem nie bylo zainteresowania w kraju? Słyszałam ,że są dwa pewniaki. Uważam ,że wywożenie psów do niemiec to skrajna ostateczność. Chcecie wiedzieć dlaczego?
Otóż : Rok temu przebywałam na wakacjach w Berlinie. Spacerują po tym bodaj najpaskudniejszym mieście w europie natknęłam się na jakiś wiec....manifestację młodych ludzi przed olbrzymim budynkiem Byli oni z transparentami na których ukazane były fotografie maltretowanych zwierząt w laboratoriach. Podeszłam tam wraz z koleżanką.... zapytałyśmy z jakiej przyczyny odbywa się wiec. "Odpowiedziano nam ,że jest to największy instytut w europie ,który przeprowadza doswiadczenia na tysiącach zwierząt. Kiedy wypowiedziałam swoje opinie w języku polskim.... podbiegła do mnie dziewczyna chwytajac mnie z bluzkę i wykrzyczała mi prosto w twarz ,że najwiecej zwierząt(głównie psów) trafia tu właśnie z polski.
Gdy koleżanka przetlumaczyła mi co ona do mnie mowi....to myslałam ,że zemdleję. Więc prosze..... nie dziwcie się ,że jestem przeciwna wywożeniu psow do niemiec. One nie przechodzą zielonej granicy.... same do berlina nie przybiegają. Za całym szacunkiem dla zaprzyjaznionej z Wami Pani Agnieszki.......... jestem baaardzo przeciwna. Acha....i jeszcze jedno..... od jakiegoś już czasu na ebayu mażna kupić skórki z psa..... od wyboru do koloru. Zgadnijcie skąd.

Aha..... demostrację przeprowadzał Greenpeace.
[/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Pani Kierownik niejednokrotnie rozmawiała z Agnieszką, bo się bardzo przejęła losem Cygana, nie wiem ile przeprowadziła z nią rozmów, ale jest to majętna osoba, więc ją na to stać (i dobrze), Pani Kierownik więc uznała, że to osoba godna zaufania. [/B]


ja zbytnio majetna nie jestem a rozmawiam z Polska 24/h za 5 € miesiecznie..taka mam taryfe.. wiec ,to ze P Agnieszka wydzwania az z niemiec mnie nie przekonuje,


[B][COLOR=#ff0000]Cyt: Lara : Pani Agnieszka powiedziała mi, że narazie ma zostać na stałe, to zależy jak Cygan będzie zdrowiał, jak będzie dalej to wszystko wyglądać. Oczywiście może u niej zostać na zawsze. Jak będzie w bardzo dobrej kondycji psychicznej to ewentualnie jest możliwość adopcji do innego domu [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]ta wypowiedz zmartwila mnie jeszcze bardziej ...:shake: Cygan powinien trafic do domu stalego ,powinien miec juz ten swoj jeden ,jedyny kochajacy dom,[/COLOR]

Nie znam Pani Agnieszki ,przepraszam jesli ja ta wypowiedzia uraze ale mysle ,ze ona szuka troche rozglosu..Na watku oskalpowanej Lary jest juz mowa o tym ,ze o sunia i jakies dwa inne psy beda goscic w jakims programie w tamtejszej tv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][COLOR=Red][B]Cyt: Lara : Pani Agnieszka powiedziała mi, że narazie ma zostać na stałe, to zależy jak Cygan będzie zdrowiał, jak będzie dalej to wszystko wyglądać. Oczywiście może u niej zostać na zawsze. Jak będzie w bardzo dobrej kondycji psychicznej to ewentualnie jest możliwość adopcji do innego domu


