Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']Zgadzam się z Tobą, gdyby nie Kris79 nigdy pewnie nie moglibyśmy ruszyć sprawy z miejsca.
Nadal by nas traktowano jak szurnięte baby:cool3:.
Ogromne podziękowania i lody się należą ( oczywiście najlepsze są w Krakowie, zapraszam):evil_lol:[/QUOTE]
oj chyba się nie zgodzę... najlepsze lody są jednak w Nowym Targu na rybku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]KRIS79[/B] Bardzo Ci dziękujemy za zaangażowanie w sprawę i upór w kontaktach z mediami, które to sprawiły, że media się tą sprawą zainteresowały, a ludzie jeszcze bardziej przejęli się losem Cyganka:calus::Rose:

Cyganku,jakie wspaniałe wieści:multi: Łapka ocalona, operacja udana, będziesz zdrowiał, wierzę, że będzie dobrze:multi:

A temu zwyrolowi, co to zrobił temu psu, jeśli to prawda, że "nagle" dostał "amnezji" lub ktoś tą "amnezję" mu podpowiedział, to ja mu mogę tą "amnezję" ze łba wybić:mad::mad::mad:, tak samo jak on tłukł Cygana, tym samy narzędziem rolniczym, tak długo mogę to robić, aż mu pamięć powróci, a jak nie, to na dokładkę niech mu ją jeszcze odświeży np. potrącenie przez auto i skomplikowane złamanie nogi:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Cygan po wczorajszej operacji czuje sie dobrze... długo wypoczywał ... jednakże już samym wieczorem opędzlował kolacje i poderwał się na spacerniaka:) On ma w sobie tyle siły, że nie jeden mógłby pozazdrościć.... a i kontakt z Człowiekiem nie jest zaburzony ... uwielbia głaski i sam wczoraj sie nadstawiał żeby go ucałować w nos.. jakby dawało mu to mnóstwo siły ..... to jest cud ,że on chce mieć człowieka przy sobie..... tylko zwierzęta nie potrafią "żywić urazy" .... pomimo że cały ten syf odbija się w jego udręczonych, smutnych oczach ... ale juz nasza wszystkich tutaj rola,żeby oczęta te w końcu rozbłysneły prawdziwym skarbem ....
najważniejsze że perspektywa ocalenia łapki nabiera kolorów a Cygan dzielnie walczy ....

Kris 79 wielkie dzięki za wszystko co robisz w medialnych zakamarkach :Rose:

mysza1 dowiem się jak będzie wyglądać sprawa z grnauflexem i napisze do Ciebie dzięki :Rose:

i wszystkim Wam bardzo dziękuje że tu jesteście :Rose: :buzi:


i wczorajszy, późno wieczorny juz Cyganek :

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7748/16672392aq9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7066/59362610nz4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6839/10348369gi4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8228/93300523na1.jpg[/IMG]

:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:CIOCIA MATINEZKA , KRIS 79 I LUDZIE PIEKNI SERCEM ZE SCHRONISKA KUNDELEK , RATUJECIE ZYCIE TYM BIEDAKOM I ONE PIEKNIEJA Z DNIA NA DZIEN:multi::Cool!::Cool!::Cool!:DZIEKI TAKIM LUDZIOM JAK WY :loveu: ZWIERZACZKI ODKRYWAJA CO TO PRAWDZIWE ZYCIE , MILOSC BEZ STRACHU I ZA TO DZIEKUJEMY PIEKNIE:buzi::ylsuper::ylsuper:CYGANKU ZYCIE NOWE TWOJE SIE ZACZELO I TERAZ JESTES JUZ BEZPIECZNY I SZCZESLIWY CYGUNIU:calus:TO WASZE SCHRONISKO , TO JEST CHYBA CUD JAKIS , NIECH TAKIM JUZ POZOSTANIE:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Dwukrotnie pisałam o sprawie do rzeszowskich "Super Nowości", dzisiaj dostałam mail w tej sprawie, cyt.:[FONT=monospace]
[/FONT]"Witam serdecznie.[FONT=monospace]
[/FONT]Proszę o przysłanie mi nr telefonu pod którym mogłabym się z Panią skontaktować. Dopiero dziś uzyskałam wysłaną przez Panią wiadomość. Jutro poruszę tę sprawę na zebraniu redakcji."
Proszę o info na pw z nr.tel do kontaktu, ok?
Dobrze to nagłośnić w prasie regionalnej, każdy mieszkaniec Kamienia będzie mógł sobie poczytać o swoim sąsiedzie w gazecie i dowiedzieć się czego się dopuścił:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Brawo !!!
Coś się ruszy z mediami.....trzeba o tym mówić, że ludzie są bezlitośni, że traktują zwierzęta jak rzeczy.

Może oświeci to nasze ministerstwo oświaty i wreszcie będzie jakakolwiek edukacja nt. traktowania zwierząt.

Niestety w wielu kręgach ludziom najpierw trzeba uświadomić, że pies czy inne zwierze to nie rzecz i że też czuje i fizycznie i psychicznie....

Ech ta Polska...oby się to zmieniło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']:multi: Świetnie , że Cyganek dobrzeje ! Te jego oczka jeszcze takie biedne i smutne.....ile on wycierpiał.....:-(:-(
Temu bydlakowi kara się należy bezwzględnie ! :angryy::mad:
Im więcej nagłośnienia tego bestialstwa , tym lepiej - niech się wstydzi - jeśli wogóle wie , co to wstyd..... :shake::shake:[/quote]

Watpie ze by mial ten zwyrodnialec jakiekolwiek uczucia :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][B]KRIS79[/B] Bardzo Ci dziękujemy za zaangażowanie w sprawę i upór w kontaktach z mediami, które to sprawiły, że media się tą sprawą zainteresowały, a ludzie jeszcze bardziej przejęli się losem Cyganka:calus::Rose:

Cyganku,jakie wspaniałe wieści:multi: Łapka ocalona, operacja udana, będziesz zdrowiał, wierzę, że będzie dobrze:multi:

A temu zwyrolowi, co to zrobił temu psu, jeśli to prawda, że "nagle" dostał "amnezji" lub ktoś tą "amnezję" mu podpowiedział, to ja mu mogę tą "amnezję" ze łba wybić:mad::mad::mad:, tak samo jak on tłukł Cygana, tym samy narzędziem rolniczym, tak długo mogę to robić, aż mu pamięć powróci, a jak nie, to na dokładkę niech mu ją jeszcze odświeży np. potrącenie przez auto i skomplikowane złamanie nogi:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]
Cieszę się, że wszystko idzie w dobrym kierunku i Cyganek zdrowieje. Jeśli potrzebna będzie kasa, to piszcie.
Podzielam Twoje mordercze instynkty cioteczko. Ha, ha, dzisiaj przeczytałam ciekawą historię. Pewien internauta stawił się na komendzie w celu przesłuchania. Z tego powodu, że na forum napisał, że miejscowych rządzących, należy powiesić na latarni za nieudolność. Co będzie jak całą Dogomanię zapuszkują:evil_lol:. Porąbany kraj. Uganiają się za wirtualnymi przestępcami. Miejcie się na baczności cioteczki!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...