Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elik'][B][COLOR=purple]Czy nie sądzicie, że w aukcji cegełkowej należałoby dopisać, żeby wpłacający podawali nick z dogo ?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Np: [/COLOR][COLOR=darkgreen]anabela dla Cyganka[/COLOR][/B][/quote]


tak elik, JUŻ NAPISANE W AUKCJI, ŻEBY KAŻDY PODAWAŁ W TYTULE PRZELEWU SWÓJ NICK Z ALLEGRO.

Wyróżnienie zrobiłam za 12zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']To jest straszne. Sama siebie przerażam.....mam taką nieodpartą chęć skrzywdzenia oprawcy Cygana. Najlepiej aby czuł ból....tak silny jak to biedne stworzenie. Też tak macie? Zastanawiam się czy to normalne!!!!!!!![/quote]


też tak miałam. i też mnie to niepokoiło. ale w międzyczasie czytając dogo dzien w dzien wyżyłam się już w myslach tyle razy, ze mi przeszlo. kompletnie. nie czuję nic do takich ludzi. zero uczuc.

Link to comment
Share on other sites

melduje się .. przeczytałam wszystkie wczorajszo- dzisiejsze posty ... straszne zamieszanie zrobiło się z cegiełkową aukcją..... na szczeście się wyprostowało ...
ja rozumiem i wiem ,że jesteście sprawą poruszeni, żyjecie nią, chcecie dla Cygana jak najlepiej .... wszyscy chcemy ... emocje są ogromne... ale fizycznie nie jest to możliwe aby odpowiedzi z naszej strony padały na wątku z prędkością światła... :roll: na dodatek szaleńswto postów jest porażające.....
o wszystkim będziemy informować jak najszybciej się da ... wszyscy trzymamy ręke na pulsie , żaden aspekt sprawy nie został i nie zostanie pominięty...na miare "fizyczności" będę tutaj tak często jak to tylko możliwe.... i nie tylko ja bo wszystkie "kundelkowe Dziewczyny" to Jedność. Wszystkie założyłyśmy wątek Cygana i wszystkie jesteśmy tutaj z Wami I Was potrzebujemy.

[SIZE=3][COLOR=Red][B]nadszedł czas pierwszych posumowań .....[/B][/COLOR][/SIZE]

[B]1. [SIZE=3][COLOR=Green]allegro[/COLOR][/SIZE][/B]dodane przed południem do pierwszego postu [SIZE=3][B]Asior[/B][/SIZE]:Rose:

[URL="http://www.allegro.pl/item542602333_wlasciciel_chcial_go_zakatowac_na_smierc.html"][FONT=Comic Sans MS][B]ALLEGRO KLIK[/B][/FONT][/URL]



[B]2. [SIZE=3][COLOR=SeaGreen]allegro cegiełkowe[/COLOR][/SIZE][/B] zaraz wrzucam w pierwszy post... [SIZE=3][B]Lara[/B] [/SIZE]:Rose:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=543558634"][B]ALLEGRO CEGIEŁKOWE KLIK[/B][/URL]



[B]3.[SIZE=3] Kasi[/SIZE][/B] dziękujemy za fundusze na wyróżnienie aukcji cegiełkowej:Rose:

4.z racji szybko rozwijajacego się watku i przeskakiwania postów umkneły mi podziekowania dla [SIZE=3][B]Diany79[/B][/SIZE] za [SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]bazarek[/B][/COLOR][/SIZE] na rzecz Cygana.. bardzo Ci dziękujemy i przepraszam :oops::oops::oops:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-na-ratowanie-zycia-psa-skatowanego-prawie-na-smierc-130450/#post11696466"][FONT=Comic Sans MS][B]BAZAREK KLIK[/B][/FONT][/URL]


5.tak jak pisałam dzięki wielkie za [SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]banerki, śliczne plakaty[/B],[/COLOR][/SIZE] to wszystko trafia do pierwszego postu ( [SIZE=3][B]Asior, Paulina, Karilka, agaga21[/B][/SIZE] :Rose:)

6. Powiadomione zostały dzięki Wam: [SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen]Super Nowości, Nowiny24, TVNUwaga[/COLOR][/B][/SIZE] ([SIZE=3][B]monika083,grzenka[/B][/SIZE]) [SIZE=3] [B]Kris79[/B][/SIZE] "rozesłał wici" do [B][SIZE=3][COLOR=SeaGreen]Super Expresu i w Polskim Radiu[/COLOR][/SIZE][/B]


postępowanie w toku, w poniedziałek badania Cygana pod kątem operacji , stan Dziuba jest stabilny.