[COLOR=Black]No powiem Wam szczerze.... jestem zbulwersowana. To Cyganem nie bylo zainteresowania w kraju? Słyszałam ,że są dwa pewniaki. Uważam ,że wywożenie psów do niemiec to skrajna ostateczność. Chcecie wiedzieć dlaczego?
Otóż : Rok temu przebywałam na wakacjach w Berlinie. Spacerują po tym bodaj najpaskudniejszym mieście w europie natknęłam się na jakiś wiec....manifestację młodych ludzi przed olbrzymim budynkiem Byli oni z transparentami na których ukazane były fotografie maltretowanych zwierząt w laboratoriach. Podeszłam tam wraz z koleżanką.... zapytałyśmy z jakiej przyczyny odbywa się wiec. "Odpowiedziano nam ,że jest to największy instytut w europie ,który przeprowadza doswiadczenia na tysiącach zwierząt. Kiedy wypowiedziałam swoje opinie w języku polskim.... podbiegła do mnie dziewczyna chwytajac mnie z bluzkę i wykrzyczała mi prosto w twarz ,że najwiecej zwierząt(głównie psów) trafia tu właśnie z polski.
Gdy koleżanka przetlumaczyła mi co ona do mnie mowi....to myslałam ,że zemdleję. Więc prosze..... nie dziwcie się ,że jestem przeciwna wywożeniu psow do niemiec. One nie przechodzą zielonej granicy.... same do berlina nie przybiegają. Za całym szacunkiem dla zaprzyjaznionej z Wami Pani Agnieszki...... jestem baaardzo przeciwna. Acha....i jeszcze jedno..... od jakiegoś już czasu na ebayu mażna kupić skórki z psa..... od wyboru do koloru. Zgadnijcie skąd.

Aha..... demostrację przeprowadzał Greenpeace.
[/COLOR][/B][/COLOR][/quote]
Słabo mi już...ledwie doczytalam do konca...ale nawet gdyby nie bylo tego wpisu..z calym szacunkiem dla P. Agnieszki(nic prawie o Niej nie wiem- prztznaje sie)ale [B]UWAZAM ZE ABSOLUTNIE CYGANEK POWINIEN ZOSTAC Z NAMI W POLSCE!!!!!!!!!!DONEK DLA NIEGO TU JEST NA 100%...DOBRY DOMEK!!!!DLACZEGO GO CHCECIE TAM ODDAC????PRZECIEZ TO TU U NA S POLSCE DOSZEDL DO SIEBIE..DZIEKI WSPANIALEJ POMOCY LUDZI KTORZY CHCA MIEC O NIM WIADOMOSCI...CHCA GO WIDZIEC...PRZECIEZ ON JEST NASZ!!!!!!!!!!!BLAGAM...BLAGAM ZE WSZYSTKICH SIL!!!NIE WYWOŹCIE CYGANKA DO NIEMIEC!!!!NIE JEGO!!!!JA ROZUMIEM PSY NIEADOPCYJNE..TAKE BEZ MOZLIWOSCI TUTAJ...ALE CYGANKA???PRZECIEZ JA SIE TU ZAPLACZE.....NIE!!NO ZROBMY COS!!!!LARA!!ON MA TU DOMEK!!!NIECH ZOSTANIE Z NAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Bywam bardzo czesto w Niemczech i moge potwierdzic to iz w Niemczech zwierzeta sa traktowane jak dzieci. Z psiakami czy kotami mozna chodzic do sklepow restauracji. U nas osoby niepelnosprawne maja problem z zakupami jesli maja psa przewodnika. Ostatnio byla u mnie dziewczyna niepelnosprawna z psem i zapytala sie czy moze wjechac na swoim wozku z psem! Przeprowadzilysmy rozmowe i wlosy deba staja jakie ludzie robia u nas problemy nawet w takiej sytuacji. W Niemczech jest to nie do pomyslenia zwierzeta sa chronione prawem nie tak jak u nas.Oczwiscie zdarzaja sie tez wyjatki jak wszedzie ale tam sasiedzi reaguja natychmiast.Jesli jest jakiekolwiek zaniedbanie placa straszna kase. Jesli pani Agnieszka bierze juz nie pierwszego psa i nie bylo jakiegokolwiek problemu jestem jak najbardziej za zeby Cygan jechal.
Sama w tamtym tygodniu zawiozlam psa do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']OK Goniu, a ktoś go w ogóle sprawdzał?[/quote]
mAJQA.JA NIE WIEM CZY GO KTOS SPARWDZAL ALE JESTEM PEWNA ZE JESLI NIE TEN BEDZIE INNY...DLACZEGO CYGAN MA PRZECHODZIC TAKIE STRESY..TAM POJDZIE MOZE DO NIEMIECKIEGO DOMKU..NIE WIEM CZY BEDZIE OD RAZU WSZYSTKO ROZUMIAL...NIE DOSC ZE BEDZIE MUSIAL SIE POZEGNAC Z LUDŹMI KTORZY TU SA Z NIM NON STOP I KTORYCH POKOCHAL..TO POJECHAC MUSIALBY AZ TAK DALEKO??KTO TAM GO ODWIEDZI???NIE..NO PROSZE BLAGAM..ZROBCIE COS..CYGANEK NAWET NIE BYL JESZCZE NIGDZIE W ZASADZIE OGLASZANY...JA JESTM PEWNA ZE DOM DLA NIEGO SIE ZNAJDZIE U NAS..BO TO NASZ POLSKI PIES!!!!!!!!!!!W POLSCE SKATOWANY ALE TEZ W POLSCE WYRWANY SMIERCI.....NIGDY SIE NIE POGODZE Z WYWOZEM GO DO NIEMIEC....I NIC MNIE NIE PRZEKONA ZE TO JEST NAJLEPSZE WYJSCIE A PO TYM CO PRZECZYTALAM O SKORKACH I INSTYTUTACH..AZ MI SIE PLAKAC CHCE NA SAMA MYSL...GDZIE JEST MATINESKA??NIECH ONA NAM WRESZCIE NAPISZE COS..NIECH ROZWIEJE NASZE WATPLIWOSCI..I NIECH WRESCIE NAS POCIESZY..ZE TO JEST PO PROSTU NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie kwestionuję tego Ago. Pytam tylko, czy dano szansę jakiemuś domkowi w Polsce, czy też nie pojawił się żaden godny.[/quote]
Pare dni temu na forum zostala podana informcja ze sa chetne dwa domki.Nie wiem czy ten Niemiecki sie do nich zaliczal czy nie.
Chyba musimy poczekac na informacje z pierwszej reki.
Oby okazalo sie ze wszystko jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[b]cyganek to polski piesio!!!!!!!!!dajmy mu szanse na zycie w polskim domku...dajmy szanse polskim domkom na radosc przebywania z tym cudownym ukochanym przez nas wszystkich psem..no dajmy szanse....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bŁagam wszystkich odpowiedzialnych za losy cyganka!!!!!!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']mAJQA.JA NIE WIEM CZY GO KTOS SPARWDZAL ALE JESTEM PEWNA ZE JESLI NIE TEN BEDZIE INNY...[COLOR=Magenta][B]DLACZEGO CYGAN MA PRZECHODZIC TAKIE STRESY..TAM POJDZIE MOZE DO NIEMIECKIEGO DOMKU..NIE WIEM CZY BEDZIE OD RAZU WSZYSTKO ROZUMIAL...NIE DOSC ZE BEDZIE MUSIAL SIE POZEGNAC Z LUDŹMI KTORZY TU SA Z NIM NON STOP I KTORYCH POKOCHAL..TO POJECHAC MUSIALBY AZ TAK DALEKO??KTO TAM GO ODWIEDZI???[/B][/COLOR][/quote]


