Jump to content
Dogomania

III MWPR Białystok 29-30.08.2009


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yolencia']Witaj Matagi ;)
Napisz proszę kto sędziuje suki w labradorach na Waszej wystawie. Zastanawiam się nad wycieczką do Białego[/quote]

Ooooo!:lol:Hej!:multi:
Byłoby miło....;)
A jest tak:
[B]FCI 8
[/B]sobota
(Saturday) [B]Jelena Kruus (EST)[/B]
Labrador retriever
Golden retriever

[B]Denis Kuzelj (SLO)[/B]
Labrador retriever

Wszystkie labradory sędziuje p.Kuzelj.Jeżeli będzie baaaardzo dużo ich,to wtedy szczeniaki suczki i psy idą do p.Kruus,ale tylko wtedy....:lol:
Jak się zdecydujesz ,daj znać-mam wtedy propozycje nie do odrzucenia...;)
Pozdrówka!:lol:

Link to comment
Share on other sites

hmmm... brzmi to bardzo zachęcająco i ... tajemniczo. Namawiam efrę husky na wyjazd, bo w takiej sytuacji może byśmy faktycznie się przejechały. Jeśli nie pojedzie, ja będę chciała przyjechać dzień wczesniej, tak żeby sie przespać. Może "pozwiedzamy" Białystok jeszcze raz... ??? :evil_lol:
Bardzo miło wspominam to zwiedzanie.
Startujemy w championach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolencia']hmmm... brzmi to bardzo zachęcająco i ... tajemniczo. Namawiam efrę husky na wyjazd, bo w takiej sytuacji może byśmy faktycznie się przejechały. Jeśli nie pojedzie, ja będę chciała przyjechać dzień wczesniej, tak żeby sie przespać. Może "pozwiedzamy" Białystok jeszcze raz... ??? :evil_lol:
Bardzo miło wspominam to zwiedzanie.
Startujemy w championach[/quote]

Namawiaj Gabi,namawiaj!:multi:;)
I może.....już nie zwiedzajcie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Na sobotę mam zarezerwowaną "dwójkę" w MOSiRze/teren wystawy/,może uda mi się zarezerw0wać od piątku,nie tylko od soboty...;)ale musze wiedzieć;)....myśleć,myśleć i informować!!!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Matagi, Kochana, ja juz zgłosiłam i opłaciłam...:lol:
Czy nic się nie zmieniło w V gr.?

pzdr.[/quote]

Grzeczna dziewczynka!:lol::evil_lol:
Nic nie wiem o zmianach,jak będą to powiem lub napiszę:lol:

[quote name='Goshka']My juz dawno zgłoszeni:p. Białegostoku nie mozna opuścić :cool3:[/quote]

Zgadza się !:lol: NIE MOŻNA!:lol:

[quote name='agnethka']a my nie zgłoszeni :lol: :evil_lol:[/quote]

Lepiej zgłosić wcześniej niż później;) sprawniej idzie to,no i jest więcej czasu na wyprostowanie ewentualnych niedomówień;)Nie dobrze jest zostawiać wszystko na ostatni dzwonek....:shake:

[quote name='Asiaczek']Zgłąszaj, zgłaszaj!
W Białym zawsze jest fajna zabawa!

Pzdr.[/quote]

Też tak uważam;):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Lepiej zgłosić wcześniej niż później;) sprawniej idzie to,no i jest więcej czasu na wyprostowanie ewentualnych niedomówień;)Nie dobrze jest zostawiać wszystko na ostatni dzwonek....:shake:
[/quote]

jak mi zapłacisz za wystawę to mogę i już teraz zgłaszać :lol: :evil_lol:
czasami życie zmusza do czekania ;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko pięknie, tylko dlaczego owczarki belgijskie sędziuje Andrzej Zamoyski, czyli ten sam sędzia, co w Warszawie? Belgi, które wystawiały się w Warszawie (a trochę ich było), nie mają po co jechać do Białegostoku. Szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Wszystko pięknie, tylko dlaczego owczarki belgijskie sędziuje Andrzej Zamoyski, czyli ten sam sędzia, co w Warszawie? Belgi, które wystawiały się w Warszawie (a trochę ich było), nie mają po co jechać do Białegostoku. Szkoda.[/quote]

Będzie pięknie;) Belgi mają po co jechać do Białegostoku:lol:.
Jutro w wykazie sędziów nastąpi zmiana-podmienimy p.Zamoyskiego,na kogo zaś,okaże się jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...