Jeśli chodzi o kwestie finansowe. Suma wpłat na dzisiejszy wieczór ( a w zasadzie wczorajszy bo już po 1 ...) wynosi [SIZE=5][COLOR=Red][B]450 zł[/B][/COLOR][/SIZE] !!!!!!!!!!!!!! [SIZE=3][B]JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI !!!!!! [/B][/SIZE]( wiadomości dostaję od księgowej, która równiez bardzo się stara by wszystko było dograne na cacy :))

[B][SIZE=3][COLOR=Green]
Wpłacający:[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][B]Ewa S.
Renata S.
jestem_wredna
Małgorzata M.
Damian S.
Monika F.
Maciej L.
Martyna W.
Monika F.
Beata G.
Monika L.
bico[/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]BARDZO WAM DZIĘKUJEMY !! :Rose:[/B][/SIZE]


tymczasem..dzisiejszy dzień Cygana to kolejny dzień do przodu..dzisiaj pierwszy "spacer" czyli siuś i kup w "wygodnym" miejscu na trawie... poszło jak spłatka.... . "spacery" nie są typowymi spacerami ..to oczywiste.... krótko i na temat .. tak aby Cygan miał komfort psychiczny że nie w "swoim gnieździe"...Apetyt mu dopisuje.... i bardzo dobrze.. bo chudzina z niego straszna... mało a czesto i juz widac ten słodki oblizujący się jęzor... Cyganek dużo wypoczywa.... to najważniejsze odpoczynek i apetyt.... i czekamy na poniedziałek ....


a dzisiaj zdjęcia "plenerowe":

[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1779/11533795gi4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4069/33197936ch8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8627/25252139xc4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6469/p1710386ch8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8483/64975889ua0.jpg[/IMG]

Cygan poprosił mnie dzisiaj , żeby przekzać Wam "łapeczkę" od niego :loveu:

spokojnej nocy !!

:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz matineska??Muszę to napisać, bo nie zasnę...:roll:Jestem przepełniona podziwem i skladam wielkie dzięki za Twoj ostatni wpis na wątku (nie chce cytowac, zeby miejsca nie zapełniać)...moim zdaniem wątek jest prowadzony super wzorowo i naprawdę pownien być stawiany za wzór w wielu wypadkach..nie spodziewałam się, ze dzis jeszcze zrobisz nam tu takie zestawienie i podsumowanie wszystkiego(biorąc pod uwagę jak jesteście tam wszystkie mocno zajęte no i że oprócz psów dogo macie wlasnie życie)...nie dość, że wszystko ładnie podsumowałaś, rozliczyłaś i poinformowalaś w wielkim i wspaniałym skrócie- co, jak i gdzie, to na koniec w piękny sposob opisalaś nam dziń Cyganka i..wkleiłaś foteczki...normalnie zachwyt...nad wszystkim...Zresztą Cygankiem to ja sie od wczoraj juz nie mogę nadziwić i zachwycić..to takie szczeście i taki cud..widzieć Go w takim stanie po takich przejściach...gdy 2 dni temu weszlam noca na wątek- poszłam spać cała zapuchnięta...a już dziś gęba mi sie śmieje do kompa...bo kurna ma powody:loveu::loveu::loveu:Bardzo Ci dziękuję w imieniu wszystkich dogomanów i nie tylko- bo doskonale wiemy, ze przywołaliśmy na różne sposoby tu mnóstwo ludzi, którzy wczesniej nie wiedzieli o istnieniu dogo..a to co zrobiłaś jest pięknym świadectwem na to,ze szanujesz nas wszystkich...dla niektorych to bardzo wazne, budujące i mobilizujące...DZIĘKUJE i prosze o mizianka dla Cyganka:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matinestka']

[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8483/64975889ua0.jpg[/IMG]

Cygan poprosił mnie dzisiaj , żeby przekzać Wam "łapeczkę" od niego :loveu:

spokojnej nocy !!