chyba troszkę przesadzasz :evil_lol:
przepraszam, ale mnie to rozbawiło...myślisz ze cyganek nie odnajdzie sie tam bo nie rozumie języka? a tutaj jak zostanie w polsce to przecież też trafi do obcych sobie ludzi do których będzie dopiero musiał się przywiązać...przecież tu tez nikt go w nowym domu nie będzie co chwilę odwiedzał...przecież nowych właścicieli czy to polaków czy to niemców też pokocha jeśli będą dla niego dobrzy!


[quote name='gonia66'] W POLSCE SKATOWANY ALE TEZ W POLSCE WYRWANY SMIERCI.....NIGDY SIE NIE POGODZE Z WYWOZEM GO DO NIEMIEC....I NIC MNIE NIE PRZEKONA ZE TO JEST NAJLEPSZE WYJSCIE A PO TYM CO PRZECZYTALAM O SKORKACH I INSTYTUTACH..AZ MI SIE PLAKAC CHCE NA SAMA MYSL...GDZIE JEST MATINESKA??NIECH ONA NAM WRESZCIE NAPISZE COS..NIECH ROZWIEJE NASZE WATPLIWOSCI..I NIECH WRESCIE NAS POCIESZY..ZE TO JEST PO PROSTU NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

troszkę chyba za bardzo dramatyzujesz jak dla mnie...jakoś nie wierzę zeby miał tam jechać jako króliczek doświadczalny ani na skórkę...

