Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzien dobry nasz Slodki:loveu:
buziak od ciotki na dobry poczatek dnia:buzi:

[B]matinestka,[/B]moglabys wstawic moj bazarek w pierwszym poscie?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/kartki-hand-made-wielkanocne-inne-na-drastyczne-przypadki-lara-cygan-do-28-02-a-130977/"][COLOR=#000000]Kartki**HAND MADE** wielkanocne i inne na drastyczne przypadki(Lara,Cygan),do 28.02[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie- nie tylko smutek jest w jego oczach:)nareszczie!
Zeby tak znależć dobry dom, który wynagrodzi i pokaże, ze ludzie, to nie tylko bestie..smutno mi zawsze, ponieważ większość psów wierzy, że tak jest pomimo okrutnych doświadczeń
Od kilku lat mieszkam na wsi i uważam, że człowiek, który to zrobił, to nie jest szczeglny zwyrodnialec w kategoriach przreciętnego mieszkańca wsi. Zrobił to statystyczny wsiowy jełopa, jakich pewło przewala sie przez zagrody, okładający kijami zwierzęta w skupie, głodzący psy żeby były ostre..
Polska prowincjonalne jest przerażająca i trzeba mieć zdrowie, zeby mieszkać na wsi pośród tubylców.. Zeby nie urazić niesłusznie podkreślam- mówię o statystycznym jełopie a nie innych- lepszych i cielawszucj mieszkańcach, którym Pan Bób podarował lepsze IQ..

Link to comment
Share on other sites

Cyganku zdrowiej!

Boże co za bydlę to zrobiło, ale tak jest na wsi, to nie jest rzadki przypadek. Ile było takich "Cyganków", którym nikt nie przyszedł z pomocą a ile jeszcze będzie :-(:-(:-(.
Zwyrodnialcowi nic nie zrobią, dostanie najwyżej w zawieszeniu i to wszystko tak u nas jest.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Blue]Mam nadzieję ,że czujesz się o wiele lepiej wsród ludzi którzy Cię kochają.....zapewne czujesz, kochany Cyganku dobre fluidy jakie wysyłają Ci Twoje ciotki.....
[COLOR=Red]........ [/COLOR][/COLOR][COLOR=Red]ale czy ty zwyrodniały s.....nu, który zadawałeś ciosy temu cudnemu stworzeniu ,czujesz już zimny dogomaniacki oddech na swoich plecach? Mam nadzieję..... [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niteczka']Cieszę się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i Cyganek zdrowieje. Jeśli potrzebna będzie kasa, to piszcie.
Podzielam Twoje mordercze instynkty cioteczko. Ha, ha, dzisiaj przeczytałam ciekawą historię. Pewien internauta stawił się na komendzie w celu przesłuchania. Z tego powodu, że na forum napisał, że miejscowych rządzących, należy powiesić na latarni za nieudolność. Co będzie jak całą Dogomanię zapuszkują:evil_lol:. Porąbany kraj. Uganiają się za wirtualnymi przestępcami. Miejcie się na baczności cioteczki!;)[/quote]

dzięki Niteczka, że podzielasz moje poglądy względem tego zwyrola
już my wszyscy mamy koncepcję co z nim zrobić:chainsaw::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:
a Dogomanię? niech puszkują:evil_lol: zobaczymy ile i kto wytrzyma z Cioteczkami:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']dzięki Niteczka, że podzielasz moje poglądy względem tego zwyrola
już my wszyscy mamy koncepcję co z nim zrobić:chainsaw::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:
a Dogomanię? niech puszkują:evil_lol: zobaczymy ile i kto wytrzyma z Cioteczkami:evil_lol::evil_lol:[/quote]
uciekną gdzie pieprz rośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...