:bluepaw:[/quote]
Cyganku...gdy patrzę na Twoją mordeczkę...to nie mogę z wrazenia... tulam Cię tak mocniasto w serduchu..tak ciepluteńko...mam nadzieję, że nasza wspolna miłośc jaką chcemy Ci dać sprawi, że szybko zapomnisz o przeszłości...ze znajdziesz domeczek najlepszy na świecie..dobranoc Mordeczko...spokojnej nocy od cioteczek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']
Wyróżnienie zrobiłam za 12zł.
[/QUOTE]

Lara, przelałam 25 zł, będzie ewentualnie na wyróżnienie następnej aukcji. ;)

Czy w zrobionej już aukcji można zmienić czas jej trwania?
Bo wydaje mi się, że przy takich cegiełkowych lepszy dać krótszy okres niż dłuższy - ja zawsze dawałam 6 dni, jak sie skończyła to wystawiałam kolejną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To się zabieram za robotę :lol:

Aha, i pamiętajcie, że z zysku na allegro trzeba też potem zapłacić prowizję, to tak żeby mieć na uwadze, że część pieniędzy z cegiełek pójdzie na zapłatę tego jeśli nikt nie wyłoży kasy.[/quote]

Ja chętnie zrobię specjalny Cygankowy szablonik na allegro ;). Wystarczy słowo i juz jest :)

Aktualnie wystawiam np. takie: [url=http://www.allegro.pl/item540027958_homer_cudowny_mlody_pies_szuka_swojego_domu.html]HOMER - cudowny młody pies szuka swojego domu (540027958) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
[url=http://www.allegro.pl/item543829861_mloda_wysterylizowana_aga_cudo_szuka_domu.html]Młoda wysterylizowana AGA - cudo szuka domu ! (543829861) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matinestka']
6. Powiadomione zostały dzięki Wam: [SIZE=3][B][COLOR=SeaGreen]Super Nowości, Nowiny24, TVNUwaga[/COLOR][/B][/SIZE] ([SIZE=3][B]monika083,grzenka[/B][/SIZE]) [SIZE=3] [B]Kris79[/B][/SIZE] "rozesłał wici" do [B][SIZE=3][COLOR=SeaGreen]Super Expresu i w Polskim Radiu[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
ja dwa dni temu napisałam do Interwencji, oraz do 3 dziennikarzy których wynalazłam na stronie interwencji, którzy robili do tej pory dużo reportarzy o zwierzętach.....( ale nie mam żadnej odpowiedzi od nich, niemniej napewno mail odebrali ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie mogę już skrócić aukcji niestety :shake: ale jak wszystkie cegiełki pójdą to aukcja się automatycznie sama zakończy, więc nie widzę problemu. Specjalnie dałam dużo cegieł i więcej czasu żeby jak najwięcej poszło.

[B]Kasiu[/B], dziękuję, ok, jak to się skończy to będzie kolejna aukcja cegiełkowa wyróżniona :)

[B]Zaraz zrobię mini instrukcję ; żeby osoby kupujące cegiełki wiedziały, że mają wpłacać na konto RSOZ. [/B]

Cyganku, kochana psinko, mam takie same odczucia jak gonia66, ta kochana mordeczka, tak szybko nam zdrowieje :multi: :loveu: same szczęscie, taka kochana potulna mordka, chciałabym żebyś trafił do domu pełnego miłości! Już my się o to postaramy :)

[B]Marlena[/B], to proszę, zrób jakiś szablon, to zobaczymy, może się przyda na następną aukcję cegiełkową albo adopcyjną :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdaK']Mail do programu Kundel bury i kocury, został wysłany. Być może zrobią reportaż.

Aha i jeśli ktoś pisałby to TVNu z pewnością będą prosić o numer telefonu.[/QUOTE]
Pani magdzie w środę wysłałam cały wątek Cygana :)
Zresztą opowiadałam jej osobiście o co biega.. ;)
A ktoś już wczesniej pisał, zę tvn nie był zainteresowany tylko tvn oddział krakowski ponoć ma się tym zająć :roll:
[quote name='__Lara']Dziewczyny, mam jeszcze pytanie: wiecie może co to jest płatnośc przez tzw. [B]paypal[/B]? ktoś mi napisał na maila, że tylko tak może zapłacić za dyplomy. Nie wiem jak to działa.[/QUOTE]

trzeba sobie coś takiego aktywować w ustawieniach allegro..

Link to comment
Share on other sites

Asior bywa... Według mnie takie informacje powinny być natychmiast rozwiązywane, a media też mogłyby się zainteresować.
Wydaje mi się, że powinien być w szkołach jakiś specjalny program nauczania, który uwrażliwiłby młodzież na to co się dzieje, bo nie pokazując takich scen to inaczej nie da rady...

(Sama pamiętam że nauczycielka, gdy poszłam do niej ze sprawą z Olkusza, powiedziała mi, że woli abym nie pokazywała dzieciom tak okrutnych zdjęć :roll:. W takim razie jak inaczej przemówić im do rozumu?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...