nie piszę że jestem "za" niemcami ale tez nie popadajmy w skrajności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Pare dni temu na forum zostala podana informcja ze sa chetne dwa domki.Nie wiem czy ten Niemiecki sie do nich zaliczal czy nie.
Chyba musimy poczekac na informacje z pierwszej reki.
Oby okazalo sie ze wszystko jest ok.[/quote]
TE DWA DOMKU BYLY CHETNE ZANIM POJAWILY SIE JAKIEKOLWIEK OGLOSZENIA W SPRAWE ADOPCJI CYGANA..ON NIE BYL GOTOWY DO ADOPCJI WIEC NIKT GO JESZCE NIE OGLASZAL...JESTEM PEWNA ZE PO OGLOSZENIU..BEDZIE W CZYM WYBIERAC....A JESLI NIE...WTEDY POCHYLĘ CZOŁO..ALE NA TO NIGDY NIE JEST ZA POŹNO..ZA TO JAK ODDAMY CYGANA TAK..TYLE KM OD NAS..NIGDY JUZ GO NIE ZOBACZYMY....:placz::placz::placz::placz::placz:NIECH NAJPIERW POJAWIA SIE OGLOSZENIA I POCZEKAJMY NA ODZEW....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Pare dni temu na forum zostala podana informcja ze sa chetne dwa domki.Nie wiem czy ten Niemiecki sie do nich zaliczal czy nie.(...).[/quote]
O jednym z takich wspominała Kamila_s. Jeśli drugim był niemiecki, ów fakt, przemilczano, by nie wzbudzać emocji takich jak teraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']chyba troszkę przesadzasz :evil_lol:
przepraszam, ale mnie to rozbawiło...myślisz ze cyganek nie odnajdzie sie tam bo nie rozumie języka? a tutaj jak zostanie w polsce to przecież też trafi do obcych sobie ludzi do których będzie dopiero musiał się przywiązać...przecież tu tez nikt go w nowym domu nie będzie co chwilę odwiedzał...przecież nowych właścicieli czy to polaków czy to niemców też pokocha jeśli będą dla niego dobrzy!




troszkę chyba za bardzo dramatyzujesz jak dla mnie...jakoś nie wierzę zeby miał tam jechać jako króliczek doświadczalny ani na skórkę...

nie piszę że jestem "za" niemcami ale tez nie popadajmy w skrajności.[/quote]
PEWNI MASZ RACJE PEWNI DRAMATYZUJE ALE NIESTETY NIE BAWI MNIE NIC W TYM CO PISZE...BO PISZE TO CO CZUJE W TYM MOMENCIE...MOZE DLA CIEBIE TO JEST ZABAWNE..W RATOWANIE CYGANA WLACZYLO SIE MNOSTWO POLSKICH LUDZI...WIEC UWAZAM ZE TU WLASNIE POWINIEN ZOSTAC..WSROD NAS..NIE NAPISALAM ZE POJDZIE NA SKORKE..(BRRR) ANI JAKO KROLIK DOSWIADCZALNY..ALE NA MYSL O TYM ZE TAM SIE TAKIE RZECZY ROBI...PLAKAC MI SIE ZACHCIALO...COZ..NIE KAZDY JEST TAKI TWARDZIEL JAK TY AGNIESZKO....
POZA TYM NIE TWOERDZE TEZ ZE TU W POLSCE BEDZIE GO KTOS ODWIEDZAL NON STOP ALE PRZYZNASZ CHYBA ZE TU BEDA WIEKSZE SZANSE ABY TO UCZYNIC..CHOCBY DLA SPRAWDZENIA...TAK SIE TU ROBI U NAS..I CZESTO ODWIEDZA SIE TAKIE PSAIKI...ZWLASZCZA TAKIE JAK CYGANEK..WYRWANE ŚMIERCI..
ALE GRATULUJE CI AGNIESZKO POCZUCIA HUMORU....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Poczekajmy.. to nie my odpowiadamy za jego losy, znów robi się niepotrzebnie niemiła atmosfera.:roll: Nie jestem za Niemcami, bo tam Cygan będzie psiakiem jednym z wielu.. A każdy psiak, tym bardziej tak skrzywdzony przez człowieka, potrzebuje tego[B] swojego ludzia[/B].
_Lara jest takim Psim Aniołkiem, nie raz przekonałam się o jej dobrym serduszku. :) ale informacje o niepewnej przyszłości psiaka też się mi nie spodobała, a to wcale nie wina Lary..
Zadziwia mnie "popularność" tego wątku, ludzie jednak jak chcą to potrafią się zmobilizować. :razz: nie kłóćmy się, nie marnujmy tej pozytywnej energii - tyle bid jest w potrzebie i potrzebuje.. NAS.[/quote]
Zeby mnie ktos źle nie zrozumial..NIE MAM PRETENSJI DO LARY- doskaonale znam jej dzialalnosc i wiem ile robi dla pieskow...nie mowie tez nic zlego ani nie mysle o Pani Agnieszce bo wiem z innych watkow ilu psom pomogla...mi tylko chodzi o Cygana...to wyjatkowy pies...i wyjatkowa sytuacja...ale masz racje Soema..POCZEKAJMY NA MATINESKE...moze Ona nam wszystko rozjaśni....nie ma sensu dawac upustu emocjom...jeszcze nic pewnego..i mam nadzieje ze tak juz bedzie a Cyganek zostanie z nami:roll:

Link to comment
Share on other sites

Poczekajmy.. to nie my odpowiadamy za jego losy, znów robi się niepotrzebnie niemiła atmosfera.:roll: Nie jestem za Niemcami, bo tam Cygan będzie psiakiem jednym z wielu.. A każdy psiak, tym bardziej tak skrzywdzony przez człowieka, potrzebuje tego[B] swojego ludzia[/B].
_Lara jest takim Psim Aniołkiem, nie raz przekonałam się o jej dobrym serduszku. :) ale informacje o niepewnej przyszłości psiaka też się mi nie spodobała, a to wcale nie wina Lary..
Zadziwia mnie "popularność" tego wątku, ludzie jednak jak chcą to potrafią się zmobilizować. :razz: nie kłóćmy się, nie marnujmy tej pozytywnej energii - tyle bid jest w potrzebie i potrzebuje.. NAS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']PEWNI MASZ RACJE PEWNI DRAMATYZUJE ALE NIESTETY NIE BAWI MNIE NIC W TYM CO PISZE...BO PISZE TO CO CZUJE W TYM MOMENCIE...MOZE DLA CIEBIE TO JEST ZABAWNE..W RATOWANIE CYGANA WLACZYLO SIE MNOSTWO POLSKICH LUDZI...WIEC UWAZAM ZE TU WLASNIE POWINIEN ZOSTAC..WSROD NAS..NIE NAPISALAM ZE POJDZIE NA SKORKE..(BRRR) ANI JAKO KROLIK DOSWIADCZALNY..ALE NA MYSL O TYM ZE TAM SIE TAKIE RZECZY ROBI...PLAKAC MI SIE ZACHCIALO...COZ..NIE KAZDY JEST TAKI TWARDZIEL JAK TY AGNIESZKO....
POZA TYM NIE TWOERDZE TEZ ZE TU W POLSCE BEDZIE GO KTOS ODWIEDZAL NON STOP ALE PRZYZNASZ CHYBA ZE TU BEDA WIEKSZE SZANSE ABY TO UCZYNIC..CHOCBY DLA SPRAWDZENIA...TAK SIE TU ROBI U NAS..I CZESTO ODWIEDZA SIE TAKIE PSAIKI...ZWLASZCZA TAKIE JAK CYGANEK..WYRWANE ŚMIERCI..
ALE GRATULUJE CI AGNIESZKO POCZUCIA HUMORU....:razz:[/quote]

agato, nie agnieszko;)

nie napisałam ze rozbawił mnie cały twój post tylko ten fragment o tym że cyganek tam nic nie zrozumie i że nikogo tam nie zna.
przecież polskich nowych właścicieli tez nie zna...ale na pewno polskich czy niemieckich jak pozna to pokocha.


