Jump to content
Dogomania

17-latka pogryziona przez psy trafiła do szpitala


karjo2

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WŁADCZYNI']
Pisalam nie raz moja suka nie podbiega do ludzi i zwierzat, jest odwolywalna. Nie widze sensu prowadzenia jej zawsze i wszedzie na smyczy.[/quote]
Jak jest zarządzenie że pies ma być na smyczy to żadne widzenie czy niewidzenie sensu czy bezsensu ważne nie jest, prosze pani.;) Ma być i już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mistwalker1006']oh a tak na inna nute...:eviltong: zdalem sobie sprawe ze moze i Ty sie przykladasz do tego problemu bo jak prowadzisz psa slicznie przy nodze to inni mniej odpowiedizlni wlasciciele to widza i chca tak jak Ty:p, a ze nie maja tak dobrze wychowanego psa... sama widzisz:)[/quote]To jest myslenie typu 'on jest dobrym kierowca, wiec to oczywiste, ze ja tez jestem dobrym kierowca, nie wazne, ze nie mam prawa jazdy' :roll:

[quote name='mistwalker1006']oj chyba poczules bo to Ty zaczoles sypac przykladami jak to ja sie nie znam, czy brak mi wiedzy, i ze sie czepiam... i co do Twojej informacji tutaj tez tak sie udzielam, i jak pies bez smyczy to zwracam uwage do wlasciciela, a jak niepomoze to odrazu dzwonie albo na policja albo animal control...[/quote]Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Przeciez napisalem, ze poczulem sie urazony. Tylko z innego powodu. And you're missing my point - pytalem, czy angstujesz do [I]kazdego[/I] psiarza, nie wazne czy pies na smyczy, czy nie, bo cos tam sie gdzies stalo.

[quote]a dla mnie jest synonimem zabezpieczenia... kazdy zabezpiecza psy w swoim wlasnym domu/mieszkaniu w jakis tam sposob, ale na spacerze niekazdy.....[/quote]Look - smycz jest zabezpieczeniem. Zabezpieczeniem jest tez ogrodzenie. Ale smycz i ogrodzenie to nie to samo. Moze wytlumacze na przykladzie: kwadrat to figura geometryczna. Trojkat tez jest figura geometryczna. Czy zatem kwadrat jest synonimem trojkata?

[quote]i dalej widze ze niezrozumiales mnie wcale:shake:, nie mam juz sily Ci tlumaczyc bo widz ze nie ma sensu, i naprawde nie mam zamiaru sie z Toba klocic ani obrazac, wiec moze skonczmy juz te dyskusje, ok??[/quote]Tez mnie nie zrozumiales, ani odrobine :shake:

yoreczka - jej nie chodzilo o olewanie przepisow w Wawie, tylko ze w Wawie mozna psa puscic luzem, wg lokalnych przepisow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoreczka95']W Warszawie nie trzeba robić tak jak jest zarządzone? Może. Ale w każdym normalnym mieście trzeba.[/quote]
Warszawa jest nienormalna :evil_lol: I nawet ja mogę puścić psa agresywnego w kagańcu, jeśli jest pod kontrolą :p
Pies ma być pod kontrolą, co nie zawsze musi oznaczać smycz. Dużo więcej jest beztroskich właścicieli z psem na flexi rozciągniętej na 5 metrów.
A ja nie mam zamiaru chodzić z psem kilkanaście lat na smyczy, bo ktoś nie potrafi swojego psa upilnować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoreczka95']Psy agresywne powinny być usuwane z hodowli a nie latać w kagańcu bez smyczy po Stolycy. Ładny bałaganik tam macie. :lol: No może z dala od ludzi to może tak.[/quote]
:mdleje:
Przepraszam, ale padłam :lol: Możesz mi zdradzić, jakiej rasy jest mój pies? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']I nawet ja mogę puścić psa agresywnego w kagańcu, jeśli jest pod kontrolą :p
Pies ma być pod kontrolą, co nie zawsze musi oznaczać smycz. Dużo więcej jest beztroskich właścicieli z psem na flexi rozciągniętej na 5 metrów.
A ja nie mam zamiaru chodzić z psem kilkanaście lat na smyczy, bo ktoś nie potrafi swojego psa upilnować.[/quote]
Psy agresywne powinny być usuwane z hodowli a nie latać w kagańcu bez smyczy po Stolycy. Ładny bałaganik tam macie. :lol: No może z dala od ludzi to może tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']:mdleje:
Przepraszam, ale padłam :lol: Możesz mi zdradzić, jakiej rasy jest mój pies? :evil_lol:[/quote]
Tu rasa Twojego psa nie liczy się nic a nic. Napisałaś: [I]I nawet ja mogę puścić psa agresywnego w kagańcu, jeśli jest pod kontrolą. [/I]Psy agresywne każdej rasy powinny byc usuwane z hodowli. Nie wiedziałaś o tym??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoreczka95']Psy agresywne każdej rasy powinny byc usuwane z hodowli. Nie wiedziałaś o tym??????[/quote]
Cholera wiedziałam, że coś przegapiłam... Idę go dzisiaj uśpić dla przykładu :p
Jest usunięty z dalszej hodowli (czyt. kastrowany), bo nie uznaję rozmnażania psów bez papieru i niezrównoważonych.
I mam nad nim większą kontrolę, niż większość właścicieli tych przyjaznych piesków, które po każdym skaczą.
I takie są przepisy dla Warszawy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoreczka95']Jak jest zarządzenie że pies ma być na smyczy to żadne widzenie czy niewidzenie sensu czy bezsensu ważne nie jest, prosze pani.;) Ma być i już.[/QUOTE]

