Jump to content
Dogomania

Nowa Zelandia


Agappe

Recommended Posts

mam to w planach.. może nie nabliższych, ale tych troche dalszych..

a czy takową kwarantanne da się ominąć?? w szczególności jakby się jechało z 3-4 psiakami??

ja zbankrutuje na biletach.. dalszego miejsca naświecie to chyba wybrać nie mogłam

Link to comment
Share on other sites

Oj, obawiam się, że na ominięcie nie ma szans. Wyspiarze mają obsesję na temat bezpieczeństwa biologicznego 8)

Tu masz ministerstwo.

A tutaj i tutaj ośrodki zajmujące się kwarantanną.

Jak się jedzie na zawsze to można zaszaleć i taką kwarantannę zamówić. Zwłaszcza, że możesz wszystkie swoje psy trzymać w jednym "pokoju" i nawet je odwiedzać

Nie wiem czy zdecydowałabym się zabrać psy na drugi koniec świata...

Przechlapane.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

taaa i pewnie bilety lotnicze wszystkim pokupuje nie? :p

przecierż z psiakami to trzeba lecieć z kilkoma przesiadkami bo pies ponad 20 godzin w samolocie nie wytrzyma.. i jeszcze w ramach jednej przesiadki trzeba kilka dni pobyć w jakimś mieście żeby psiaki odpoczeły.. ohh ale potem za to jaki będą miały raj!. ahh

Link to comment
Share on other sites

przecież z psiakami to trzeba lecieć z kilkoma przesiadkami bo pies ponad 20 godzin w samolocie nie wytrzyma..

Chyba bym umarła z nerwów gdybym miała w taką podróż się wybrać z psem... (lub tym bardziej-psami) :roll:

Jak już się wybierzesz to nam koniecznie wszystko opisz, co i jak z podróżą, z kwarantanną itd ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj Daria Ty to masz pomysły! :P Anatke do nowej Zeladnii ciągnąć :D

na pewno jej sie spodoba. góry, woda...

I Marcik.. nie tylko Anatke jak się bee przenosiła to z jakimiś 3 akitami.. Tam akit nie mają.. trzeba im je przywiść.. Anate, pieska którego mam w miare bliskich planach zakupić i jakąś suczke dla Niego, bo Anata dzieci jak wiesz mieć nie będzie.. to już jest wszystko poukładane.. tylko jeszcze pieniądze by się przydały :p

Link to comment
Share on other sites

sprawdzałam już czy akity są.. i własnie nie mają..

Kurcze, będziesz pionierem! :thumbs:

Nazwę zmienią na "Agappe Akita" i będą pisali w książkach, jak to z dalekiej mroźnej krainy, zwanej przez tubylców Polską, mała dziewczynka przywiozła cztery pieski, dając początek wspaniałej nowozelandzkiej populacji... :terazpol:

A tak jeszcze wracając do omijania kwarantanny: tam nie można nawet kanapki z podróży wwieźć, wszystko trzeba wyrzucić na lotnisku, a Ty byś chciała przemycić cztery akity? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...