a skóry i doświadczenia wcale a wcale mnie nie bawią...tylko ze nie tylko w niemczech takie okropieństwa się robi:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][COLOR=red][B][COLOR=red]Otóż : Rok temu przebywałam na wakacjach w Berlinie. Spacerują po tym bodaj najpaskudniejszym mieście w europie natknęłam się na jakiś wiec....manifestację młodych ludzi przed olbrzymim budynkiem Byli oni z transparentami na których ukazane były fotografie maltretowanych zwierząt w laboratoriach. Podeszłam tam wraz z koleżanką.... zapytałyśmy z jakiej przyczyny odbywa się wiec. "Odpowiedziano nam ,że jest to największy instytut w europie ,który przeprowadza doswiadczenia na tysiącach zwierząt. Kiedy wypowiedziałam swoje opinie w języku polskim.... podbiegła do mnie dziewczyna chwytajac mnie z bluzkę i wykrzyczała mi prosto w twarz ,że najwiecej zwierząt(głównie psów) [/COLOR][COLOR=blue]trafia tu właśnie z polski.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Gdy koleżanka przetlumaczyła mi co ona do mnie mowi....to myslałam ,że zemdleję. Więc prosze..... nie dziwcie się ,że jestem przeciwna wywożeniu psow do niemiec. One nie przechodzą zielonej granicy.... same do berlina nie przybiegają. Za całym szacunkiem dla zaprzyjaznionej z Wami Pani Agnieszki.......... jestem baaardzo przeciwna. Acha....i jeszcze jedno..... od jakiegoś już czasu na ebayu mażna kupić skórki z psa..... od wyboru do koloru. Zgadnijcie skąd.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Aha..... demostrację przeprowadzał Greenpeace.[/COLOR][/B]
[/COLOR][/quote]

:-( nie trudno sobie wyobrazic np. aby szczepionki p/wirusowkom, czy srodki odrobaczajace, itd itd byly SKUTECZNE dla psow WOGOLE, rasowych i naszych domowych kundelkow, na kims trzeba je sprawdzac a najlepiej sie testuje na roznych psach a nie na grupie wyhodowanych:-( Mozna duzo przykladow dawac, bardzo duzo.......

Link to comment
Share on other sites

"troszkę chyba za bardzo dramatyzujesz jak dla mnie...jakoś nie wierzę zeby miał tam jechać jako króliczek doświadczalny ani na skórkę...

nie piszę że jestem "za" niemcami ale tez nie popadajmy w skrajności".


To nie jest dramatyzowanie !.
Też wiem o tym o czym pisze Nescca. Tylko Ona pisze o wiecu,który widziała, a ja znam relacje osoby, która w tym koncernie pracowała. I niestety to wszystko prawda a męczarnie tych zwierząt z zamkniętymi łebkami w "dyby" i zakraplanymi różnymi preparatami w oczy ( do chwili wypłynięcia oka) to jedna z delikatniejszych tortur :-( :placz:.

A co wiecie o psach, które tam wywiozłyście? Fundacja mówi, że znalazły dobre domki i tyle.
Chcecie wierzyć to wierzcie. Ja w to nie wierzę i nigdy bym tam psa nie oddała.

Link to comment
Share on other sites

o jesoo..znów ataki histerii:shake:. Sprawdzic domek gdziekolwiek by on nie był. polski pies- polski dom: co to jest za tekst w ogóle:roll:. A jeśli psiak jedzie gdzies bardzo daleko warto zaangażowac nie jedną a dwie osoby do sprawdzenia i sprawdzania domku. (kto płakal nad krzyczkowymi jak sznureczkiem na zachód jechaly...?)

nie omieszkam przypomnieć, że ktos te kremiki na nasze buzinki i "suche wspaniale, super zdrowe karmy" dla naszych piesków musi przetestowac...co nie? zamiast lać na wątku krokodyle łzy warto się zastanowić, komu nabijamy kieszenie..


opiekunowie Cyganka jak do tej pory podejmą odpowiednią decyzję:)

Link to comment
Share on other sites

Noooo Charly, takiego komentarza się po Tobie nie spodziewałam. Ja kupuję kosmetyki wyłącznie nie testowane na zwierzętach.

A poza tym co mi ze sprawdzenia takiego "dalekiego" domku, jak nie wiesz co będzie po wyjściu sprawdzającego za drzwi. W kraju możesz wizytę poadopcyjną zrobić, a tam.....................................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...