1.Nie pani, za młoda i za głupia jestem!
2.Takie są przepisy dla Warszawy, puszczam psa zgodnei z prawem, mam psa pod kontrolą, mundurowi mogą się do mnie co najwyżej ładnie uśmiechnąć.
3.Zastanów się zanim napiszesz jakieś bzdury. Eliminacja z hodowli to też wykastronie. Osobiście wolałabym spotykać same An1e na spacerach z ich psami, choćby i krwiożerczymi, ale będącymi pod kontrolą niż włascicieli których spotykam. Święcie przekonanych że ich pupil chce się tylko pobawić:mad:

An1a nie usypiaj tylko pędź do ZK po rodowód!

Link to comment
Share on other sites

[B]Władczyni[/B] chcesz zobaczyć mobilne dziecko z paluszkami w sam raz do kontaktów? Zapraszam :p... ty sobie przez parę godzin popatrzysz jak mobilny jest Smok, a ja pójdę na dłuuugi spacer z psami BEZ GADA :diabloti:... swoją drogą Smok w wieku 1,5 roczki wie, że do kontaktów wkłada się wtyczki, bo wtedy odkurzacz robi takie fajne BZZZZZZZZ :evil_lol:. Potwór wyciąga mi odkurzacz, sam go podłącza do prądu, włącza i odkurza mi mieszkanie... jest prawie tak nienormalny jak mamusia :evil_lol:...
Łapek do kontaktów nigdy nie pchał [o dziwo] :evil_lol:

Na spacerach zdecydowanie wolę krwiożercze psy Władczyni, Ani, Shin czy innych ODPOWIEDZIALNYCH osób, niż niewychowane psy puszczane luzem "bo łagodne" skaczące po moich sukach [obie po ciężkich przejściach, obie potrafią zaatakować - jedna ze strachu, drugo nie życzy sobie takiego skakania] :angryy:

Ps. trójkąt to prawie jak kwadrat... a smycz prawie jak ogrodzenie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bonsai - i zmieszczą się Smokowe paluszki do kontaktu?:crazyeye: Wszystkie potworki które widziałam miały jakieś szersze paluszki wtyknąć się nie dawały, zaślepki i tak miałam jak Młody był Młody bo po mnie (jak wszystko co dobre:diabloti:) przejął w genach zainteresowanie eksperymentami i doświadcza doświadcza doświadcza.
hehe od razu gada, ssak chyba z niego jest?

ja też jestem po ciężkich przejściach i jakoś nikt tego nie uwzględnia - taki podbiegacz to straszna trauma. Będę usprawiedliwiona jak zaczne biegać na spacerki z siekierą:cool3:

An1a bo mu zazdrościłaś:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Bo Smok to patyk a nie dziecko z tłuściutkimi łapeckami.... chociaż może lepiej nie pytaj ile taki patyk do niedawna jadał :evil_lol:.
Smoczydło ma szczuplutkie paluszki i mały palec na 100% by wsadził do kontaktu... zresztą ma talenty po mamusi - podobno kiedyś mnie prąd kopnął, bo udowodniłam, że mobilne dziecko zmieści paluszki do kontaktu :diabloti:

EDIT
Zaślepki miałam... do póki dziecko nie zaczęło mi odłączać komputera [jedyny dostępny kontakt bez zaślepki - bo wtyczka cały czas w gniazdku była], żeby sobie odkurzacz podłączyć :mad:
Poszliśmy na kompromis - jedną zaślepkę wyciągnęłam... teraz mam szczęśliwe dziecko i włączony komputer :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...